Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2016/2017

2. Liga Mężczyzn - play-off

W przypadku remisu w dwumeczu w fazie play-off o awansie do finału decyduje wyższe miejsce zajęte w lidze
po fazie zasadniczej – bez względu na stosunek setów w dwumeczu.

Finał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
29.04.2017
g. 15.00
 BS-MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI UKS VICTORIA REPRO PŁOCK  5 : 5
P.Sałaciński- M.Woskowicz 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 11:4, 11:9)
M.Chojnicki - M.Krzyżanowski 3:1 (13:11, 4:11, 12:10, 11:3)
Sałaciński/Chojnicki - Woskowicz/Krzyżanowski 3:1 (11:7, 9:11, 11:2, 13:11)
P.Sałaciński - M.Krzyżanowski 3:1 (12:10, 12:10, 3:11, 11:9)
M.Chojnicki - M.Woskowicz 2:3 (11:9, 6:11, 8:11, 11:6, 5:11)
M.Kudelski - P.Stępiński 1:3 (12:14, 11:6, 8:11, 7:11)
J.Szachnowski - M.Kamiński 2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 9:11, 8:11)
Kudelski/Szachnowski - Stępiński/Kamiński 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
M.Kudelski - M.Kamiński 2:3 (4:11, 5:11, 11:7, 11:3, 10:12)
J.Szachnowski - M.Stępiński 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) 
  SG: - Jan Radoński/Jarosław Dąbrowski Widzów: -
07.05.2017
g. 11.00
UKS VICTORIA REPRO PŁOCK BS-MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI  6 : 4
M.Krzyżanowski - P.Sałaciński 3:2 (8:11, 8:11, 11:4, 11:9, 11:4)
M.Woskowicz - M.Chojnicki 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
Woskowicz/Krzyżanowski - Sałaciński/Chojnicki 2:3 (12:10, 9:11, 2:11, 11:6, 10:12)
M.Krzyżanowski - M.Chojnicki 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
M.Woskowicz - P.Sałaciński 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
M.Kamiński - J.Szachnowski 3:0 (11:2, 12:10, 11:7)
P.Stępiński - M.Kudelski 3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 10:12, 11:2)
Kamiński/Stępiński - Szachnowski/Kudelski 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
M.Kamiński - M.Kudelski 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
P.Stępiński - J.Szachnowski 1:3 (5:11, 11:13, 11:7, 9:11)
  SG: -Krystian Kilar/Grzegorz Lewandowski Widzów: -

Mecz o 3. miejsce

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
03.05.2017
g. 11.00
 EKS MLEXER ELBLĄG SKS 40 WARSZAWA  5 : 5
W.Tebecio - P.Barnaś 1:3 (13:15, 12:10, 7:11, 9:11)
R.Grzelak - A.Sas 3:2 (8:11, 11:8, 5:11, 11:9, 11:5)
Grzelak/Ćwikliński - Sas/Barnaś 0:3 (7:11, 7:11, 11:13)
W.Tebecio - A.Sas 1:3 (4:11, 9:11, 11:7, 10:12)
R.Grzelak - P.Barnaś 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:9)
P.Garbino - O.Pieczynin 3:1 (12:10, 11:7, 12:14, 12:10)
K.Ćwikliński - K.Borkowicz 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
Tebecio/Garbino - Borkowicz/Pieczynin 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
P.Garbino - K.Borkowicz 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:7)
K.Ćwikliński - O.Pieczynin 0:3 (8:11, 6:121, 9:11)

