Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Uciński Rafał
(STS Szydłowiec)
16 14 2 88%
2. Odelski Piotr
(STS Szydłowiec)
15 13 2 87%
3. Soszyński Artur
(IKRTS II Józefów)
15 12 3 80%
4. Kałabun Sebastian
(MKS POGOŃ III Siedlce)
15 11 4 73%
5. Paczóski Maciej
(MKS POGOŃ III Siedlce)
15 11 4 73%
6. Jasiński Jan
(TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna)
16 11 5 69%
7. Kuryłek Mariusz
(KTS ENERGIA Kozienice)
16 10 6 63%
8. Żmijewski Wojciech
(TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna)
16 10 6 63%
9. Krzymień Mikołaj
(UKS RETURN II Piaseczno)
16 10 6 63%
10. Głuchowski Jerzy
(MKS POGOŃ III Siedlce)
13 9 4 69%
11. Hasiuk Jarosław
(IKRTS II Józefów)
13 9 4 69%
12. Caban Jakub
(KTS ENERGIA Kozienice)
14 9 5 64%
13. Kiełbik Jerzy
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
14 9 5 64%
14. Cabaj Mariusz
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
14 9 5 64%
15. Czerkies Kamil
(UKS 14 II Ursus)
16 9 7 56%
16. Tamioła Grzegorz
(KTS ENERGIA Kozienice)
17 9 8 53%
17. Strygun Tomasz
(KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt))
12 8 4 67%
18. Gil Leszek
(GULKS ŻAK ISKRA Kotuń)
12 8 4 67%
19. Łukasik Anna
(KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt))
12 8 4 67%
20. Kowalski Paweł
(KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt))
13 8 5 62%
21. Folwarski Wojciech
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
14 8 6 57%
22. Serowiec Przemysław
(GULKS ŻAK ISKRA Kotuń)
15 8 7 53%
23. Purwin Tomasz
(KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt))
11 7 4 64%
24. Turlej Łukasz
(KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt))
11 7 4 64%
25. Matczuk Michał
(TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna)
13 7 6 54%
26. Rybak Remigiusz
(GULKS ŻAK ISKRA Kotuń)
14 7 7 50%
27. Grabowski Dariusz
(UKS 14 II Ursus)
14 7 7 50%
28. Chmielak Karol
(GULKS ŻAK ISKRA Kotuń)
14 7 7 50%
29. Chołuń Jakub
(KTS ENERGIA Kozienice)
15 7 8 47%
30. Orman Krzysztof
(UKS RETURN II Piaseczno)
6 6 0 100%
31. Pigłowski Remigiusz
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
9 6 3 67%
32. Radek Arkadiusz
(STS Szydłowiec)
15 6 9 40%
33. Piegat Piotr
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
15 6 9 40%
34. Zakrzewski Kamil
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
16 6 10 38%
35. Zaytsev Igor
(UKS RETURN II Piaseczno)
16 6 10 38%
36. Niewiadomski Robert
(UKS 14 II Ursus)
10 5 5 50%
37. Olczak Kacper
(UKS RETURN II Piaseczno)
10 5 5 50%
38. Zientarski Andrzej
(TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna)
11 5 6 45%
39. Majewski Grzegorz
(STS Szydłowiec)
14 5 9 36%
40. Czerniak Maksymilian
(UKS RETURN II Piaseczno)
7 4 3 57%
41. Olczak Mariusz
(IKRTS II Józefów)
9 4 5 44%
42. Prokurat Zbigniew
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
9 4 5 44%
43. Soszyński Wojciech
(IKRTS II Józefów)
9 4 5 44%
44. Szablewski Piotr
(IKRTS II Józefów)
13 4 9 31%
45. Celik Erdal
(TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna)
5 3 2 60%
46. Kobyliński Dawid
(MKS POGOŃ III Siedlce)
5 3 2 60%
47. Adamiak Maciej
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
11 3 8 27%
48. Wróblewski Ireneusz
(UKS 14 II Ursus)
12 3 9 25%
49. Michalak Jan
(MKS POGOŃ III Siedlce)
2 2 0 100%
50. Rudziński Aleksander
(TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna)
3 2 1 67%
51. Tuszyński Piotr
(UKS 14 II Ursus)
3 2 1 67%
52. Malicki Jacek
(KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt))
4 2 2 50%
53. Skonecki Łukasz
(MKS POGOŃ III Siedlce)
6 2 4 33%
54. Walczak Artur
(SCKiS HALS V Warszawa)
7 2 5 29%
55. Trzpioła Stanisław
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
7 2 5 29%
56. Figat Krzysztof
(GULKS ŻAK ISKRA Kotuń)
8 2 6 25%
57. Pęda Leszek
(UKS 14 II Ursus)
8 2 6 25%
58. Dębski Cezary
(UKS RETURN II Piaseczno)
8 2 6 25%
59. Grabowska Agata
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
9 2 7 22%
60. Jamorski Łukasz
(SCKiS HALS V Warszawa)
15 2 13 13%
61. Janiszewski Piotr
(IKRTS II Józefów)
1 1 0 100%
62. Gąciarski Mateusz
(STS Szydłowiec)
1 1 0 100%
63. Rogowski Kamil
(UKS RETURN II Piaseczno)
1 1 0 100%
64. Soszyński Filip
(IKRTS II Józefów)
1 1 0 100%
65. Łyjak Piotr
(STS Szydłowiec)
2 1 1 50%
66. Zielony Norbert
(KTS ENERGIA Kozienice)
2 1 1 50%
67. Ratajczyk Marcin
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
2 1 1 50%
68. Tokarz Grzegorz
(IKRTS II Józefów)
2 1 1 50%
69. Kogut Beata
(MKS POGOŃ III Siedlce)
3 1 2 33%
70. Gałecki Konrad
(MKS POGOŃ III Siedlce)
3 1 2 33%
71. Niemiec Rafał
(UKS 14 II Ursus)
1 0 1 0%
72. Markowski Michał
(IKRTS II Józefów)
1 0 1 0%
73. Zdziech Marek
(STS Szydłowiec)
1 0 1 0%
74. Kurowski Jakub
(MKS POGOŃ III Siedlce)
1 0 1 0%
75. Murawski Łukasz
(GULKS ŻAK ISKRA Kotuń)
1 0 1 0%
76. Beziuk Elżbieta
(KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt))
1 0 1 0%
77. Wojciuk Paulina
(MKS POGOŃ III Siedlce)
1 0 1 0%
78. Szajna Dawid
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
1 0 1 0%
79. Gutowski Kasper
(SCKiS HALS V Warszawa)
2 0 2 0%
80. Bazak Radosław
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
2 0 2 0%
81. Jaworski Piotr
(SCKiS HALS V Warszawa)
2 0 2 0%
82. Sopiński Mateusz
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
5 0 5 0%
83. Rudnicki Paweł
(SCKiS HALS V Warszawa)
8 0 8 0%
84. Szczesik Michał
(SCKiS HALS V Warszawa)
8 0 8 0%
85. Kierończyk Emil
(SCKiS HALS V Warszawa)
9 0 9 0%
86. Rudnicki Piotr
(SCKiS HALS V Warszawa)
13 0 13 0%