Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50166 in /home/mztsab/public_html/ligi/deblee.php on line 5
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Borowy Kamil
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
15 14 1 93%
2. Barszcz Mariusz
(LUKS Kowala)
15 13 2 87%
3. Ablewski Mariusz
(LUKS Kowala)
15 13 2 87%
4. Chmielak Karol
(MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce)
16 13 3 81%
5. Klimek Zenon
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
16 13 3 81%
6. Kostecki Filip
(GLKS II Nadarzyn)
14 12 2 86%
7. Zielony Norbert
(KTS ENERGIA II Kozienice)
16 12 4 75%
8. Nawarski Maksymilian
(GLKS II Nadarzyn)
13 11 2 85%
9. Mendrek Michał
(IKTS BROŃ II Radom)
16 11 5 69%
10. Tamioła Tomasz
(KTS ENERGIA II Kozienice)
13 10 3 77%
11. Woźniak Marzena
(MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce)
16 10 6 63%
12. Skura Eryk
(IKTS BROŃ II Radom)
16 10 6 63%
13. Zakrzewski Kamil
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
16 10 6 63%
14. Wiśniewski Wiesław
(MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce)
16 10 6 63%
15. Trzaskowski Tomasz
(GLKS II Nadarzyn)
15 9 6 60%
16. Adamiak Maciej
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
15 9 6 60%
17. Serowiec Przemysław
(MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce)
11 8 3 73%
18. Perzyna Zbigniew
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
12 8 4 67%
19. Szostek Paweł
(IKAR Żeliszew)
14 8 6 57%
20. Cabaj Mariusz
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
11 7 4 64%
21. Osińska Anna
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
12 7 5 58%
22. Jasiński Daniel
(LUKS Kowala)
13 7 6 54%
23. Kozłowski Jarosław
(KTS ENERGIA II Kozienice)
14 7 7 50%
24. Polkowski Rafał
(IKAR Żeliszew)
15 7 8 47%
25. Walkiewicz Tomasz
(TG SOKÓŁ III Brwinów)
16 7 9 44%
26. Wituch Jacek
(TG SOKÓŁ III Brwinów)
16 7 9 44%
27. Skrzypczak Zbigniew
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
10 6 4 60%
28. Kostecki Adam
(GLKS II Nadarzyn)
12 6 6 50%
29. Kupisz Artur
(TG SOKÓŁ III Brwinów)
12 6 6 50%
30. Zbroja Janusz
(LUKS Kowala)
12 6 6 50%
31. Król Mateusz
(ULKS Kazanów II)
16 6 10 38%
32. Wiśniewski Michał
(MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce)
5 5 0 100%
33. Ciałowicz Oskar
(IMOLA Warszawa)
10 5 5 50%
34. Chołuń Jakub
(KTS ENERGIA II Kozienice)
11 5 6 45%
35. Stola Przemysław
(ULKS Kazanów II)
12 5 7 42%
36. Gaszyński Michał
(IMOLA Warszawa)
13 5 8 38%
37. Płaskonka Barbara
(IMOLA Warszawa)
9 4 5 44%
38. Kruk Ryszard
(ULKS Kazanów II)
10 4 6 40%
39. Moroz Artur
(IKTS BROŃ II Radom)
11 4 7 36%
40. Michalczewski Jakub
(IKTS BROŃ II Radom)
13 4 9 31%
41. Roman Paweł
(IKAR Żeliszew)
15 4 11 27%
42. Durakiewicz Jan
(SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa)
15 4 11 27%
43. Stańczak Mateusz
(IMOLA Warszawa)
6 3 3 50%
44. Orliński Ernest
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
8 3 5 38%
45. Mróz Wiesław
(IKTS BROŃ II Radom)
8 3 5 38%
46. Sobczyk Tomasz
(ULKS Kazanów II)
9 3 6 33%
47. Lengiewicz Michał
(IMOLA Warszawa)
9 3 6 33%
48. Polkowski Arkadiusz
(IKAR Żeliszew)
9 3 6 33%
49. Zagożdżon Wojciech
(ULKS Kazanów II)
2 2 0 100%
50. Węgiełek Eugeniusz
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
3 2 1 67%
51. Rybarczyk Anna
(KTS ENERGIA II Kozienice)
4 2 2 50%
52. Koniewicz Ryszard
(TG SOKÓŁ III Brwinów)
6 2 4 33%
53. Mucha Piotr
(GLKS II Nadarzyn)
6 2 4 33%
54. Smoter Ryszard
(IMOLA Warszawa)
8 2 6 25%
55. Maciejewski Maciej
(SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa)
13 2 11 15%
56. Tamioła Grzegorz
(KTS ENERGIA II Kozienice)
1 1 0 100%
57. Gutowski Mariusz
(SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa)
1 1 0 100%
58. Więcaszek Stanisław
(LUKS Kowala)
2 1 1 50%
59. Ziemiański Wiktor
(SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa)
3 1 2 33%
60. Gorzkowski Paweł
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
4 1 3 25%
61. Wilkiewicz Dariusz
(ULKS Kazanów II)
4 1 3 25%
62. Żak Bartłomiej
(ULKS Kazanów II)
4 1 3 25%
63. Gołębiowski Roman
(KTS ENERGIA II Kozienice)
5 1 4 20%
64. Sotek Leszek
(TG SOKÓŁ III Brwinów)
5 1 4 20%
65. Walczak Cezary
(TG SOKÓŁ III Brwinów)
9 1 8 11%
66. Jurek Mikołaj
(SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa)
15 1 14 7%
67. Wojtasik Bartosz
(SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa)
16 1 15 6%
68. Krężel Andrzej
(ULKS Kazanów II)
1 0 1 0%
69. Kawecki Kacper
(ULKS Kazanów II)
1 0 1 0%
70. Smyk Grzegorz
(IMOLA Warszawa)
1 0 1 0%
71. Chmielewski Grzegorz
(ULKS Kazanów II)
1 0 1 0%
72. Rudnicki Filip
(SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa)
1 0 1 0%
73. Kmuk Bogusław
(ULKS Kazanów II)
1 0 1 0%
74. Sopiński Mateusz
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
1 0 1 0%
75. Zalewski Marek
(IMOLA Warszawa)
2 0 2 0%
76. Płaskonka Piotr
(IMOLA Warszawa)
2 0 2 0%
77. Wisiński Kamil
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
2 0 2 0%
78. Jasiński Norbert
(LUKS Kowala)
3 0 3 0%
79. Marciniak Paweł
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ)
3 0 3 0%
80. Król Robert
(ULKS Kazanów II)
3 0 3 0%
81. Zabłocki Arkadiusz
(IKAR Żeliszew)
7 0 7 0%