Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. IKTS II Józefów 15 28 130:32
2. IKTS BROŃ II Radom 15 27 118:50
3. HoReCup AICR Warszawa 15 22 106:70
4. ISKRA Kotuń 15 19 106:58
5. KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin 15 12 74:90
6. UKS TYMIANKA Stary Gózd 15 11 78:93

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 14 15 74:84
2. ULKS III Kazanów 14 11 80:82
3. ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk 14 11 64:96
4. UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa 14 4 42:111
5. KTS IV Kozienice 14 0 20:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2022-05-22, godz. 11:00
Mecz nr: 009 16 (16. kolejka)

SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 8:6 ULKS III Kazanów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Maciej Stachowiak - Waldemar Mularski 1 2:3 (11:8, 11:6, 6:11, 9:11, 2:11)
Paweł Ziółkowski - Jakub Amanowicz 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:7)
Paweł Jasik - Wojciech Zagożdżon 1 2:3 (11:6, 6:11, 7:11, 11:6, 7:11)
Bartosz Górski - Dariusz Wilkiewicz 2 0:3 (9:11, 7:11, 7:11)
Maciej Stachowiak - Jakub Amanowicz 1 3:1 (9:11, 12:10, 13:11, 11:5)
Paweł Ziółkowski - Waldemar Mularski 2 2:3 (7:11, 11:7, 11:7, 7:11, 9:11)
Bartosz Górski - Wojciech Zagożdżon 1 1:3 (6:11, 12:10, 10:12, 9:11)
Paweł Jasik - Dariusz Wilkiewicz 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:9)
Maciej Stachowiak - Dariusz Wilkiewicz 1 3:2 (3:11, 11:8, 11:8, 7:11, 11:6)
Bartosz Górski - Waldemar Mularski 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:7)
Paweł Ziółkowski - Wojciech Zagożdżon 1 3:2 (11:9, 11:6, 2:11, 8:11, 13:11)
Paweł Jasik - Jakub Amanowicz 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:1)
M. Stachowiak / P. Jasik - W. Zagożdżon / D. Wilkiewicz 1 3:2 (8:11, 11:5, 11:5, 9:11, 11:9)
P. Ziółkowski / B. Górski - W. Mularski / J. Amanowicz 2 2:3 (7:11, 11:9, 12:10,11:13, 9:11)