Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50166 in /home/mztsab/public_html/ligi/deblee.php on line 5
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA IV Warszawa 18 34 148:47
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 18 30 141:66
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 18 27 135:75
4. GKS FALA Nowy Duninów 18 27 138:59
5. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 18 17 107:94
6. MLKS ŻBIK Nasielsk 18 15 97:102
7. ULKS VIS I Wiskitki 18 14 87:113
8. UKS ALFA II Gostynin 18 9 68:130
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 18 5 51:140
10. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 18 2 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Klepko Jan
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
18 15 3 83%
2. Milczarski Piotr
(GKS FALA Nowy Duninów)
16 14 2 88%
3. Buła Michał
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
17 14 3 82%
4. Igielski Krystian
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
18 14 4 78%
5. Tyburski Adrian
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
18 14 4 78%
6. Michnowski Krzysztof
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
18 14 4 78%
7. Szadkowski Sławomir
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
13 11 2 85%
8. Adamiak Jacek
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
13 11 2 85%
9. Nadrowski Mirosław
(GKS FALA Nowy Duninów)
14 11 3 79%
10. Puternicki Michał
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
17 11 6 65%
11. Milczarski Paweł
(GKS FALA Nowy Duninów)
17 11 6 65%
12. Cendrowski Daniel
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
18 11 7 61%
13. Kosewski Jerzy
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
18 11 7 61%
14. Kosewski Mirosław
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
18 11 7 61%
15. Gozdecki Grzegorz
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
9 8 1 89%
16. Adamiak Jan
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
12 8 4 67%
17. Mikucki Paweł
(GKS FALA Nowy Duninów)
12 8 4 67%
18. Wawrzyniak Andrzej
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
7 7 0 100%
19. Brochocki Grzegorz
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
9 7 2 78%
20. Krzewicki Mikołaj
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
11 7 4 64%
21. Sadowski Filip
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
13 7 6 54%
22. Kaszuba Grzegorz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
17 7 10 41%
23. Klingbeil Bartłomiej
(ULKS VIS I Wiskitki)
10 6 4 60%
24. Kacprzycki Marcin
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
13 6 7 46%
25. Kapturowski Bartłomiej
(UKS ALFA II Gostynin)
15 6 9 40%
26. Ruszczyński Krzysztof
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
16 6 10 38%
27. Walichnowski Cezary
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
5 5 0 100%
28. Jędrzejczak Paweł
(GKS FALA Nowy Duninów)
6 5 1 83%
29. Odolczyk Michał
(ULKS VIS I Wiskitki)
9 5 4 56%
30. Marszał Daniel
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
11 5 6 45%
31. Gołyś Janusz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
12 5 7 42%
32. Kalinowski Mateusz
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
8 4 4 50%
33. Pawłowska Maja
(UKS ALFA II Gostynin)
12 4 8 33%
34. Nowakowski Piotr
(ULKS VIS I Wiskitki)
12 4 8 33%
35. Grela Krzysztof
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
12 4 8 33%
36. Stępniak Krzysztof
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
5 3 2 60%
37. Faber Zdzisław
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
6 3 3 50%
38. Witkowski Marek
(ULKS VIS I Wiskitki)
7 3 4 43%
39. Szymański Jakub
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
7 3 4 43%
40. Jędróźwiak Andrzej
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
10 3 7 30%
41. Gołyński Ryszard
(ULKS VIS I Wiskitki)
10 3 7 30%
42. Szpejnowski Patryk
(UKS ALFA II Gostynin)
13 3 10 23%
43. Majchrzak Paweł
(ULKS VIS I Wiskitki)
15 3 12 20%
44. Rajkowska Sylwia
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
2 2 0 100%
45. Skorłutowski Zbigniew
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
2 2 0 100%
46. Robak Mariusz
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
3 2 1 67%
47. Zalewski Krzysztof
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
3 2 1 67%
48. Skowroński Michał
(GKS FALA Nowy Duninów)
4 2 2 50%
49. Gołyński Jakub
(ULKS VIS I Wiskitki)
9 2 7 22%
50. Wronka Jarosław
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
9 2 7 22%
51. Robak Zuzanna
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
11 2 9 18%
52. Obszyński Jacek
(UKS ALFA II Gostynin)
12 2 10 17%
53. Jędrzejczak Michał
(GKS FALA Nowy Duninów)
1 1 0 100%
54. Krukowski Roman
(GKS FALA Nowy Duninów)
1 1 0 100%
55. Rutowski Arkadiusz
(UKS ALFA II Gostynin)
1 1 0 100%
56. Kowalczyk Tomasz
(UKS ALFA II Gostynin)
1 1 0 100%
57. Jaskuła Arkadiusz
(GKS FALA Nowy Duninów)
1 1 0 100%
58. Żyła Iwona
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
2 1 1 50%
59. Szmil Paweł
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
3 1 2 33%
60. Żabka Przemysław
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
3 1 2 33%
61. Brochocki Igor
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
4 1 3 25%
62. Nowicki Radosław
(UKS ALFA II Gostynin)
5 1 4 20%
63. Skowyrski Roman Sławomir
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
5 1 4 20%
64. Ostromecki Marek
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
6 1 5 17%
65. Wiśniewski Tadeusz
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
7 1 6 14%
66. Brzeziński Dariusz
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
7 1 6 14%
67. Chodkowski Łukasz
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
10 1 9 10%
68. Zaleski Adam
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
12 1 11 8%
69. Zaleski Jan
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
18 1 17 6%
70. Naczmański Bartosz
(UKS ALFA II Gostynin)
1 0 1 0%
71. Figiel Jakub
(UKS ALFA II Gostynin)
1 0 1 0%
72. Farys Kacper
(UKS ALFA II Gostynin)
1 0 1 0%
73. Rajkowska Magda
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
1 0 1 0%
74. Stasiński Aleks
(UKS ALFA II Gostynin)
2 0 2 0%
75. Gawin Jędrzej
(UKS ALFA II Gostynin)
3 0 3 0%
76. Brzeziński Bartosz
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
5 0 5 0%
77. Budzich Wojciech
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
5 0 5 0%
78. Zaleski Kuba
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
13 0 13 0%