Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Rubinstejn Georgij
(EKS MLEXER Elbląg)
16 15 1 94%
2. Grzelak Ryszard
(EKS MLEXER Elbląg)
16 14 2 88%
3. Wojnarski Robert
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
16 13 3 81%
4. Sas Andrzej
(SKS 40 Warszawa)
15 12 3 80%
5. Niedzielski Mateusz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
16 12 4 75%
6. Barnaś Paweł
(SKS 40 Warszawa)
16 12 4 75%
7. Fareitarau Dmitrij
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
14 11 3 79%
8. Miszkurka Jakub
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
15 11 4 73%
9. Pieczynin Olaf
(SKS 40 Warszawa)
16 11 5 69%
10. Sztuka Rafał
(SKS 40 Warszawa)
16 11 5 69%
11. Szaliński Mikołaj
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
15 10 5 67%
12. Chojnicki Maciej
(GKTS Wiązowna)
15 10 5 67%
13. Brodzki Maciej
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
16 10 6 63%
14. Szachnowski Jacek
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
16 10 6 63%
15. Jarosławski Michał
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
10 9 1 90%
16. Wasiak Damian
(UKS Sanniki)
14 9 5 64%
17. Dubniak Tomasz
(UKS Sanniki)
14 9 5 64%
18. Urbanowicz Kamil
(EKS MLEXER Elbląg)
15 9 6 60%
19. Kawiak Krystian
(MORLINY II Ostróda)
16 9 7 56%
20. Lipiński Mateusz
(MORLINY II Ostróda)
13 8 5 62%
21. Petaś Kacper
(MORLINY II Ostróda)
15 8 7 53%
22. Murawski Michał
(GKTS Wiązowna)
11 7 4 64%
23. Kuźmicz Jakub
(MORLINY II Ostróda)
11 7 4 64%
24. Tebecio Wojciech
(EKS MLEXER Elbląg)
13 7 6 54%
25. Markowski Michał
(ARTENGO IKRTS Józefów)
13 7 6 54%
26. Sokołowski Łukasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
14 7 7 50%
27. Smoliński Kamil
(ARTENGO IKRTS Józefów)
15 7 8 47%
28. Pawlik Mateusz
(ARTENGO IKRTS Józefów)
15 7 8 47%
29. Sitek Kamil
(GKTS Wiązowna)
16 7 9 44%
30. Stawikowski Mateusz
(GKTS Wiązowna)
8 6 2 75%
31. Jarmołowicz Kamil
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
12 6 6 50%
32. Grzybowski Tomasz
(GKTS Wiązowna)
14 6 8 43%
33. Karcz Jacek
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
15 6 9 40%
34. Bossowski Cezary
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
16 6 10 38%
35. Lebrecht Bartosz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
16 6 10 38%
36. Ogrodniczak Michał
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
15 5 10 33%
37. Makowski Tomasz
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
15 5 10 33%
38. Strygun Tomasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
5 4 1 80%
39. Kwaśniewski Michał
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
9 4 5 44%
40. Cylwik Bogusław
(ARTENGO IKRTS Józefów)
11 4 7 36%
41. Piątkowski Paweł
(UKS Sanniki)
13 4 9 31%
42. Świtalski Jacek
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
14 4 10 29%
43. Naperty Łukasz
(UKS Sanniki)
14 4 10 29%
44. Chrząszcz Wojciech
(MORLINY II Ostróda)
4 3 1 75%
45. Kucharski Maciej
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
13 3 10 23%
46. Barbachowski Jacek
(MORLINY II Ostróda)
2 2 0 100%
47. Balak Marian
(ARTENGO IKRTS Józefów)
4 2 2 50%
48. Wieteska Aleksander
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
4 2 2 50%
49. Bątruk Krzysztof
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
10 2 8 20%
50. Bątruk Paweł
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
15 2 13 13%
51. Wawrzyniak Andrzej
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
1 1 0 100%
52. Krzewicki Mikołaj
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
1 1 0 100%
53. Klimczewski Jakub
(MORLINY II Ostróda)
1 1 0 100%
54. Adamkiewicz Jarosław
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
1 1 0 100%
55. Walichnowski Cezary
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
1 1 0 100%
56. Bogdanowicz Mariusz
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
2 1 1 50%
57. Libura Tomasz
(EKS MLEXER Elbląg)
2 1 1 50%
58. Moliński Kacper
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
2 1 1 50%
59. Mazurkiewicz Piotr
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
3 1 2 33%
60. Soszyński Filip
(ARTENGO IKRTS Józefów)
3 1 2 33%
61. Czuryłowicz Krzysztof
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
3 1 2 33%
62. Bogdanowicz Natalia
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
8 1 7 13%
63. Niewiarowski Andrzej
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
10 1 9 10%
64. Gromek Artur
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
12 1 11 8%
65. Kudelski Marek
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
12 1 11 8%
66. Jaworski Bartłomiej
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
1 0 1 0%
67. Ciszewski Ryszard
(UKS Sanniki)
1 0 1 0%
68. Piątkowski Fabian
(UKS Sanniki)
1 0 1 0%
69. Jurkiewicz Kamil
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0%
70. Podsiadły Henryk
(UKS Sanniki)
1 0 1 0%
71. Tkaczyk Ewelina
(SKS 40 Warszawa)
1 0 1 0%
72. Mucha Hubert
(ARTENGO IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
73. Susło Łukasz
(EKS MLEXER Elbląg)
1 0 1 0%
74. Dzięcioł Tadeusz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0%
75. Gromko Artur
(EKS MLEXER Elbląg)
1 0 1 0%
76. Górska Ada
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0%
77. Władysiuk Adam
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0%
78. Dudziński Jakub
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
2 0 2 0%
79. Jaros Dariusz
(UKS Sanniki)
2 0 2 0%
80. Murasicki Igor
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
2 0 2 0%
81. Jankowski Igor
(MORLINY II Ostróda)
2 0 2 0%
82. Dadura Marcin
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
3 0 3 0%
83. Wróblewski Marcin
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
4 0 4 0%
84. Woźniak Szymon
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
8 0 8 0%
85. Michalski Paweł
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
10 0 10 0%