Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50166 in /home/mztsab/public_html/ligi/deblee.php on line 5
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Buła Michał
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
13 12 1 92%
2. Kowalczyk Tomasz
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
14 12 2 86%
3. Wawrzyniak Andrzej
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
14 12 2 86%
4. Wojnarski Robert
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
14 12 2 86%
5. Kopacki Sebastian
(MLUKS NADWIŚLANIN I Płock)
18 12 6 67%
6. Napiórkowski Piotr
(GLKS Nadarzyn)
11 11 0 100%
7. Lewandowski Michał
(MLUKS NADWIŚLANIN I Płock)
15 11 4 73%
8. Łuczaj Marek
(UKS I Sanniki)
15 11 4 73%
9. Piątkowski Paweł
(UKS I Sanniki)
16 11 5 69%
10. Lichocki Piotr
(MLUKS NADWIŚLANIN I Płock)
17 11 6 65%
11. Bernatowicz Andrzej
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin)
16 10 6 63%
12. Niedzielak Krzysztof
(MLUKS NADWIŚLANIN I Płock)
16 10 6 63%
13. Stochmal Maciej
(ULKS I Kazanów)
17 10 7 59%
14. Mazurek Wiesław
(ULKS I Kazanów)
16 9 7 56%
15. Pawlik Mateusz
(UKS LUPUS I Kabaty)
18 9 9 50%
16. Bożek Patryk
(GLKS Nadarzyn)
11 8 3 73%
17. Miszkurka Jakub
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
11 8 3 73%
18. Falęcki Jacek
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin)
12 8 4 67%
19. Krzemiński Marcin
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin)
18 8 10 44%
20. Pączkiewicz Miłosz
(UKS LUPUS I Kabaty)
18 8 10 44%
21. Lebrecht Bartosz
(GLKS Nadarzyn)
11 7 4 64%
22. Kwaśniewski Michał
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
12 7 5 58%
23. Czuryłowicz Krzysztof
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
12 7 5 58%
24. Byszewski Hubert
(MKS POGOŃ II Siedlce)
13 7 6 54%
25. Odelski Piotr
(ULKS I Kazanów)
15 7 8 47%
26. Kiełbik Michał
(UKS LUPUS I Kabaty)
16 7 9 44%
27. Jarosławski Michał
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
7 6 1 86%
28. Misztal Igor
(GLKS Nadarzyn)
9 6 3 67%
29. Starczyński Marcin
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
10 6 4 60%
30. Olewnik Jarosław
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin)
12 6 6 50%
31. Selerski Mateusz
(ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie)
12 6 6 50%
32. Samulak Kamil
(ULKS I Kazanów)
12 6 6 50%
33. Domański Amadeusz
(UKS I Sanniki)
13 6 7 46%
34. Tusień Paweł
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
14 6 8 43%
35. Olszewski Krzysztof
(UKS LUPUS I Kabaty)
14 6 8 43%
36. Sadowski Nikodem
(UKS I Sanniki)
14 6 8 43%
37. Grzybowski Michał
(MKS POGOŃ II Siedlce)
17 6 11 35%
38. Kubik Maciej
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
8 5 3 63%
39. Sokołowski Łukasz
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
10 5 5 50%
40. Selerski Damian
(ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie)
10 5 5 50%
41. Kujawa Artur
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin)
11 5 6 45%
42. Pietrzak Dariusz
(MLUKS NADWIŚLANIN I Płock)
6 4 2 67%
43. Wojdecki Michał
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
8 4 4 50%
44. Gałecki Konrad
(MKS POGOŃ II Siedlce)
13 4 9 31%
45. Kiciński Mikołaj
(GLKS Nadarzyn)
3 3 0 100%
46. Głuchowski Jerzy
(MKS POGOŃ II Siedlce)
11 3 8 27%
47. Pieczynin Olaf
(SKS 40 II Warszawa)
13 3 10 23%
48. Zieliński Wojciech
(SKS 40 II Warszawa)
16 3 13 19%
49. Zieliński Artur
(UKS LUPUS I Kabaty)
3 2 1 67%
50. Adamiak Jacek
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
4 2 2 50%
51. Skolimowski Paweł
(MKS POGOŃ II Siedlce)
6 2 4 33%
52. Komosińska Karolina
(UKS I Sanniki)
7 2 5 29%
53. Władysiuk Adam
(ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie)
7 2 5 29%
54. Sękala Piotr
(ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie)
13 2 11 15%
55. Kałabun Sebastian
(MKS POGOŃ II Siedlce)
1 1 0 100%
56. Zakrzewski Michał
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
1 1 0 100%
57. Wolff Paweł
(UKS LUPUS I Kabaty)
1 1 0 100%
58. Walichnowski Cezary
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
1 1 0 100%
59. Paczóski Maciej
(MKS POGOŃ II Siedlce)
1 1 0 100%
60. Gaszyński Michał
(UKS LUPUS I Kabaty)
1 1 0 100%
61. Król Robert
(ULKS I Kazanów)
2 1 1 50%
62. Jamorski Łukasz
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
2 1 1 50%
63. Król Mateusz
(ULKS I Kazanów)
2 1 1 50%
64. Lewandowski Grzegorz
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin)
3 1 2 33%
65. Szeliga Adrian
(GLKS Nadarzyn)
3 1 2 33%
66. Bąk Sebastian
(SKS 40 II Warszawa)
3 1 2 33%
67. Szaliński Mikołaj
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
5 1 4 20%
68. Pluta Piotr
(SKS 40 II Warszawa)
7 1 6 14%
69. Marchewka Adam
(SKS 40 II Warszawa)
8 1 7 13%
70. Świerczek Damian
(ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie)
9 1 8 11%
71. Tokarski Michał
(SKS 40 II Warszawa)
16 1 15 6%
72. Grabarski Szymon
(UKS LUPUS I Kabaty)
1 0 1 0%
73. Zagożdżon Wojciech
(ULKS I Kazanów)
1 0 1 0%
74. Adamkiewicz Jarosław
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
1 0 1 0%
75. Modelewski Kacper
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
1 0 1 0%
76. Borkowicz Krzysztof
(SKS 40 II Warszawa)
1 0 1 0%
77. Krężel Andrzej
(ULKS I Kazanów)
1 0 1 0%
78. Fareitarau Dmitrij
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
1 0 1 0%
79. Podsiadły Henryk
(UKS I Sanniki)
1 0 1 0%
80. Sitarek Grzegorz
(SKS 40 II Warszawa)
1 0 1 0%
81. Odolczyk Michał
(ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie)
1 0 1 0%
82. Wiankowski Damian
(UKS I Sanniki)
1 0 1 0%
83. Białecki Krystian
(UKS I Sanniki)
1 0 1 0%
84. Jarosławski Mateusz
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
2 0 2 0%
85. Gos Michał
(ULKS I Kazanów)
2 0 2 0%
86. Szczepański Mateusz
(SKS 40 II Warszawa)
2 0 2 0%
87. Stępień Krzysztof
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
5 0 5 0%
88. Szulc Adrianna
(SKS 40 II Warszawa)
5 0 5 0%
89. Skonecki Łukasz
(MKS POGOŃ II Siedlce)
6 0 6 0%
90. Moliński Kacper
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
6 0 6 0%