  SG: - Widzów: -
03.05.2017
g. 15.00
SKS 40 WARSZAWA
(mecz w Elblągu)
EKS MLEXER ELBLĄG 6 : 4 A.Sas - R.Grzelak 3:1 (13:11, 11:7, 11:13, 11:9)
P.Barnaś - W.Tebecio 3:2 (9:11, 11:7, 11:8, 10:12, 11:4)
Sas/Barnaś - Grzelak/Libura 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
A.Sas - W.Tebecio 3:0 (11:4, 11:4, 11:9)
P.Barnaś - R.Grzelak 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
K.Borkowicz - P.Garbino 1:3 (9:11, 11:3, 6:11, 5:11)
O.Pieczynin - T.Libura 3:0 (13:11, 11:8, 11:5)
Borkowicz/Pieczynin - Garbino/Tebecio 1:3 (12:14, 13:15, 11:9, 6:11)
K.Borkowicz - T.Libura 3:2 (7:11, 11:13, 11:4, 11:6, 11:3)
O.Pieczynin - P.Garbino 2:3 (11:5, 7:11, 5:11, 11:9, 4:11)
  SG: - Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2017-04-09
g. 16:00
EKS MLEXER ELBLĄG UKS VICTORIA REPRO PŁOCK  2 : 8
G.Rubinstein - M.Krzyżanowski 3:0 (11:4, 11:8, 11:9)
R.Grzelak - M. Woskowicz 1:3 (11:8, 10:12, 3:11, 9:11)
Rubinstein/Garbino - Krzyżanowski/Woskowicz 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 3:11)
G.Rubinstein - M.Woskowicz 2:3 (8:11, 11:4, 13:11, 7:11, 7:11
R.Grzelak - M.Krzyżanowski 1:3 (13:11, 8:11, 8:11, 7:11)
W.Tebecio - P.Stępiński 3:1 (11:7, 5:11, 11:7, 11:4)
P.Garbino - M. Kamiński 1:3 (11:7, 10:12, 10:12, 7:11)
Tebecio/Grzelak - Stępiński/Kamiński 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
W.Tebecio - M.Kamiński 2:3 (11:6, 5:11, 13:11, 5:11, 6:11)
P.Garbino - P.Stępiński 1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 10:12)
  SG: - Widzów: -
2017-04-23
g. 11:00
UKS VICTORIA REPRO PŁOCK EKS MLEXER ELBLĄG  9 : 1
M.Krzyżanowski - G.Rubinstein 0:3 (10:12, 4:11, 6:11)
M.Woskowicz - R.Grzelak 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
Krzyżanowski/Woskowicz - Rubinsteun/Grzelak 3:1 (11:3, 11:9, 5:11, 11:9)
M.Krzyżanowski - R.Grzelak 3:1 (13:15, 11:6, 11:8, 13:11)
M.Woskowicz - G.Rubinstein 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:4)
P.Stępiński - K.Ćwikliński 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:8)
M.Kamiński - Ł.Susko 3:0 (11:4, 11:4, 11:2)
Stępiński/Kamiński - Ćwikliński/Susko 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
P.Stępiński - Ł.Susko 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:4)
M.Kamiński - K.Ćwikliński 3:0 (11:7, 11:9, 11:2)
  SG: - Izabela Rozner Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2017-04-09
g. 16:00
SKS 40 WARSZAWA BS–MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI  4 : 6
A.Sas - P.Sałaciński 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
P.Barnaś - M.Chojnicki 2:3 (9:11, 11:7, 11:7, 10:12, 10:12) 
Sas/Barnaś - Sałaciński/Chojnicki 2:3 (11:9, 11:8, 8:11, 9:11, 5:11)
A.Sas - M.Chojnicki 3:2 (4:11, 11:4, 9:11, 11:9, 12:10)
P.Barnaś - P.Sałaciński 2:3 (11:3, 12:10, 10:12, 12:14, 8:11)
K.Borkowicz - J.Szachnowski 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
O.Pieczynin - M.Kudelski 3:2 (13:15, 6:11, 11:7, 11:9, 11:9)
Borkowicz/Pieczynin - Szachnowski/Kudelski 2:3 (9:11, 7:11, 11:7, 11:3, 8:11)
K.Borkowicz - M.Kudelski 3:0 (11:2, 11:9, 12:10)
O.Pieczynin - J.Szachnowski 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 8:11)
  SG: - Marek Skorupka Widzów: -
2017-04-23
g. 11:00
BS–MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI SKS 40 WARSZAWA  9 : 1
M.Chojnicki - P.Barnaś 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
P.Sałaciński - A.Sas 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:8)
Chojnicki/Sałaciński - Barnaś/Sas 3:1 (12:10, 9:11, 113, 11:2)
M.Chojnicki - A.Sas 3:1 (14:12, 9:11, 11:5, 14:12)
P.Sałaciński - P.Barnaś 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:8)
M.Kudelski  - O.Pieczynin 3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:5, 13:11)
J.Szachnowski - K.Borkowicz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
Kudelski/Szachnowski - Pieczynin/Borkowicz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
M.Kudelski - K.Borkowicz 0:3 (8:11, 10:12, 10:12)
J.Szachnowski - O.Pieczynin 3:1 (11:13, 11:3, 11:7, 11:6)
  SG: - Magdalena Olszewska Widzów: -

