Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50166 in /home/mztsab/public_html/ligi/deblee.php on line 5
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Brylak Paweł
(KS SOKÓŁ I Serock)
15 12 3 80%
2. Rakowski Adam
(GKS WKRA Sochocin)
15 12 3 80%
3. Michalski Piotr
(GKS WKRA Sochocin)
16 12 4 75%
4. Pasierowski Mariusz
(GKS WKRA Sochocin)
13 11 2 85%
5. Kamiński Marek
(GKS WKRA Sochocin)
15 11 4 73%
6. Marciniak Szymon
(UKS ALFA Gostynin)
16 11 5 69%
7. Przybyła Adrian
(UKS ALFA Gostynin)
16 11 5 69%
8. Listwon Paweł
(KS Wąsewo)
15 10 5 67%
9. Tkaczyk Łukasz
(KU AZS SGH Warszawa)
16 10 6 63%
10. Gozdowski Przemysław
(KS Wąsewo)
12 9 3 75%
11. Majewski Jakub
(KS SOKÓŁ I Serock)
12 9 3 75%
12. Postek Arkadiusz
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
14 9 5 64%
13. Rejmer Dawid
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
15 9 6 60%
14. Rutowski Arkadiusz
(UKS ALFA Gostynin)
15 9 6 60%
15. Kowalczyk Tomasz
(UKS ALFA Gostynin)
13 8 5 62%
16. Buze Grzegorz
(KU AZS SGH Warszawa)
13 8 5 62%
17. Folwarski Wojciech
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
14 8 6 57%
18. Jamorski Łukasz
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
14 8 6 57%
19. Fidura Piotr
(KS Wąsewo)
14 8 6 57%
20. Kiełbik Jerzy
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
14 8 6 57%
21. Jaworski Piotr
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
16 8 8 50%
22. Mierzejewski Roman
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
10 7 3 70%
23. Komosińska Karolina
(UKS II Sanniki)
10 7 3 70%
24. Puchalski Sylwester
(KS Wąsewo)
13 7 6 54%
25. Kowalczyk Grzegorz
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
14 7 7 50%
26. Pieńkosz Maciej
(KS SOKÓŁ I Serock)
14 7 7 50%
27. Żochowski Stefan
(TS Ciechanów)
15 7 8 47%
28. Kowalczuk Michał
(KU AZS SGH Warszawa)
9 6 3 67%
29. Kurak Kamil
(KU AZS SGH Warszawa)
9 6 3 67%
30. Pietrzykowski Maciej
(KU AZS SGH Warszawa)
10 6 4 60%
31. Stawicki Sławomir
(TS Ciechanów)
14 6 8 43%
32. Sadowski Nikodem
(UKS II Sanniki)
14 6 8 43%
33. Kosewski Mirosław
(ŻBIK Nasielsk)
15 6 9 40%
34. Pożarowszczyk Hubert
(TS Ciechanów)
15 6 9 40%
35. Michnowski Krzysztof
(ŻBIK Nasielsk)
16 6 10 38%
36. Kosewski Jerzy
(ŻBIK Nasielsk)
16 6 10 38%
37. Zaręba Łukasz
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
6 5 1 83%
38. Szarek Rafał
(TS Ciechanów)
8 5 3 63%
39. Kowalczyk Mariusz
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
11 5 6 45%
40. Jaroszewski Piotr
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
11 5 6 45%
41. Lewandowski Grzegorz
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
11 5 6 45%
42. Zalewski Kamil
(KS SOKÓŁ I Serock)
9 4 5 44%
43. Rutkowski Paweł
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
16 4 12 25%
44. Fidura Konrad
(KS Wąsewo)
5 3 2 60%
45. Zalewski Krzysztof
(ŻBIK Nasielsk)
6 3 3 50%
46. Sobierański Patryk
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
9 3 6 33%
47. Krawczyk Arkadiusz
(KS SOKÓŁ I Serock)
9 3 6 33%
48. Szadkowski Sławomir
(ŻBIK Nasielsk)
10 3 7 30%
49. Porębski Mateusz
(UKS II Sanniki)
12 3 9 25%
50. Domański Jakub
(UKS II Sanniki)
14 3 11 21%
51. Pasierowski Jakub
(GKS WKRA Sochocin)
3 2 1 67%
52. Jeziak Mariusz
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
3 2 1 67%
53. Nowosielski Rafał
(KS SOKÓŁ I Serock)
4 2 2 50%
54. Kruczyk Patryk
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
7 2 5 29%
55. Rudnicki Filip
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
10 2 8 20%
56. Piersa Artur
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
11 2 9 18%
57. Soszyński Filip
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
14 2 12 14%
58. Dymek Marcin
(UKS II Sanniki)
1 1 0 100%
59. Kłosiński Adam
(KS SOKÓŁ I Serock)
1 1 0 100%
60. Sobociński Roman
(GKS WKRA Sochocin)
1 1 0 100%
61. Durmaj Lidia
(UKS ALFA Gostynin)
1 1 0 100%
62. Woźniak Sławomir
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
1 1 0 100%
63. Wasiak Andrzej
(GKS WKRA Sochocin)
1 1 0 100%
64. Sawecki Michał
(KU AZS SGH Warszawa)
1 1 0 100%
65. Morawski Jakub
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
1 1 0 100%
66. Kuczyński Jarosław
(KS Wąsewo)
1 1 0 100%
67. Szadkowski Rafał
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
2 1 1 50%
68. Piotrowski Łukasz
(KU AZS SGH Warszawa)
3 1 2 33%
69. Wronowski Adam
(TS Ciechanów)
3 1 2 33%
70. Budzich Wojciech
(TS Ciechanów)
5 1 4 20%
71. Krystkowicz Mirosław
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
6 1 5 17%
72. Jeziak Przemysław
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
9 1 8 11%
73. Stępkowski Jarosław
(TS Ciechanów)
1 0 1 0%
74. Bąbrych Hubert
(UKS II Sanniki)
1 0 1 0%
75. Mielczarek Marcin
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
1 0 1 0%
76. Kosewski Andrzej
(ŻBIK Nasielsk)
1 0 1 0%
77. Piotrowski Grzegorz
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
1 0 1 0%
78. Nowicki Radosław
(UKS ALFA Gostynin)
1 0 1 0%
79. Maciejewski Maciej
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
1 0 1 0%
80. Krusiński Robert
(KU AZS SGH Warszawa)
1 0 1 0%
81. Gawin Jędrzej
(UKS ALFA Gostynin)
2 0 2 0%
82. Sitarski Michał
(KU AZS SGH Warszawa)
2 0 2 0%
83. Piątkowski Fabian
(UKS II Sanniki)
2 0 2 0%
84. Jaros Dariusz
(UKS II Sanniki)
2 0 2 0%
85. Wronowski Mirosław
(TS Ciechanów)
3 0 3 0%
86. Białecki Dawid
(UKS II Sanniki)
4 0 4 0%
87. Dulewicz Paweł
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
5 0 5 0%
88. Kordel Jakub
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
9 0 9 0%