Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-05, godz. 10:00
Mecz nr: 062 4LMB 11 (11. kolejka)

UKS 14 II Ursus 7:7 TG SOKÓŁ II Brwinów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Żmijewski - Remigiusz Pigłowski 1 3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:9)
Dariusz Grabowski - Piotr Piegat 1 3:2 (8:11, 12:10, 11:4, 6:11, 11:4)
Kamil Czerkies - Agata Grabowska 1 3:2 (11:8, 16:18, 11:5, 7:11, 11:9)
Marcin Ostrowski - Paweł Gałecki 1 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
Wojciech Żmijewski - Piotr Piegat 1 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 9:11)
Dariusz Grabowski - Remigiusz Pigłowski 1 3:2 (11:6, 12:10, 11:13, 7:11, 11:9)
Marcin Ostrowski - Agata Grabowska 1 2:3 (12:14, 11:9, 11:5, 4:11, 9:11)
Kamil Czerkies - Paweł Gałecki 1 2:3 (3:11, 11:9, 13:15, 11:9, 6:11)
Wojciech Żmijewski - Paweł Gałecki 1 2:3 (7:11, 11:7, 7:11, 12:10, 7:11)
Ireneusz Wróblewski - Remigiusz Pigłowski 1 1:3 (12:10, 6:11, 3:11, 4:11)
Dariusz Grabowski - Agata Grabowska 1 0:3 (9:11, 5:11, 8:11)
Kamil Czerkies - Piotr Piegat 1 3:2 (11:8, 11:8, 10:12, 10:12, 11:8)
M. Ostrowski / I. Wróblewski - P. Piegat / R. Pigłowski 1 3:2 (11:7, 11:9, 6:11, 13:15, 11:8)
D. Grabowski / W. Żmijewski - A. Grabowska / P. Gałecki 1 3:2 (11:13, 12:10, 11:7, 7:11, 11:6)