3. Liga Mężczyzn - play-off

W przypadku remisu w dwumeczu w fazie play-off o awansie do finału decyduje wyższe miejsce zajęte w lidze
po fazie zasadniczej – bez względu na stosunek setów w dwumeczu.

Finał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
14.05.2017
g. 16.00
 MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK UKS SANNIKI   8 : 3
M.Lewandowski - P.Maruszak 3:1 (5:11, 11:7, 11:7,11:5)
P.Lichocki - A.Domański 3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 11:13, 11:8)
K.Niedzielak - T.Kurtyka 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
S.Kopacki - P.Piatkowski 3:1 (6:11, 11:4, 11:8, 11;&)
Lichocki/Kopacki - Domański/Piątkowski 3:0 (11:7, 12:10, 11:8)
Lewandowski/Pietrzak - Kurtyka/Maruszak 0:3 (10:12, 7:11, 5:11)
M.Lewnadowski - A.Domański 3:1 (10:12, 12:10, 11:7, 11:5)
P.Lichocki - P.Maruszak 2:3 (11:6, 11:9, 7:11, 4:11, 5:11)
S.Kopacki - T.Kurtyka 3:0 (11:2, 11:4, 11:6)
K.Niedzielak - P.Piątkowski 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:6)
M.Lewandowski - P.Piątkowski 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
  SG: - Widzów: -
19.05.2017
g. 18.00
UKS SANNIKI MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK  8 : 3
T.Kurtyka - S.Kopacki 3:1 (3:11, 11:7, 11:9, 13:11)
P.Piątkowski - K.Niedzielski 3:0 (11:7, 1:8, 11:4)
A.Domański - M.Lewandowski 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 6:11, 11:7)
P.Maruszak - P.Lichocki 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:9)
Kurtyka/Maruszak - Kopacki/Lichocki 3:1 (6:11, 11:5, 11:7, 11:4)
Piątkowski/Sadowski - Lewandowski/Pietrzak 1:3 (7:11, 15:13, 7:11, 8:11)
T.Kurtyka - K.Niedzielak 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)
P.Piątkowski - S.Kopacki 1:3 (4:11, 12:10, 8:11, 5:11)
P.Maruszak - M.Lewandowski 3:2 (11:3, 2:11, 11:7, 9:11, 12:10)
A.Domański - P.Lichocki 0:3 (10:12, 4:11, 8:11)
T.Kurtyka - P.Lichocki 3:2 (12:14, 7:11, 11:9, 11:9, 11:7)
  SG: - Widzów: -

