Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ŁKTS PROFILTER Łochów 9 17 79:18
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9 16 71:37
3. TS Ciechanów 10 15 75:38
4. KS SPARTA Nasielsk 10 12 68:45
5. GUKS SPARTA Szczytno 10 12 68:54
6. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10 6 45:70
7. TRANSLUK SRS II Łomna 10 6 40:75
8. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 10 4 38:69
9. KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10 0 12:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Michnowski Krzysztof
(KS SPARTA Nasielsk)
9 8 1 89%
2. Kluczewski Dominik
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
9 8 1 89%
3. Kubój Wojciech
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
9 8 1 89%
4. Kujawa Artur
(GUKS SPARTA Szczytno)
10 8 2 80%
5. Kosewski Jerzy
(KS SPARTA Nasielsk)
10 8 2 80%
6. Kosewski Mirosław
(KS SPARTA Nasielsk)
10 8 2 80%
7. Rzepczyński Bartosz
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
8 7 1 88%
8. Skowyrski Roman Sławomir
(GUKS SPARTA Szczytno)
6 6 0 100%
9. Szadkowski Sławomir
(KS SPARTA Nasielsk)
8 6 2 75%
10. Grela Krzysztof
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
10 6 4 60%
11. Marszał Daniel
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
10 6 4 60%
12. Bodzon Hubert
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
6 5 1 83%
13. Jurkiewicz Kamil
(TS Ciechanów)
9 5 4 56%
14. Wroniewski Krzysztof
(TRANSLUK SRS II Łomna)
10 5 5 50%
15. Pawłowski Tomasz
(TRANSLUK SRS II Łomna)
10 5 5 50%
16. Stawicki Sławomir
(TS Ciechanów)
4 4 0 100%
17. Orłowski Jakub
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
4 4 0 100%
18. Wronowski Mirosław
(TS Ciechanów)
5 4 1 80%
19. Kamiński Krzysztof
(GUKS SPARTA Szczytno)
6 4 2 67%
20. Wronowski Adam
(TS Ciechanów)
6 4 2 67%
21. Żochowski Stefan
(TS Ciechanów)
8 4 4 50%
22. Faber Zdzisław
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
8 4 4 50%
23. Kozanowski Mateusz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 3 1 75%
24. Kozanowska Katarzyna
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 3 1 75%
25. Dębowski Marcin
(TS Ciechanów)
6 3 3 50%
26. Kaszuba Grzegorz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
7 3 4 43%
27. Wachol Wojciech Mariusz
(GUKS SPARTA Szczytno)
7 3 4 43%
28. Jędróźwiak Andrzej
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
9 3 6 33%
29. Chrzanowski Krzysztof
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
2 2 0 100%
30. Wiśniewski Rafał
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
3 2 1 67%
31. Zalewski Krzysztof
(KS SPARTA Nasielsk)
3 2 1 67%
32. Kacprzycki Marcin
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 2 2 50%
33. Ruszczyński Krzysztof
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 2 2 50%
34. Łysiak Mariusz
(GUKS SPARTA Szczytno)
5 2 3 40%
35. Kubkowski Krzysztof
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
6 2 4 33%
36. Pacholak Hubert
(TRANSLUK SRS II Łomna)
6 2 4 33%
37. Jarocki Maciej
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
8 2 6 25%
38. Mikołajewicz Sławomir
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
10 2 8 20%
39. Karpiński Wojciech
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
1 1 0 100%
40. Zabielski Tomasz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
1 1 0 100%
41. Ocipka Dominik
(TRANSLUK SRS II Łomna)
2 1 1 50%
42. Kowalczyk Grzegorz
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
2 1 1 50%
43. Budzich Wojciech
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
2 1 1 50%
44. Ocipka Kamil
(TRANSLUK SRS II Łomna)
2 1 1 50%
45. Mamaj Rafał
(TRANSLUK SRS II Łomna)
3 1 2 33%
46. Podolski Błażej
(GUKS SPARTA Szczytno)
5 1 4 20%
47. Mamaj Jarosław
(TRANSLUK SRS II Łomna)
7 1 6 14%
48. Jastrzębowski Radosław
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
7 1 6 14%
49. Borucki Marcin
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
9 1 8 11%
50. Filipski Tomasz
(TS Ciechanów)
1 0 1 0%
51. Klepko Jan
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0%
52. Waszak Krystian
(TS Ciechanów)
1 0 1 0%
53. Gorzkiewicz Arkadiusz
(GUKS SPARTA Szczytno)
1 0 1 0%
54. Wawrzyński Adam
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0%
55. Sobótka Adrian
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0%
56. Sokół Kacper
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
2 0 2 0%
57. Brzeziński Dariusz
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
2 0 2 0%
58. Skwarczyński Jacek
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
3 0 3 0%
59. Krukowski Konrad
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
3 0 3 0%
60. Bieniek Sławomir
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
3 0 3 0%
61. Wysocki Jakub
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
3 0 3 0%
62. Wąsiewski Dariusz
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
4 0 4 0%
63. Jaworski Jarosław
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
5 0 5 0%
64. Wiśniewski Piotr
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
8 0 8 0%
65. Rutkowski Mateusz
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
9 0 9 0%