Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Wielgus Stefan
(ULKS Kazanów)
11 10 1 91%
2. Uciński Rafał
(STS Szydłowiec)
11 9 2 82%
3. Wielgus Mateusz
(ULKS Kazanów)
9 8 1 89%
4. Molęda Jan
(KTS II Kozienice)
10 8 2 80%
5. Moroz Artur
(KTS II Kozienice)
10 8 2 80%
6. Świerczek Damian
(KS LIMA Pruszków)
11 8 3 73%
7. Rybak Remigiusz
(ISKRA Kotuń)
12 8 4 67%
8. Figat Krzysztof
(ISKRA Kotuń)
12 8 4 67%
9. Wiśniewski Wiesław
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
12 8 4 67%
10. Gil Leszek
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
12 8 4 67%
11. Tamioła Grzegorz
(KTS II Kozienice)
10 7 3 70%
12. Jurek Mikołaj
(SKS 40 II Warszawa)
11 7 4 64%
13. Mendrek Michał
(LUKS Kowala)
9 6 3 67%
14. Majewski Grzegorz
(STS Szydłowiec)
9 6 3 67%
15. Weikum Kacper
(SKS 40 II Warszawa)
9 6 3 67%
16. Zaytsev Igor
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
10 6 4 60%
17. Woźniak Kacper
(LUKS Kowala)
10 6 4 60%
18. Lipka Krzysztof
(ULKS TENIS Węgrów)
12 6 6 50%
19. Caban Jakub
(KTS II Kozienice)
6 5 1 83%
20. Balak Marian
(KS LIMA Pruszków)
6 5 1 83%
21. Borowy Kamil
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
9 5 4 56%
22. Utri Reinhold
(KS LIMA Pruszków)
9 5 4 56%
23. Góralczyk Jarosław
(ULKS TENIS Węgrów)
9 5 4 56%
24. Świercz Kamil
(STS Szydłowiec)
10 5 5 50%
25. Szcześnik Michał
(ULKS TENIS Węgrów)
11 5 6 45%
26. Woźniak Marzena
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
11 5 6 45%
27. Skura Eryk
(ULKS Kazanów)
11 5 6 45%
28. Ostrowski Adam
(ULKS TENIS Węgrów)
11 5 6 45%
29. Gąciarski Mateusz
(STS Szydłowiec)
12 5 7 42%
30. Folwarski Wojciech
(TG SOKÓŁ Brwinów)
7 4 3 57%
31. Pigłowski Remigiusz
(TG SOKÓŁ Brwinów)
7 4 3 57%
32. Wikło Piotr
(KS LIMA Pruszków)
8 4 4 50%
33. Daszykowska Beata
(SKS 40 II Warszawa)
10 4 6 40%
34. Rejmer Dawid
(TG SOKÓŁ Brwinów)
10 4 6 40%
35. Piegat Piotr
(TG SOKÓŁ Brwinów)
11 4 7 36%
36. Klamut Jarosław
(STS Szydłowiec)
3 3 0 100%
37. Zaręba Łukasz
(TG SOKÓŁ Brwinów)
5 3 2 60%
38. Świtała Arkadiusz
(KS LIMA Pruszków)
6 3 3 50%
39. Samulak Kamil
(LUKS Kowala)
8 3 5 38%
40. Ablewski Mariusz
(LUKS Kowala)
9 3 6 33%
41. Grabarski Szymon
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
10 3 7 30%
42. Grabarski Wojciech
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
11 3 8 27%
43. Kozłowski Jarosław
(KTS II Kozienice)
2 2 0 100%
44. Bartoszuk Michał
(KTS II Kozienice)
2 2 0 100%
45. Chołuń Jakub
(KTS II Kozienice)
2 2 0 100%
46. Zielony Norbert
(KTS II Kozienice)
2 2 0 100%
47. Grzybowski Michał
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
3 2 1 67%
48. Wiśniewski Michał
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
4 2 2 50%
49. Maciak Mateusz
(SKS 40 II Warszawa)
5 2 3 40%
50. Nowak Przemysław
(LUKS Kowala)
5 2 3 40%
51. Gos Michał
(ULKS Kazanów)
5 2 3 40%
52. Kiełbik Jerzy
(TG SOKÓŁ Brwinów)