Mecz o 3. miejsce

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
13.05.2017
g. 12.00
 GUKS LIBERPOL ORZEŁ SIEDLIN UKS IMOLA LUPUS WARSZAWA  3 : 8
M.Łuczaj - J.Jędrzejczak 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:5, 12:10)
A.Bernatowicz - M.Pączkiewicz 0:3 (5;11, 8:11, 3:11)
J.Olewnik - M.Pawlik 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
M.Krzemiński - D.Draczka 1:3 (12:14, 11:6, 5:11, 9:11)
Łuczaj/Krzemiński - Jędrzejczak/Pawlik 2:3 (4:11, 11:9, 8:11, 11:7, 8:11)
Bernatowicz/Olewnik - Pączkiewicz/Draczka 1:3 (11:9, 10:12, 7:11, 9:11)
M.Łuczaj - M.Pączkiewicz 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
A.Bernatowicz - J.Jędrzejczak 1:3 (7:11, 9:11, 12:10, 9:11)
M.Krzemiński - M.Pawlik 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 11:4)
J.Olewnik - D.Draczka 0:3 (5:11, 2:11, 5:11)
M.Łuczaj - D.Draczka 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
  SG: - Widzów: -
21.05.2017
g. 12.00
UKS IMOLA LUPUS WARSZAWA GUKS LIBERPOL ORZEŁ SIEDLIN  10 : 0
walkower
 Komunikat WR MOZTS Nr 12/2017
  SG: - Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2017-04-09
g. 11:00
GUKS LIBERPOL ORZEŁ SIEDLIN UKS SANNIKI  4 : 8
M.Łuczaj - T.Kurtyka 3:2 (9:11, 7:11, 11:6, 11:3, 11:9)
J.Falęcki - P.Piątkowski 3:2 (11:9, 5:11, 7:11, 11:1, 12:10)
A.Kujawa - A.Domański 0:3 (9:11, 10:12, 7:11)
M.Krzemiński - P.Maruszak 2:3 (11:8, 4:11, 9;11, 11:9, 6:11)
Kujawa/Krzemiński - Maruszak/Kurtyka 2:3 (6:11, 11:9, 9:11, 11:9, 12:14)
Łuczaj/Olewnik - Domański/Piątkowski 3:0 (11:5, 11:8, 12:10)
M.Łuczaj - P.Piątkowski 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
J.Falęcki - T.Kurtyka 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
M.Krzemiński - A.Domański 3:0 (11:4, 12:10, 11:5)
J.Olewnik - P.Maruszak 0:3 (3:11, 0:11, 10:12)
M.Łuczaj - P.Maruszak 1:3 (9:11, 6;11, 11:5, 3:11)
M.Krzemiński - T.Kurtyka 2:3 (14:12, 11:13, 6;11, 11:3, 8:11)
  SG: - Widzów: -
2017-04-23
g. 11:00
UKS SANNIKI GUKS LIBERPOL ORZEŁ SIEDLIN  7 : 7
P.Maruszak - M.Krzemiński 2:3 (10:12, 11:6, 13:11, 7:11, 10:12)
A.Domański - J.Falęcki 1:3 (9:11, 14:12, 6:11, 9:11)
N.Sadowski - J.Olewnik 2:3 (11:5, 8:11, 3:11, 11:6, 7:11)
T.Kurtyka - M.Łuczaj 3:1 (11:5, 11:8, 5:11, 11:2)
Maruszak/Kurtyka - Kujawa/Krzemiński 3:2 (8:11, 11:5, 11:9, 6:11, 11:5)
Domański/Sadowski - Łuczaj/Olewnik 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 6:11)
P.Maruszak - A.Kujawa 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:3)
A.Domański - M.Krzemiński 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
