Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8 16 66:14
2. IKTS BROŃ Radom 8 9 39:41
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8 9 46:34
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 8 6 38:42
5. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 8 0 11:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Górska Ada
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
8 7 1 88%
2. Bibik Julia
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
8 7 1 88%
3. Osińska Anna
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj)
8 6 2 75%
4. Czarnomska Alicja
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
8 6 2 75%
5. Gregorczyk Teresa
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj)
7 5 2 71%
6. Archacka Julia
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
7 5 2 71%
7. Szelkowska Sylwia
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
7 5 2 71%
8. Bytys Milena
(IKTS BROŃ Radom)
8 5 3 63%
9. Wilk Magdalena
(IKTS BROŃ Radom)
4 4 0 100%
10. Nowakowska Anna
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
6 4 2 67%
11. Bielak Katarzyna
(IKTS BROŃ Radom)
7 4 3 57%
12. Lau Aleksandra
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
5 3 2 60%
13. Potyra-Prokurat Agnieszka
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj)
7 3 4 43%
14. Marszałkiewicz Marta
(IKTS BROŃ Radom)
8 3 5 38%
15. Janisiewicz Aneta
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj)
6 2 4 33%
16. Krzewicka Maja
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
1 1 0 100%
17. Szczodrowska Magdalena
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
1 1 0 100%
18. Więckowska Julia
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
1 1 0 100%
19. Bazak Ewelina
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj)
2 1 1 50%
20. Więckowska Monika
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj)
2 1 1 50%
21. Czubakowska Julia
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
3 1 2 33%
22. Bagrowska Katarzyna
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
4 1 3 25%
23. Rajchman Zuzanna
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
5 1 4 20%
24. Przesmycka Magdalena
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
6 1 5 17%
25. Sztuka Paulina
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
8 1 7 13%
26. Adamkiewicz Renata
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
8 1 7 13%
27. Serafin Wiktoria
(IKTS BROŃ Radom)
1 0 1 0%
28. Firszt Alicja
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
1 0 1 0%
29. Malczewska Natalia
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
3 0 3 0%
30. Serafin Julia
(IKTS BROŃ Radom)
4 0 4 0%
31. Puchalska Patrycja
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
6 0 6 0%