Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50166 in /home/mztsab/public_html/ligi/deblee.php on line 5
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kopacki Sebastian
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
14 14 0 100%
2. Lichocki Piotr
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
14 14 0 100%
3. Odelski Piotr
(STS Szydłowiec)
18 14 4 78%
4. Mazurek Wiesław
(STS Szydłowiec)
17 13 4 76%
5. Selerski Damian
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
18 12 6 67%
6. Selerski Mateusz
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
18 12 6 67%
7. Maruszak Piotr
(UKS Sanniki)
12 11 1 92%
8. Kurtyka Tomasz
(UKS Sanniki)
13 11 2 85%
9. Kwaśniewski Michał
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
16 11 5 69%
10. Pączkiewicz Miłosz
(UKS IMOLA LUPUS Warszawa)
13 10 3 77%
11. Miszkurka Jakub
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
15 10 5 67%
12. Draczka Daniel
(UKS IMOLA LUPUS Warszawa)
12 9 3 75%
13. Kuryłek Mariusz
(KTS ENERGIA I Kozienice)
15 9 6 60%
14. Tamioła Grzegorz
(KTS ENERGIA I Kozienice)
16 9 7 56%
15. Łażewski Kamil
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
17 9 8 53%
16. Kujawa Artur
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
10 8 2 80%
17. Krzemiński Marcin
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
11 8 3 73%
18. Lewandowski Michał
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
14 8 6 57%
19. Molęda Jan
(KTS ENERGIA I Kozienice)
16 8 8 50%
20. Starczyński Marcin
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
10 7 3 70%
21. Sękala Piotr
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
10 7 3 70%
22. Zieliński Wojciech
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
15 7 8 47%
23. Uciński Rafał
(STS Szydłowiec)
19 7 12 37%
24. Pietrzak Dariusz
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
9 6 3 67%
25. Łyjak Piotr
(KTS ENERGIA I Kozienice)
12 6 6 50%
26. Zieliński Artur
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
12 6 6 50%
27. Caban Jakub
(KTS ENERGIA I Kozienice)
12 6 6 50%
28. Domański Amadeusz
(UKS Sanniki)
13 6 7 46%
29. Piątkowski Paweł
(UKS Sanniki)
13 6 7 46%
30. Łuczaj Marek
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
13 6 7 46%
31. Kisiel Jacek
(UKS 14 I Ursus)
16 6 10 38%
32. Budzich Dariusz
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
6 5 1 83%
33. Stoklas Hubert
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
10 5 5 50%
34. Olewnik Jarosław
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
10 5 5 50%
35. Michalczyk Artur
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
10 5 5 50%
36. Moliński Kacper
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
12 5 7 42%
37. Skowroński Dariusz
(UKS 14 I Ursus)
13 5 8 38%
38. Pawlik Mateusz
(UKS IMOLA LUPUS Warszawa)
14 5 9 36%
39. Bieniek Krzysztof
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
15 5 10 33%
40. Dębski Kamil
(AZS POLITECHNIKA Warszawa)
16 5 11 31%
41. Dorsz Adam
(AZS POLITECHNIKA Warszawa)
16 5 11 31%
42. Milewski Justyn
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
16 5 11 31%
43. Grześlak Zbigniew
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
5 4 1 80%
44. Olszewski Krzysztof
(UKS IMOLA LUPUS Warszawa)
10 4 6 40%
45. Majewski Grzegorz
(STS Szydłowiec)
12 4 8 33%
46. Banasik Adam
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
6 3 3 50%
47. Redzimski Miłosz
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
6 3 3 50%
48. Dąbrowski Wojciech
(UKS 14 I Ursus)
17 3 14 18%
49. Wiśniewski Szymon
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
4 2 2 50%
50. Falęcki Jacek
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
5 2 3 40%
51. Niedzielak Krzysztof
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
5 2 3 40%
52. Lis Martyna
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
6 2 4 33%
53. Stochmal Maciej
(STS Szydłowiec)
6 2 4 33%
54. Jędrzejczak Jakub
(UKS IMOLA LUPUS Warszawa)
7 2 5 29%
55. Godawski Jakub
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
8 2 6 25%
56. Najmrocki Jacek
(AZS POLITECHNIKA Warszawa)
10 2 8 20%
57. Kajfasz Marek
(AZS POLITECHNIKA Warszawa)
11 2 9 18%
58. Łopatowski Marcin
(UKS 14 I Ursus)
14 2 12 14%
59. Niemiec Rafał
(UKS 14 I Ursus)
1 1 0 100%
60. Grabowski Dariusz
(UKS 14 I Ursus)
1 1 0 100%
61. Czerkies Kamil
(UKS 14 I Ursus)
1 1 0 100%
62. Jaworski Piotr
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
1 1 0 100%
63. Nowak Adrian
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
1 1 0 100%
64. Ostrowski Marcin
(UKS 14 I Ursus)
1 1 0 100%
65. Zaszczyński Paweł
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50%
66. Stąporek Krzysztof
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50%
67. Jamorski Łukasz
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
2 1 1 50%
68. Adamkiewicz Jarosław
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
3 1 2 33%
69. Głowacki Stanisław
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
3 1 2 33%
70. Tusień Paweł
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
3 1 2 33%
71. Bernatowicz Andrzej
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
3 1 2 33%
72. Jarosławski Mateusz
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
4 1 3 25%
73. Sadowski Nikodem
(UKS Sanniki)
1 0 1 0%
74. Jurzyk Radosław
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
1 0 1 0%
75. Tytz Artur
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 0 1 0%
76. Niewiadomski Robert
(UKS 14 I Ursus)
1 0 1 0%
77. Tamioła Tomasz
(KTS ENERGIA I Kozienice)
1 0 1 0%
78. Roszuk Jan
(AZS POLITECHNIKA Warszawa)
2 0 2 0%
79. Budzich Dawid
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 0 2 0%
80. Florczak Piotr
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 0 2 0%
81. Lis Jakub
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 0 2 0%
82. Stąporek Adam
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 0 2 0%
83. Selerski Mariusz
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
4 0 4 0%
84. Molenda Adam
(UKS 14 I Ursus)
5 0 5 0%
85. Stępień Krzysztof
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
6 0 6 0%
86. Borkowska Sylwia
(AZS POLITECHNIKA Warszawa)
11 0 11 0%