T.Kurtyka - J.Olewnik 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
N.Sadowski - M.Łuczaj 1:3 (11:9, 4:11, 12:14, 7:11)
P.Maruszak - M.Łuczaj 3:0 (11:8, 11:5, 11:7)
T.Kurtyka - M.Krzemiński 3:0 (12:10, 11:3, 11:5)
A.Domański - J.Olewnik 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 9:11)
N.Sadowski - A.Kujawa 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
  SG: - Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2017-04-09
g. 17:00
MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK UKS IMOLA LUPUS WARSZAWA  8 : 6
S.Kopacki - D.Draczka 3:1 (14:12, 9:11, 11:7, 11:6)
K.Niedzielak - M.Paczkiewicz 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
M.Lewandowski - M.Pawlik 3:2 (8:11, 8:11, 15:13, 11:9, 11:9)
P.Lichowcki - J.Jędrzejczak 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
Kopacki/Lichocki - Pączkiewicz/Draczka 1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 5:11)
Niedzielak/Lewandowski - Pawlik/Jędrzejczak 1:3 (10:12, 12:10, 7:11, 9:11)
S.Kopacki - M.Pączkiewicz 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:6)
K.Niedzielak - D.Draczka 0:3 (8:11, 5:11, 9:11)
P.Lichocki - M.Pawlik 3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:9)
M.Lewandowski - J.Jędrzejczak 3:2 (11:8, 10:12, 5:11, 11:6, 11:7)
S.Kopacki - J.Jędrzejczak 3:2 (5:11, 11:7, 7:11, 11:9, 11:6)
P.Lichocki - D.Draczka 2:3 (5:11, 11:5, 11:8, 12:14, 8:11)
K.Niedzielak - M.Pawlik 3:1 (11:7, 7:11, 13:11, 11:9)
M.Lewandowski - M.Pączkiewicz 3:1 (11:5, 12:10, 8:11, 11:7)
  SG: - Widzów: -
2017-04-22
g. 12:00
UKS IMOLA LUPUS WARSZAWA MLUKS NADWIŚLANIN PŁOCK  7 : 7
J.Jędrzejczak - M.Lewandowski 0:3 (5:11, 12:14, 9:11)
D.Draczka - K.Niedzielak 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:8)
M.Pawlik - S.Kopacki 1:3 (11:5, 13:15, 4:11, 9:11)
M.Pączkiewicz - P.Lichocki 3:2 (11:9, 3:11, 9:11, 11:8, 14:12)
Draczka/Pączkiewcz - Kopacki/Lichocki 0:3 (5:11, 9:11, 10:12)
Pawlik/Jędrzejczak - Lewandowski/Niedzielak 3:1 (5:11, 11:6, 11:4, 11::4)
J.Jędrzejczak - K.Niedzielak 3:0 (11:3, 11:6, 11:5)
D.Draczka - M.Lewandowski 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
M.Pączkiewicz - S.Kopacki 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 1:11)
M.Pawlik - P.Lichocki 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:7)
J.Jędrzejczak - P.Lichocki 3:0 (13:11, 11:3, 15:13)
M.Pączkiewicz - M.Lewandowski 1:3 (9:11, 4:11, 11:5, 6:11)
D.Draczka - S.Kopacki 0:3 (6::11, 7:11, 6:11)
M.Pawlik - K.Niedzielak 3:0 (11:3, 11:5, 11:6)


