Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50166 in /home/mztsab/public_html/ligi/deblee.php on line 5
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Smarzyk Artur
(TRANSLUK SRS I Łomna)
16 16 0 100%
2. Regulski Mariusz
(TRANSLUK SRS I Łomna)
16 16 0 100%
3. Orłowski Jakub
(ŁKTS Łochów)
13 11 2 85%
4. Rzepczyński Bartosz
(ŁKTS Łochów)
14 11 3 79%
5. Skibniewski Adam
(KS Kobyłka)
15 11 4 73%
6. Świerczek Damian
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
16 11 5 69%
7. Pławski Grzegorz
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
16 11 5 69%
8. Kubój Wojciech
(ŁKTS Łochów)
16 11 5 69%
9. Jonah Jerome
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
12 10 2 83%
10. Pędziak Robert
(KS Kobyłka)
12 9 3 75%
11. Bodzon Hubert
(ŁKTS Łochów)
14 9 5 64%
12. Gabler Wojciech
(WKS Sochaczew)
14 9 5 64%
13. Ocipka Dominik
(TRANSLUK SRS I Łomna)
15 9 6 60%
14. Walkiewicz Tomasz
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
16 9 7 56%
15. Turlej Łukasz
(WKS Sochaczew)
11 8 3 73%
16. Walczak Cezary
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
12 8 4 67%
17. Ocipka Kamil
(TRANSLUK SRS I Łomna)
15 8 7 53%
18. Tandon Raghuveer
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
15 8 7 53%
19. Ertman Adam
(WKS Sochaczew)
9 7 2 78%
20. Mamcarz Justyna
(WKS Sochaczew)
9 7 2 78%
21. Massalski Borys
(UKS RETURN II Piaseczno)
12 7 5 58%
22. Marek Krystian
(KS Kobyłka)
12 7 5 58%
23. Domurad Jaromir
(SKS 40 III Warszawa)
13 7 6 54%
24. Gaszyński Michał
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
13 7 6 54%
25. Lewandowski Maciej
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
14 7 7 50%
26. Łada Łukasz
(ULKS VIS II Wiskitki)
15 7 8 47%
27. Rybaczuk Andrzej
(ULKS VIS II Wiskitki)
15 7 8 47%
28. Mikołajewicz Sławomir
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
15 7 8 47%
29. Karpienia Piotr
(KS Kobyłka)
15 7 8 47%
30. Borucki Marcin
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
16 7 9 44%
31. Kutek Piotr
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
9 6 3 67%
32. Ogrodnik Tomasz
(UKS RETURN II Piaseczno)
11 6 5 55%
33. Jar Maciej
(WKS Sochaczew)
15 6 9 40%
34. Volkovs Aleksandrs
(SKS 40 III Warszawa)
15 6 9 40%
35. Zaytsev Igor
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
11 5 6 45%
36. Borowy Kamil
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
13 5 8 38%
37. Hresiukiewicz Rafał
(UKS RETURN II Piaseczno)
6 4 2 67%
38. Osiński Marek
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
6 4 2 67%
39. Skrzypczak Zbigniew
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
7 4 3 57%
40. Ogrodnik Grzegorz
(UKS RETURN II Piaseczno)
10 4 6 40%
41. Burakowski Mateusz
(UKS RETURN II Piaseczno)
12 4 8 33%
42. Rebman Kamil
(SKS 40 III Warszawa)
15 4 11 27%
43. Orłowski Emil
(ŁKTS Łochów)
3 3 0 100%
44. Kluczewski Dominik
(ŁKTS Łochów)
4 3 1 75%
45. Woźniak Robert
(SKS 40 III Warszawa)
6 3 3 50%
46. Smoter Adam
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
6 3 3 50%
47. Wojtasik Karol
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
10 3 7 30%
48. Gryziak Tomasz
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
13 3 10 23%
49. Stefański Marek
(ULKS VIS II Wiskitki)
15 3 12 20%
50. Jastrzębowski Radosław
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
16 3 13 19%
51. Jędrasik Sławomir
(KS Kobyłka)
4 2 2 50%
52. Massalski Mikołaj
(UKS RETURN II Piaseczno)
5 2 3 40%
53. Śliwiński Arkadiusz
(WKS Sochaczew)
5 2 3 40%
54. Prokopek Mateusz
(UKS RETURN II Piaseczno)
6 2 4 33%
55. Gradek Piotr
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
7 2 5 29%
56. Grabarski Szymon
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
9 2 7 22%
57. Bogacka Aleksandra
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
11 2 9 18%
58. Kubkowski Krzysztof
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
15 2 13 13%
59. Jatkiewicz Grzegorz
(KS Kobyłka)
1 1 0 100%
60. Lech Piotr
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
1 1 0 100%
61. Szczepaniak Jacek
(WKS Sochaczew)
1 1 0 100%
62. Strupiński Krzysztof
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 1 0 100%
63. Smoter Ryszard
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
2 1 1 50%
64. Spurek Marcin
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
2 1 1 50%
65. Brzeska Helena
(UKS RETURN II Piaseczno)
2 1 1 50%
66. Jóźwiak Mateusz
(TRANSLUK SRS I Łomna)
2 1 1 50%
67. Płaskonka Barbara
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
2 1 1 50%
68. Klimek Zenon
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
3 1 2 33%
69. Cyps Albo Zyps Alan
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
4 1 3 25%
70. Gołyński Ryszard
(ULKS VIS II Wiskitki)
4 1 3 25%
71. Grabarski Wojciech
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
4 1 3 25%
72. Rudnik Małgorzata
(KS Kobyłka)
5 1 4 20%
73. Matysiak Mikołaj
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
6 1 5 17%
74. Niewola Marek
(ULKS VIS II Wiskitki)
12 1 11 8%
75. Molak Jan
(ULKS VIS II Wiskitki)
1 0 1 0%
76. Walczak Paweł
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
1 0 1 0%
77. Zalewski Marek
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 0 1 0%
78. Boronowicz Jerzy
(ULKS VIS II Wiskitki)
1 0 1 0%
79. Płaskonka Piotr
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 0 1 0%
80. Kwiatkowska Alicja
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
1 0 1 0%
81. Grabarski Adam
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
2 0 2 0%
82. Perzyna Zbigniew
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
2 0 2 0%
83. Kuźmicz Dariusz
(SKS 40 III Warszawa)
2 0 2 0%
84. Stanisz Artur
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
2 0 2 0%
85. Rutkowski Sławomir
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
3 0 3 0%
86. Jaworski Łukasz
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
4 0 4 0%
87. Maciak Mateusz
(SKS 40 III Warszawa)
13 0 13 0%