Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-02-02, godz. 11:00
Mecz nr: 065 4LMB 11 (11. kolejka)

UKS LUPUS KABATY III Warszawa 7:7 MKS POGOŃ TREMET Siedlce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Grabarski - Jerzy Głuchowski 1 3:2 (5:11, 11:8, 6:11, 11:7, 11:9)
Aleksandra Bogacka - Marzena Woźniak 1 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 8:11)
Michał Gaszyński - Leszek Gil 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Szymon Grabarski - Wiesław Wiśniewski 1 3:2 (15:13, 11:7, 10:12, 7:11, 11:8)
Wojciech Grabarski - Marzena Woźniak 1 2:3 (10:12, 11:7, 11:7, 6:11, 9:11)
Aleksandra Bogacka - Jerzy Głuchowski 1 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 15:13)
Szymon Grabarski - Leszek Gil 1 1:3 (12:10, 6:11, 11:13, 9:11)
Michał Gaszyński - Wiesław Wiśniewski 1 1:3 (13:11, 2:11, 9:11, 9:11)
Wojciech Grabarski - Wiesław Wiśniewski 1 2:3 (13:11, 11:4, 10:12, 6:11, 6:11)
Szymon Grabarski - Jerzy Głuchowski 1 3:2 (11:9, 13:15, 11:8, 13:15, 11:6)
Aleksandra Bogacka - Leszek Gil 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:9)
Michał Gaszyński - Marzena Woźniak 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:8, 9:11)
S. Grabarski / M. Gaszyński - M. Woźniak / J. Głuchowski 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
W. Grabarski / A. Bogacka - L. Gil / W. Wiśniewski 1 3:2 (10:12, 8:11, 12:10, 11:4, 11:0)