7 2 5 29%
53. Kwapisz Damian
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
8 2 6 25%
54. Knap Łukasz
(ISKRA Kotuń)
11 2 9 18%
55. Gaszyński Michał
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
11 2 9 18%
56. Gorzkowski Paweł
(ISKRA Kotuń)
12 2 10 17%
57. Walkiewicz Tomasz
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
12 2 10 17%
58. Jaworski Łukasz
(KS LIMA Pruszków)
1 1 0 100%
59. Król Mateusz
(ULKS Kazanów)
1 1 0 100%
60. Jasiński Jan
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 1 0 100%
61. Łyjak Piotr
(KTS II Kozienice)
1 1 0 100%
62. Tamioła Tomasz
(KTS II Kozienice)
1 1 0 100%
63. Woźniak Marian
(ULKS Kazanów)
1 1 0 100%
64. Zdziech Marek
(STS Szydłowiec)
1 1 0 100%
65. Grabowska Agata
(TG SOKÓŁ Brwinów)
1 1 0 100%
66. Truong Anh Tuan
(STS Szydłowiec)
1 1 0 100%
67. Głuchowski Jerzy
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
2 1 1 50%
68. Głód Ryszard
(ULKS Kazanów)
2 1 1 50%
69. Kacperczyk Marcin
(KS LIMA Pruszków)
2 1 1 50%
70. Trela Adam
(ULKS Kazanów)
2 1 1 50%
71. Markowski Michał
(SKS 40 II Warszawa)
2 1 1 50%
72. Krężel Andrzej
(ULKS Kazanów)
2 1 1 50%
73. Kaszlewicz Tomasz
(KS LIMA Pruszków)
2 1 1 50%
74. Burzyński Mariusz
(ULKS TENIS Węgrów)
3 1 2 33%
75. Skrzypczak Zbigniew
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
4 1 3 25%
76. Wojtasik Bartosz
(SKS 40 II Warszawa)
4 1 3 25%
77. Szczepański Mateusz
(SKS 40 II Warszawa)
6 1 5 17%
78. Bogacka Aleksandra
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
6 1 5 17%
79. Gołębiowski Roman
(KTS II Kozienice)
1 0 1 0%
80. Jasiński Norbert
(LUKS Kowala)
1 0 1 0%
81. Świercz Roman
(STS Szydłowiec)
1 0 1 0%
82. Zalewski Krzysztof
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 0 1 0%
83. Więcaszek Stanisław
(LUKS Kowala)
1 0 1 0%
84. Wojda Leszek
(KS LIMA Pruszków)
1 0 1 0%
85. Marchewka Adam
(SKS 40 II Warszawa)
1 0 1 0%
86. Bodasiński Jan
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 0 1 0%
87. Słodziński Tomasz
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
1 0 1 0%
88. Świtka Tomasz
(LUKS Kowala)
1 0 1 0%
89. Murawski Łukasz
(ISKRA Kotuń)
1 0 1 0%
90. Płachta Marek
(KTS II Kozienice)
1 0 1 0%
91. Chmielak Karol
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
1 0 1 0%
92. Gazda Jakub
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 0 1 0%
93. Kubik Konrad
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
2 0 2 0%
94. Walczak Cezary
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
2 0 2 0%
95. Klimek Zenon
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
2 0 2 0%
96. Krynicki Michał
(ULKS TENIS Węgrów)
2 0 2 0%
97. Pławski Grzegorz
(KS LIMA Pruszków)
2 0 2 0%
98. Wojciechowski Paweł
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
3 0 3 0%
99. Płaskonka Barbara
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
4 0 4 0%