Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Regulski Mariusz
(TRANSLUK SRS Łomna)
12 11 1 92%
2. Tyburski Adrian
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
12 10 2 83%
3. Igielski Krystian
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
12 10 2 83%
4. Marek Krystian
(TRANSLUK SRS Łomna)
10 9 1 90%
5. Listwon Paweł
(KS Wąsewo)
12 9 3 75%
6. Wojewódzki Tomasz
(GKS WKRA Sochocin)
10 8 2 80%
7. Jar Maciej
(GKS WKRA Sochocin)
11 8 3 73%
8. Mitas Jacek
(KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki)
9 7 2 78%
9. Giereło Mikołaj
(KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki)
9 7 2 78%
10. Turek Patryk
(KU AZS PW II Warszawa)
10 7 3 70%
11. Jastrzębski Franciszek
(KU AZS PW II Warszawa)
10 7 3 70%
12. Domański Amadeusz
(UKS Sanniki)
10 7 3 70%
13. Narowski Mirosław
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
11 7 4 64%
14. Puchalski Sylwester
(KS Wąsewo)
11 7 4 64%
15. Piątkowski Paweł
(UKS Sanniki)
11 7 4 64%
16. Milczarski Piotr
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
12 7 5 58%
17. Starczyński Marcin
(KS Wąsewo)
7 6 1 86%
18. Romaniuk Rafał
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
12 6 6 50%
19. Gawlas Michał
(KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki)
5 5 0 100%
20. Stąporek Krzysztof
(KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki)
7 5 2 71%
21. Perzanowski Mateusz
(KS Wąsewo)
7 5 2 71%
22. Kajfasz Marek
(KU AZS PW II Warszawa)
9 5 4 56%
23. Szczygieł Wiktor
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
9 5 4 56%
24. Rutkowski Paweł
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
11 5 6 45%
25. Kowalczyk Michał
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
11 5 6 45%
26. Buła Marcin
(MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin)
12 5 7 42%
27. Lis Jakub
(KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki)
4 4 0 100%
28. Smarzyk Artur
(TRANSLUK SRS Łomna)
5 4 1 80%
29. Stąporek Adam
(KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki)
6 4 2 67%
30. Fidura Piotr
(KS Wąsewo)
7 4 3 57%
31. Czerkies Kamil
(UKS 14 Ursus)
7 4 3 57%
32. Tuszyński Piotr
(KU AZS PW II Warszawa)
8 4 4 50%
33. Maciaszczyk Aleksy
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
9 4 5 44%
34. Janik Maciej
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
11 4 7 36%
35. Kamiński Marek
(GKS WKRA Sochocin)
11 4 7 36%
36. Żmijewski Wojciech
(UKS 14 Ursus)
11 4 7 36%
37. Michalski Piotr
(GKS WKRA Sochocin)
12 4 8 33%
38. Sakowicz Łukasz
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
4 3 1 75%
39. Grabowski Dariusz
(UKS 14 Ursus)
6 3 3 50%
40. Wróblewski Ireneusz
(UKS 14 Ursus)
7 3 4 43%
41. Jeziak Przemysław
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
8 3 5 38%
42. Krzewicki Mikołaj
(MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin)
8 3 5 38%
43. Puternicki Michał
(MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin)
10 3 7 30%
44. Stępniak Krzysztof
(MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin)
10 3 7 30%
45. Jóźwiak Mateusz
(TRANSLUK SRS Łomna)
2 2 0 100%
46. Grześlak Zbigniew
(KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki)
2 2 0 100%
47. Pyśk Patryk
(KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki)
2 2 0 100%
48. Fidura Konrad
(KS Wąsewo)
3 2 1 67%
49. Jurzyk Radosław
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
6 2 4 33%
50. Sakowicz Mateusz
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
8 2 6 25%
51. Sobociński Roman
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
11 2 9 18%
52. Skrzypkowski Błażej
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
11 2 9 18%
53. Gozdowski Przemysław
(KS Wąsewo)
1 1 0 100%
54. Dąbrowski Wojciech
(KU AZS PW II Warszawa)
1 1 0 100%
55. Pydyn Adam
(GKS WKRA Sochocin)
1 1 0 100%
56. Buła Michał
(MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin)
1 1 0 100%
57. Wojnarski Robert
(MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin)
1 1 0 100%
58. Skowroński Dariusz
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
1 1 0 100%
59. Rakowski Adam
(GKS WKRA Sochocin)
2 1 1 50%
60. Piotrowski Andrzej
(KU AZS PW II Warszawa)
2 1 1 50%
61. Szczypek Jakub
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
2 1 1 50%
62. Rączkowski Dariusz
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
4 1 3 25%
63. Roszuk Jan
(KU AZS PW II Warszawa)
4 1 3 25%
64. Tokarski Michał
(UKS 14 Ursus)
6 1 5 17%
65. Sadowski Nikodem
(UKS Sanniki)
6 1 5 17%
66. Ostrowski Marcin
(UKS 14 Ursus)
7 1 6 14%
67. Ocipka Kamil
(TRANSLUK SRS Łomna)
9 1 8 11%
68. Ocipka Dominik
(TRANSLUK SRS Łomna)
10 1 9 10%
69. Białecki Dawid
(UKS Sanniki)
11 1 10 9%
70. Tusień Paweł
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
1 0 1 0%
71. Pluta Andrzej
(UKS Sanniki)
1 0 1 0%
72. Cendrowski Daniel
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
1 0 1 0%
73. Piórkowski Grzegorz
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
1 0 1 0%
74. Okuniewicz Tomasz
(GKS WKRA Sochocin)
1 0 1 0%
75. Wrublewicz Wiktoria
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
1 0 1 0%
76. Świderski Grzegorz
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
1 0 1 0%
77. Łon Andrzej
(UKS Sanniki)
1 0 1 0%
78. Szatkowski Bartosz
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
1 0 1 0%
79. Podsiadły Henryk
(UKS Sanniki)
2 0 2 0%
80. Robak Mariusz
(MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin)
2 0 2 0%
81. Ciszewski Ryszard
(UKS Sanniki)
2 0 2 0%
82. Jaros Dariusz
(UKS Sanniki)
2 0 2 0%
83. Kuras Konrad
(UKS Sanniki)
2 0 2 0%
84. Jeziak Mariusz
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
3 0 3 0%
85. Brochocki Grzegorz
(MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin)
4 0 4 0%
86. Zofczak Nikodem
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
12 0 12 0%