Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50166 in /home/mztsab/public_html/ligi/deblee.php on line 5
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Woskowicz Marcin
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
14 13 1 93%
2. Krzyżanowski Michał
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
14 13 1 93%
3. Grzelak Ryszard
(MLEXER Elbląg)
18 13 5 72%
4. Szachnowski Jacek
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
14 12 2 86%
5. Budzich Dariusz
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
11 11 0 100%
6. Janczewski Grzegorz
(SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa)
14 11 3 79%
7. Wieteska Aleksander
(SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa)
14 11 3 79%
8. Sitek Kamil
(GKTS Wiązowna)
14 11 3 79%
9. Smoliński Kamil
(IKRTS I Józefów)
16 11 5 69%
10. Młynarski Filip
(GKTS Wiązowna)
11 10 1 91%
11. Borkowicz Krzysztof
(SKS 40 I Warszawa)
13 10 3 77%
12. Sitarek Grzegorz
(SKS 40 I Warszawa)
13 10 3 77%
13. Grzelak Krystian
(MLEXER Elbląg)
14 10 4 71%
14. Makowski Tomasz
(SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa)
14 10 4 71%
15. Brodzki Maciej
(SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa)
14 10 4 71%
16. Stępiński Piotr
(IKRTS I Józefów)
16 10 6 63%
17. Ferenc Piotr
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
16 10 6 63%
18. Prus-Strowski Karol
(MLEXER Elbląg)
17 10 7 59%
19. Szewczyk Szymon
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
14 9 5 64%
20. Chrząszcz Wojciech
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
17 9 8 53%
21. Sas Andrzej
(SKS 40 I Warszawa)
14 8 6 57%
22. Barnaś Paweł
(SKS 40 I Warszawa)
14 8 6 57%
23. Barbachowski Jacek
(MORLINY III Ostróda)
16 8 8 50%
24. Garbino Piotr
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
17 8 9 47%
25. Niedzielski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
14 7 7 50%
26. Świtalski Jacek
(MLEXER Elbląg)
8 6 2 75%
27. Walichnowski Cezary
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
8 6 2 75%
28. Grzybowski Tomasz
(GKTS Wiązowna)
10 6 4 60%
29. Strygun Tomasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
12 6 6 50%
30. Dubniak Tomasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
15 6 9 40%
31. Jarmołowicz Kamil
(MORLINY III Ostróda)
15 6 9 40%
32. Markowski Michał
(IKRTS I Józefów)
16 6 10 38%
33. Chułerański Paweł
(IKRTS I Józefów)
17 6 11 35%
34. Tebecio Wojciech
(MLEXER Elbląg)
9 5 4 56%
35. Karcz Jacek
(MORLINY III Ostróda)
15 5 10 33%
36. Wasiak Damian
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
15 5 10 33%
37. Najwer Robert
(UKS RETURN I Piaseczno)
16 5 11 31%
38. Kudelski Marek
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
16 5 11 31%
39. Petaś Kacper
(MORLINY III Ostróda)
5 4 1 80%
40. Żebrowski Jędrzej
(MORLINY III Ostróda)
7 4 3 57%
41. Kudryk Tadeusz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
8 4 4 50%
42. Sałaciński Przemysław
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
9 4 5 44%
43. Borowski Dominik
(UKS RETURN I Piaseczno)
10 4 6 40%
44. Wróbel Damian
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
11 4 7 36%
45. Skowroński Dariusz
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
12 4 8 33%
46. Majchrzak Adrian
(UKS RETURN I Piaseczno)
13 4 9 31%
47. Dąbrowski Wojciech
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
15 4 11 27%
48. Bieniek Krzysztof
(UKS RETURN I Piaseczno)
15 4 11 27%
49. Niemiec Rafał
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
8 3 5 38%
50. Rozner Jan
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
9 3 6 33%
51. Rogowski Kamil
(UKS RETURN I Piaseczno)
11 3 8 27%
52. Chojnicki Maciej
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
12 3 9 25%
53. Łopatowski Marcin
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
16 3 13 19%
54. Sokołowski Łukasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
3 2 1 67%
55. Stawikowski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
7 2 5 29%
56. Kawiak Krystian
(MORLINY III Ostróda)
13 2 11 15%
57. Kraszyński Bartosz
(MORLINY III Ostróda)
1 1 0 100%
58. Jarosławski Michał
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
1 1 0 100%
59. Buza Łukasz
(IKRTS I Józefów)
1 1 0 100%
60. Libura Tomasz
(MLEXER Elbląg)
1 1 0 100%
61. Kornacka Oliwia
(UKS RETURN I Piaseczno)
1 1 0 100%
62. Należyty Jan
(UKS RETURN I Piaseczno)
1 1 0 100%
63. Majszyk Mateusz
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
4 1 3 25%
64. Bojanowski Krzysztof
(MLEXER Elbląg)
5 1 4 20%
65. Bembnowicz Mirosław
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
9 1 8 11%
66. Dębski Cezary
(UKS RETURN I Piaseczno)
1 0 1 0%
67. Zaytsev Igor
(UKS RETURN I Piaseczno)
1 0 1 0%
68. Tokarz Grzegorz
(IKRTS I Józefów)
1 0 1 0%
69. Smoliński Marek
(IKRTS I Józefów)
1 0 1 0%
70. Kowalski Igor
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
1 0 1 0%
71. Pieczynin Olaf
(SKS 40 I Warszawa)
1 0 1 0%
72. Balak Marian
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
1 0 1 0%
73. Stępień Krzysztof
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
1 0 1 0%
74. Zieliński Wojciech
(SKS 40 I Warszawa)
1 0 1 0%
75. Olczak Kacper
(UKS RETURN I Piaseczno)
1 0 1 0%
76. Krusiewicz Mirosław
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
1 0 1 0%
77. Szołkowski Bartłomiej
(UKS RETURN I Piaseczno)
2 0 2 0%
78. Czerkies Kamil
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
2 0 2 0%
79. Jaworski Bartłomiej
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
2 0 2 0%
80. Jonczak Sebastian
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
2 0 2 0%
81. Okurowski Tomasz
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
3 0 3 0%
82. Woźniak Szymon
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
3 0 3 0%
83. Siemieniako Przemysław
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
5 0 5 0%
84. Molenda Adam
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
8 0 8 0%
85. Kisiel Jacek
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
11 0 11 0%