Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 4 8 34:6
2. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4 6 23:17
3. IKTS BROŃ II Radom 4 3 17:23
4. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4 2 11:29
5. UKS NAPRZÓD Skórzec 4 1 15:25

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Bytys Milena
(IKTS BROŃ II Radom)
4 4 0 100%
2. Lis Martyna
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4 4 0 100%
3. Bielak Katarzyna
(IKTS BROŃ II Radom)
4 4 0 100%
4. Trochimiuk Katarzyna
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4 4 0 100%
5. Śliwka Zofia
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
4 3 1 75%
6. Myrchel-Rutkowska Anita
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
4 3 1 75%
7. Zembowicz Antonina
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
3 2 1 67%
8. Chrulska Zuzanna
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
3 2 1 67%
9. Firszt Alicja
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
4 2 2 50%
10. Serafin Wiktoria
(IKTS BROŃ II Radom)
4 2 2 50%
11. Osińska Anna
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
4 2 2 50%
12. Gregorczyk Teresa
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
1 1 0 100%
13. Mirecka Milena
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
1 1 0 100%
14. Kołodziejczyk Maya
(IKTS BROŃ II Radom)
1 1 0 100%
15. Bagrowska Katarzyna
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 1 1 50%
16. Borewicz Monika
(IKTS BROŃ II Radom)
3 1 2 33%
17. Górska Ada
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
3 1 2 33%
18. Kulik Olga
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
4 1 3 25%
19. Nowicka Patrycja
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
4 1 3 25%
20. Potyra-Prokurat Agnieszka
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
1 0 1 0%
21. Lau Aleksandra
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
1 0 1 0%
22. Pessel Lena
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
1 0 1 0%
23. Cicha Martyna
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 0 2 0%
24. Wronka Wioletta
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
2 0 2 0%
25. Małkińska Ewelina
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 0 2 0%
26. Szczodrowska Magdalena
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 0 2 0%
27. Ryba Joanna
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
4 0 4 0%
28. Perkuć Kamila
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
4 0 4 0%