  SG: - Widzów: -

 

Baraże o awans do 3. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
21.05.2017
g. 11.00
KU AZS SGH WARSZAWA TG SOKÓŁ II BRWINÓW  8 : 5
Ł.Tkaczyk - N.Nguyen 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
K.Kurak - P.Piegat 3:1 (11:13, 11:7, 11:9, 11:9)
G.Buze - R.Pigłowski 2:3 (8:11, 11:4, 11:13, 11:3, 5:11)
M.Kowalczuk - A.Grabowska 3:1 (11:3, 9:11, 12:10, 11:1)
Tkaczyk/Kowalczuk - Grabowska /Nguyen 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 2:11, 11:3)
Buze/Kurak - Pigłowski/Piegat 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:4)
Ł.Tkaczyk - P.Piegat 3:0 (11:8, 11:6, 13:11)
K.Kurak - N.Nguyen 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
M.Kowalczuk - R.Pigłowski 2:3 (11:3, 9:11, 11:8, 6:11, 11:13)
G.Buze - A.Grabowska 3:2 (11:8, 13:15, 20:18, 8:11, 12:10)
Ł.Tkaczyk - A.Grabowska 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:9)
M.Kowalczuk - N.Nguyen 1:3 (3:11, 4:11, 11:9, 2:11)
K.Kurak - R.Pigłowski 3:2 (8:11, 12:14, 12:10, 11:8, 11:6)
  SG: - Widzów: -
11.06.2017
g. 13.00
TG SOKÓŁ II BRWINÓW KU AZS SGH WARSZAWA 5 : 8  N.Nguyen - M.Pietrzykowski 3:1 (11:5, 11:4, 10:12, 11:5)
A.Grzybowska - G.Buze 0:3 (11:13, 9:11, 11:13)
P.Piegat - Ł.Tkaczyk 1:3 (4:11, 12:10, 6:11, 12:14)
P.Pigłowski - K.Kurak 2:3 (11:6, 11:9, 12:14, 8:11, 8:11)
Nguyen/Grabowska - Buze/Kurak 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
Piegat/Pigłowski - Tkaczyk/Pietrzykowski 0:3 (2:11, 1:11, 4:11)
N.Nguyen - G.Buze 3:2 (11:4, 10:12, 7:11, 11:9, 11:7)
A.Grabowska - M.Pietrzykowski 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
P.Pigłowski - Ł.Tkaczyk 3:2 (11:5, 11:9, 9:11, 7:11, 11:7)
P.Piegat - K.Kurak 0:3 (3:11, 11:13, 8:11)
N.Nguyen - K.Kurak 3:0 (11:6, 11:7, 11:1)
P.Pigłowski - M.Pietrzykowski 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 7:11)
A.Grabowska - Ł.Tkaczyk 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 
  SG: - Widzów: -

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
14.05.2017
g. 18.00
 SKS 40 II WARSZAWA UKS ALFA GOSTYNIN  2 : 8
R.Sztuka - T.Kowalczyk 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 13:15)
S.Bak - A.Przybyła 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 8:11)
E.Tkaczyk - A.Rutowski 0:3 (1:11, 7:11, 10:12)
P.Pluta - S.Marciniak 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 10:12)
Sztuka/Pluta - Rutowski/Kowalczyk 1:3 (12:14, 13:11, 6:11, 11:13)
Bąk/Szczepański - Przybyła/Marciniak 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 8:11)
R.Sztuka - A.Przybyła 3:1 (11:6, 11:4, 13:15, 11:9)
S.Bąk - T.Kowalczyk 2:3 (10:12, 7:11, 11:9, 11:8, 9:11)
P.Pluta - A.Rutowski 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
E.Tkaczyk - S.Marciniak 0:3 (5:11, 11:13, 7:11)
  SG: - Widzów: -
21.05.2017
g. 16.00
UKS ALFA
GOSTYNIN
SKS 40 II WARSZAWA  7 : 7
T.Kowalczyk - R.Sztuka 3:2 (11:5, 9:11, 16:14, 10:12, 11:9)
S.Marciniak - M.Szczepański 3:0 (11:8, 11:3, 11:9)
A.Przybyła - K.Weikum 3:0 (12:10, 11:2, 11:1)
A.Rutowski - P.Pluta 3:0 (11:7, 11:5, 13:11)
Marciniak/Przybyła - Sztuka/Szczepański 2:3 (10:12, 12:10, 6:11, 11:6, 5:11)
Szpejnowski/Farys - Pluta/Weikum 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
K.Farys - M.Szczepański 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 7:11)
S.Marciniak - R.Sztuka 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 9:11)
P.Szpejnowski - K.Weikum 3:2 (11:6, 11:4, 8:11, 8:11, 11:9)
A.Przybyła - P.Pluta 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:8, 5:11)
K.Farys - P.Pluta 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
P.Szpejnowski - R.Sztuka 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
S.Marciniak - K.Weikum 3:0 (17:15, 11:7, 11:3)
A.Przybyła - M.Szczepański 3:2 (7:11, 11:3, 11:4, 8:11, 11:1)

  SG: - Widzów: -

Baraże o awans do 4. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
13.05.2017
g. 15.00

 GKS FALA NOWY DUNINÓW

KTS ENERGIA II KOZIENICE  5 : 8
Piotr Milczarki - T.Tamioła 3:1 (12:14, 11:4, 11:9, 11:9)
Paweł Milczarski - A.Rybarczyk 0:3 (11:13, 10:12, 8:11)
P.Jędrzejczak - J.Kozłowski 3:1 (12:10, 5:11, 12:10, 13:11)
M.Jędrzejczak - N.Zielony 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 10:12)
Piotr Milczarski/M.Jędrzejczak - Tamioła/Zielony 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
Paweł Milczarski/P.Jędrzejczak - Rybarczyk/Kozłowski 3:1 (11:6, 3:11, 11:5, 11:9)
Piotr Milczarski - A.Rybarczyk 3:0 (11:4, 11:4, 11:8)
Paweł Milczarski - T.Tamioła 1:3 (12:10, 7:11, 8:11, 6:11)
M.Jędrzejczak - J.Kozłowski 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 4:11)
P.Jędrzejczak - N.Zielony 0:3 (7:11, 11:13, 11:13)
Piotr Milczarski - N.Zielony 2:3 (8:11, 11:2, 12:10, 6:11, 7:11)
M.Jędrzejczak - T.Tamioła 1:3 (7:11, 11:6, 4:11, 7:11)
Paweł Milczarski - J.Kozłowski 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 12:10, 4:11)





  SG: - Widzów: -
27.05.2017
g. 15.00
KTS ENERGIA II KOZIENICE GKS FALA NOWY DUNINÓW

 8 : 4
N.Zielony - M.Jędrzejczak 3:1 (12:10, 11:5, 5:11, 11:5)
J.Kozłowski - P.Jędrzejczak 0:3 (4:11, 9:11, 13:15)
A.Rybarczyk - Paweł Milczarski 3:1 (11:2, 9:11, 11:9, 11:8)
T.Tamioła - Piotr Milczarski 3:2 (7:11, 11:8, 8:11, 15:13, 11:6)
Kozłowski/Rybarczyk - P.Jędrzejczak/Paweł Milczarski 2:3 (11:3, 11:9, 8:11, 4:11, 7:11)
Tamioła/Zielony - Piotr Milczarski/M.Jędrzejczak 2:3 (6:11, 1:11, 11:6, 12:10, 8:11)
N.Zielony - P.Jędrzejczak 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
J.Kozłowski - M.Jędrzejczak 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:8)
T.Tamioła - Paweł Milczarski 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
A.Rybarczyk - Piotr Milczarski 1:3 (8:11, 3:11, 11:9, 5:11)
N.Zielony - Piotr Milczarski 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:7)
T.Tamioła - M.Jędrzejczak 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
  SG: - Widzów: -

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
14.05.2017
g. 11.00
 LUKS KOWALA ULKS TĘCZA II BUDKI PIASECKIE  5 : 8
 M.Ablewski - G.Piórkowski 2:3 (10:12, 11:7, 11:9, 3:11, 1;11)
J.Zbroja - B.Skrzypkowski 3:0 (11:8, 11:7, 17:15)
D.Jasiński - M.Kowalczyk 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 8:11)
M.Barszcz - A.Nowak 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 17:19)
Jasiński/Zbroja - Kowalczyk/Skrzypkowski 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:8)
Ablewski/Barszcz - Piórkowski/Nowak 3:2 (11:6, 10:12, 8:11, 18:16, 11:5)
M.Ablewski - B.Skrzypkowski 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
J.Zbroja - G.Piórkowski 3:2 (11:5, 11:5, 12:14, 4:11, 11:5)
M.Barszcz - M.Kowalczyk 0:3 (7:11, 9:11, 11:13)
D.Jasiński - A.Nowak 0:3 (4:11, 3:11, 4:11)
M.Ablewski - A.Nowak 2:3 (11:8, 7:11, 12:10, 3:11, 9:11)
M.Barszcz - G.Piórkowski 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
J.Zbroja - M.Kowalczyk 0:3 (6:11, 8:11, 8:11)
  SG: - Widzów: -
28.05.2017
g. 11.00
ULKS TĘCZA II BUDKI PIASECKIE LUKS KOWALA  8 : 3
A.Nowak - M.Ablewski 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
G.Piórkowski - J.Zbroja 1:3 (19:21, 11:8, 10:12, 7:11)
B.Skrzypkowski - D.Jasiński 3:2 (11:8, 9:11, 11:13, 11:6, 11:9)
M.Kowalczyk - M.Barszcz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
Piórkowski/Nowak - Jasiński/Zbroja 1:3 (9:11, 11:9, 11:13, 11:13)
Kowalczyk/Skrzypkowski - Barszcz/Ablewski 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:6)
A.Nowak - J.Zbroja 3:2 (8:11, 8:11, 11:9, 11:6, 11:6)
G.Piórkowski - M.Ablewski 3:0 (12:10, 11:9, 11:2)
M.Kowalczyk - D.Jasiński 3:0 (11:4, 11:5, 13:11)
B.Skrzypkowski - M.Barszcz 0: 3 (0:11, 3:11, 8:11)
A.Nowak - M.Barszcz 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
  SG: - Widzów: -

 

Dodatkowy baraż o utrzymanie się w 4 lidze mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
27.06.2017
g. 18.00

SCKiS HALS WADWICZ-M WARSZAWA

ULKS KAZANÓW  1 : 9 Ł.Jamorski - A.Krężel 3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 13:11)
P.Rudnicki - R.Głód 1:3 (12:10, 9:11, 6:11, 6:11)
F.Soszyński - B.Kmuk 1:3 (5:11, 2:11, 11:9, 4:11)
P.Jaworski - A.Trela 1:3 (11:2, 10:12, 9:11, 8:11)
Jaworski/Jamorski - Trela/Kmuk 2:3 (11:9, 11:4, 9:11, 5:11, 9:11)
Soszyński/Rudnicki - Głód/Krężel 0:3 (6:11, 8:11, 14:16)
Ł.Jamorski - R.Głód 2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 9:11, 6:11)
J.Kordel - A.Krężel 0:3 (5:11, 3:11, 7:11)
P.Jaworski - B.Kmuk 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 8:11)
F.Soszyński - A.Trela 0:3 (0:11, 4:11, 5:11)
     
02.07.2017
g. 11.00
ULKS KAZANÓW
SCKiS HALS WADIWCZ-M WARSZAWA

 8 : 6
A.Trela - Ł.Jamorski 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:8, 11:13)
R.Głód - P.Jaworski 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 8:11)
B.Kmuk - J.Kordel 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:6)
A.Krężel - F.Soszyński 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 13:15, 11:8)
Trela/Kmuk - Kordel/Soszyński 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:6)
Głód/Krężel - Jamorski/Jaworski 0:3 (8:11, 9:11, 11:13)
A.Trela - P.Jaworski 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:5)
R.Głód - Ł.Jamorski 1:3 (8:11, 11:13, 11:9, 8:11)
A.Krężel -J.Kordel 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 13:11)
B.Kmuk - F.Soszyński 3:1 (13:11, 11:8, 9:11, 11:7)
A.Trela - F.Soszyński 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
A.Krężel - Ł.Jamorski 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
R.Głód - J.Kordel 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:8, 9:11)
B.Kmuk - P.Jaworski 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:8)