Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Napiórkowski Piotr
(GLKS I Nadarzyn)
16 12 4 75%
2. Sitek Kamil
(GKTS Wiązowna)
18 12 6 67%
3. Sałaciński Przemysław
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
12 11 1 92%
4. Chojnicki Maciej
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
12 11 1 92%
5. Woskowicz Marcin
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
14 11 3 79%
6. Jarosławski Michał
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
15 11 4 73%
7. Grzybowski Tomasz
(GKTS Wiązowna)
17 11 6 65%
8. Majchrzak Adrian
(GLKS I Nadarzyn)
18 11 7 61%
9. Sas Andrzej
(SKS 40 Warszawa)
14 10 4 71%
10. Krzyżanowski Michał
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
14 10 4 71%
11. Barnaś Paweł
(SKS 40 Warszawa)
14 10 4 71%
12. Olek Jan
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
16 10 6 63%
13. Wojnarski Robert
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
17 10 7 59%
14. Kamiński Mikołaj
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
14 9 5 64%
15. Borkowicz Krzysztof
(SKS 40 Warszawa)
14 9 5 64%
16. Smoliński Kamil
(IKRTS Józefów)
15 9 6 60%
17. Wawrzyniak Andrzej
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
17 9 8 53%
18. Lebrecht Bartosz
(IKRTS Józefów)
18 9 9 50%
19. Rubinstejn Georgij
(EKS MLEXER Elbląg)
12 8 4 67%
20. Stępiński Piotr
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
13 8 5 62%
21. Grzelak Ryszard
(EKS MLEXER Elbląg)
13 8 5 62%
22. Wasiak Damian
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
15 8 7 53%
23. Barbachowski Jacek
(MORLINY III Ostróda)
17 8 9 47%
24. Bożek Patryk
(GLKS I Nadarzyn)
18 8 10 44%
25. Chułerański Paweł
(IKRTS Józefów)
19 8 11 42%
26. Szachnowski Jacek
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
11 7 4 64%
27. Cylwik Bogusław
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
11 7 4 64%
28. Tebecio Wojciech
(EKS MLEXER Elbląg)
12 7 5 58%
29. Kleczkowski Kamil
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
14 7 7 50%
30. Niedzielski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
18 7 11 39%
31. Stawikowski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
18 7 11 39%
32. Borowski Dominik
(GLKS I Nadarzyn)
6 6 0 100%
33. Sokołowski Łukasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
7 6 1 86%
34. Buza Łukasz
(IKRTS Józefów)
8 6 2 75%
35. Pieczynin Olaf
(SKS 40 Warszawa)
9 6 3 67%
36. Walichnowski Cezary
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
7 5 2 71%
37. Garbino Piotr
(EKS MLEXER Elbląg)
9 5 4 56%
38. Strygun Tomasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
10 5 5 50%
39. Jarmołowicz Kamil
(MORLINY III Ostróda)
13 5 8 38%
40. Bossowski Cezary
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
17 5 12 29%
41. Ogrodniczak Michał
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
17 5 12 29%
42. Kudelski Marek
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
9 4 5 44%
43. Żebrowski Jędrzej
(MORLINY III Ostróda)
13 4 9 31%
44. Lipiński Mateusz
(MORLINY III Ostróda)
14 4 10 29%
45. Wróbel Damian
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
4 3 1 75%
46. Ćwikliński Krzysztof
(EKS MLEXER Elbląg)
4 3 1 75%
47. Kawiak Krystian
(MORLINY III Ostróda)
5 3 2 60%
48. Buła Michał
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
7 3 4 43%
49. Balak Marian
(IKRTS Józefów)
8 3 5 38%
50. Świtalski Jacek
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
16 3 13 19%
51. Karcz Jacek
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
16 3 13 19%
52. Ferenc Piotr
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
17 3 14 18%
53. Sztuka Rafał
(SKS 40 Warszawa)
2 2 0 100%
54. Dobrzyński Wojciech
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
7 2 5 29%
55. Timofeev Nikita
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
16 2 14 13%
56. Libura Tomasz
(EKS MLEXER Elbląg)
1 1 0 100%
57. Okuniewicz Tomasz
(GLKS I Nadarzyn)
1 1 0 100%
58. Kublik Artur
(GKTS Wiązowna)
1 1 0 100%
59. Kraszyński Bartosz
(MORLINY III Ostróda)
2 1 1 50%
60. Smoliński Marek
(IKRTS Józefów)
2 1 1 50%
61. Buła Marcin
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
2 1 1 50%
62. Sitarek Grzegorz
(SKS 40 Warszawa)
3 1 2 33%
63. Gumiński Grzegorz
(MORLINY III Ostróda)
4 1 3 25%
64. Mazurkiewicz Piotr
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
11 1 10 9%
65. Rozner Jan
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
1 0 1 0%
66. Derkowski Piotr
(EKS MLEXER Elbląg)
1 0 1 0%
67. Polaszek Szymon
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
1 0 1 0%
68. Mucha Piotr
(GLKS I Nadarzyn)
1 0 1 0%
69. Chułerański Maciej
(IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
70. Krzewicki Mikołaj
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
1 0 1 0%
71. Tokarz Grzegorz
(IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
72. Kostecki Filip
(GLKS I Nadarzyn)
1 0 1 0%
73. Gromek Artur
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
6 0 6 0%
74. Szeliga Adrian
(GLKS I Nadarzyn)
11 0 11 0%
75. Woźniak Szymon
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
17 0 17 0%