Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50552 Library:50166 in /home/mztsab/public_html/ligi/deblee.php on line 5
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ŁKTS PROFILTER Łochów 8 15 69:18
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8 15 64:30
3. TS Ciechanów 8 12 59:30
4. GUKS SPARTA Szczytno 8 9 53:44
5. KS SPARTA Nasielsk 8 8 51:41
6. TRANSLUK SRS II Łomna 8 5 30:60
7. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8 4 36:51
8. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8 4 34:60
9. KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8 0 10:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kubój Wojciech
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
8 7 1 88%
2. Kluczewski Dominik
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
8 7 1 88%
3. Rzepczyński Bartosz
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
7 6 1 86%
4. Michnowski Krzysztof
(KS SPARTA Nasielsk)
7 6 1 86%
5. Kujawa Artur
(GUKS SPARTA Szczytno)
8 6 2 75%
6. Kosewski Jerzy
(KS SPARTA Nasielsk)
8 6 2 75%
7. Kosewski Mirosław
(KS SPARTA Nasielsk)
8 6 2 75%
8. Skowyrski Roman Sławomir
(GUKS SPARTA Szczytno)
5 5 0 100%
9. Bodzon Hubert
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
6 5 1 83%
10. Grela Krzysztof
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
8 5 3 63%
11. Marszał Daniel
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
8 5 3 63%
12. Szadkowski Sławomir
(KS SPARTA Nasielsk)
6 4 2 67%
13. Wroniewski Krzysztof
(TRANSLUK SRS II Łomna)
8 4 4 50%
14. Pawłowski Tomasz
(TRANSLUK SRS II Łomna)
8 4 4 50%
15. Orłowski Jakub
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
3 3 0 100%
16. Stawicki Sławomir
(TS Ciechanów)
3 3 0 100%
17. Kozanowski Mateusz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 3 1 75%
18. Wronowski Mirosław
(TS Ciechanów)
4 3 1 75%
19. Kozanowska Katarzyna
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 3 1 75%
20. Dębowski Marcin
(TS Ciechanów)
5 3 2 60%
21. Wronowski Adam
(TS Ciechanów)
5 3 2 60%
22. Żochowski Stefan
(TS Ciechanów)
6 3 3 50%
23. Kaszuba Grzegorz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
6 3 3 50%
24. Faber Zdzisław
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
6 3 3 50%
25. Wachol Wojciech Mariusz
(GUKS SPARTA Szczytno)
6 3 3 50%
26. Jurkiewicz Kamil
(TS Ciechanów)
7 3 4 43%
27. Jędróźwiak Andrzej
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
8 3 5 38%
28. Zalewski Krzysztof
(KS SPARTA Nasielsk)
3 2 1 67%
29. Ruszczyński Krzysztof
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 2 2 50%
30. Kacprzycki Marcin
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 2 2 50%
31. Kamiński Krzysztof
(GUKS SPARTA Szczytno)
4 2 2 50%
32. Pacholak Hubert
(TRANSLUK SRS II Łomna)
4 2 2 50%
33. Kubkowski Krzysztof
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
5 2 3 40%
34. Jarocki Maciej
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
6 2 4 33%
35. Mikołajewicz Sławomir
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
8 2 6 25%
36. Budzich Wojciech
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
1 1 0 100%
37. Zabielski Tomasz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
1 1 0 100%
38. Chrzanowski Krzysztof
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
1 1 0 100%
39. Ocipka Kamil
(TRANSLUK SRS II Łomna)
2 1 1 50%
40. Wiśniewski Rafał
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
2 1 1 50%
41. Ocipka Dominik
(TRANSLUK SRS II Łomna)
2 1 1 50%
42. Kowalczyk Grzegorz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
2 1 1 50%
43. Mamaj Rafał
(TRANSLUK SRS II Łomna)
3 1 2 33%
44. Podolski Błażej
(GUKS SPARTA Szczytno)
4 1 3 25%
45. Łysiak Mariusz
(GUKS SPARTA Szczytno)
4 1 3 25%
46. Mamaj Jarosław
(TRANSLUK SRS II Łomna)
5 1 4 20%
47. Jastrzębowski Radosław
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
6 1 5 17%
48. Borucki Marcin
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
7 1 6 14%
49. Sobótka Adrian
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0%
50. Sokół Kacper
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0%
51. Filipski Tomasz
(TS Ciechanów)
1 0 1 0%
52. Klepko Jan
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0%
53. Waszak Krystian
(TS Ciechanów)
1 0 1 0%
54. Gorzkiewicz Arkadiusz
(GUKS SPARTA Szczytno)
1 0 1 0%
55. Wawrzyński Adam
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0%
56. Brzeziński Dariusz
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
2 0 2 0%
57. Wysocki Jakub
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
2 0 2 0%
58. Wąsiewski Dariusz
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
2 0 2 0%
59. Bieniek Sławomir
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
3 0 3 0%
60. Skwarczyński Jacek
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
3 0 3 0%
61. Krukowski Konrad
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
3 0 3 0%
62. Jaworski Jarosław
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
4 0 4 0%
63. Wiśniewski Piotr
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
7 0 7 0%
64. Rutkowski Mateusz
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
7 0 7 0%