Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 9 16 71:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9 15 71:30
3. MKS POGOŃ II Siedlce 9 13 63:43
4. KS Kobyłka 9 12 57:52
5. SKS 40 III Warszawa 9 8 56:48
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9 5 36:68
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 9 2 31:70
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 9 1 25:74
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Skibniewski Adam
(KS Kobyłka)
9 8 1 89%
2. Pędziak Robert
(KS Kobyłka)
8 7 1 88%
3. Rebman Kamil
(SKS 40 III Warszawa)
9 7 2 78%
4. