Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2018/2019

 

Baraże o awans do 3. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2019-05-17
g. 16:30

KS SPÓJNIA IV WARSZAWA   SPALONA MLECZARNIA I WARSZAWA 0:10  A.Buchalski - P.Bożek 2:3 (9:11, 11:9, 6:11, 13:11, 8:11
M.Sakowicz - N.Bąk 2:3 (11:6, 11:7, 6:11, 8:11, 7:11)
A.Maciaszczyk - J.Warpas 0:3 (3:11, 4:11, 13:15)
M.Cymerman - M.Kamiński 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
A.Buchalski/M.Cymerman-M.Kamiński/P.Bożek 2:3 (8:11, 11:4, 14:12, 8:11, 8:11)
A.Maciaszczyk/M.Sakowicz-N.Bąk/J.Warpas 0:3 (9:11, 4:11, 6:11)
A.Buchalski - N.Bąk 1:3 (11:5, 6:11, 5:11, 12:14)
M.Sakowicz - P.Bożek 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
M.Cymerman - J.Warpas 2:3 (7:11, 11:9, 11:9, 8:11, 7:11)
A.Maciaszczyk - M.Kamiński 0:3 (2:11, 7:11, 5:11)

  SG:  Widzów: -

2019-05-19
g. 11:00

SPALONA MLECZARNIA I WARSZAWA
(awans do 3 ligi)
KS SPÓJNIA IV WARSZAWA 9:1  P.Bożek - M.Sakowicz 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:5)
J.Warpas - A.Maciaszczyk 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
M.Kozłowski - M.Cymerman 3:2 (12:10, 10:12, 11:8, 8:11, 13:11)
N.Bąk - A.Buchalski 3:0 (11:5, 11:5, 11:6)
P.Bożek/M.Kozłowski - Ł.Sakowicz/M.Sakowicz 3:0 (11:6, 12:10, 11:6)
N.Bąk/J.Warpas -  A.Buchalski/M.Cymerman 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
P.Bożek - M.Maciaszczyk 3:0 (11:2, 11:5, 11:5)
J.Warpas - Ł.Sakowicz 3:0 (11:8, 11:3, 11:9)
N.Bąk - M.Cymerman 3:0 (11:8, 11:3, 11:8)
M.Kozłowski - A.Buchalski 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 4:11)
  SG:  Widzów: -

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2019-05-26
g. 13:00

GLKS NADARZYN  UKS LUPUS KABATY II WARSZAWA   9:1 D.Borowski - P.Wolff 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
T.Trzaskowski - K.Sołtysiak 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:9, 7:11)
F.Kostecki - K,Zalewski 3:0 (11:9, 11:6, 12:10)
P.Napiórkowski - K.Matyjek 3:0 (11:2, 11:3, 11:4)
P.Napiórkowski/D.Borowski-K.Zalewski/K.Sołtysiak 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
F.Kostecki/T.Trzaskowski-P.Wolff/K.Matyjek 3:2 (11:3, 5:11, 6:11, 11:2, 11:4)
D.Borowski - K.Sołtysiak 3:0 (11:5, 11:5, 11:6)
T.Trzaskowski - P.Wolff 3:0 11:8, 11:5, 11:5)
P.Napiórkowski - K.Zalewski 3:0 (11:3, 11:5, 14:12)
F.Kostecki - K.Matyjek 3:1 (11:2, 11:5, 7:11, 11:9)
  SG:  Widzów: -

2019-05-27
g. 17:30

UKS LUPUS KABATY II WARSZAWA   GLKS NADARZYN
(awans do 3 ligi)
 7:7  K.Sołtysiak - D.Borowski 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 4:11)
K.Matyjek - T.Trzaskowski 3:2 (9:11, 11:7, 7:11, 11:9, 12:10)
P.Wolff - F.Kostecki 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 6:11)
K.Zalewski - M.Nawarski 2:3 (6:11, 14:12, 10:12, 11:7, 12:14)
K.Zalewski/K.Sołtysiak - T.Traszkowski/M.Nawarski 2:3 (11:13, 11:8, 11:6, 11:13, 9:11)
K.Matyjek/P.Wolff - D.Borowski/F.Kostecki 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
K.Sołtysiak - T.Trzaskowski 3:1 (9:11, 11:9, 13:11, 11:6)
K.Matyjek - D.Borowski 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
K.Zalewski - F.Kostecki 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)
P.Wolff - M.Nawarski 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:7)
K.Sołtysiak - M.Nawarski 3:0 (11:7, 11:2, 11:4)
K.Zalewski - D.Borowski 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
K.Matyjek - F.Kostecki 3:0 (11:9, 11:3, 11:4)
P.Wolff - T.Trzaskowski 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)

  SG:  Widzów: -

Turniej barażowy o awans do 4. Ligi Mężczyzn - Maków Mazowiecki dnia 26.05.2019 r.

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
I mecz
2019-05-26

g. 10:00
ULKS MACOVIA MAKOW MAZOWIECKI GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ SKÓRZEC  8:3  K.Ruszczyński - Z.Prokurat 2:3 (5:11, 11:5, 9:11, 11:7, 5:11)
W.Budzich - K.Zakrzewski 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:9)
D.Bartycha - A.Osińska 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
M.Unruch - M.Adamiak 3:0 (11:8, 11:2, 11:8)
D.Bartycha/M.Unruch - K.Zakrzewski/M.Adamiak 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 9:11, 11:6)
M.Kozanowski/G.Kaszuba - A.Osińska/Z.Prokurat 1:3 (7:11, 12:10, 3:11, 8:11)
K.Ruszczyński - K.Zakrzewski 3:0 (11:5, 11:6, 11:1)
W.Budzich - Z.Prokurat 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
M.Unruch - A.Osińska 3:0 (11:2, 13:11, 11:7)
D.Bartycha - M.Adamiak 3:2 (11:5, 16:14, 8:11, 4:11, 11:7)
K.Ruszczyński - M.Adamiak 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:9)
   sędziowie: J.Fuglewicz/K.Wiejski Widzów: -


Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
II mecz
2019-05-26


 KS OŻAROWIANKA LIMA PRUSZKÓW GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ SKÓRZEC   9:1  D.Świerczek - K.Zakrzewski 3:0 (11:4, 11:9, 13:11)
G.Pławski - A.Osińska 3:1 (11:7, 12:10, 7:11, 11:8)
J.Jerome - Z.Prokurat 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
M.Osiński - M.Adamiak 3:2 (8:11, 15:13, 13:15, 15:13, 11:5)
D.Świerczek/M.Osiński - K.Zakrzewski/M.Adamiak 3:2 (14:16, 12:10, 9:11, 11:9, 14:12)
J.Jerome/G.Pławski - Z.Prokurat/A.Osińska 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:8)
D.Świerczek - A.Osińska 3:0 (11:6, 11:2, 11:9)
G.Pławski - K.Zakrzewski 1:3 (11:3, 9:11, 4:11, 6:11)
M.Osiński - Z.Prokurat 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7)
J.Jerome - M.Adamiak 3:1 (11:3, 9:11, 11:4, 11:3)
  sędziowie: A.Szeliński/K.Wiejski Widzów: -

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
III mecz
2019-05-26


 KS OŻAROWIANKA LIMA PRUSZKÓW
(awans do 4 ligi)
ULKS MACOVIA MAKÓW MAZOWIECKI  8:6   M.Osiński -M.Kacprzycki 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 7:11, 16:14)
J.Jerome - D.Bartycha 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:1)
G.Pławski - K.Ruszczyński 1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 9:11)
D.Świerczek - M.Unruch 3:0 (13:11, 11:5, 11:7)
D.Świerczek/M.Osiński - G.Kaszuba/M.Kozanowski 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
J.Jerome/G.Pławski - M.Unruch/D.Bartycha 1:3 (11:6, 8:11, 10:12, 2:11)
M.Osiński - D.Bartycha 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
J.Jerome - W.Budzich 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
D, Świerczek - K.Ruszczyński 3:0 (11:9, 13:11, 11:3)
G.Pławski - M.Unruch 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
M.Osiński - M.Unruch 0:3 (3:11, 7:11, 5:11)
D.Świerczek - W.Budzich 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:6)
J.Jerome - K.Ruszczyński 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 10:12, 10:12)
G.Pławski - D.Bartycha 3:0 (13:11, 11:7, 11:8)
  sędziowie J.Fuglewicz/K.Wiejski Widzów: -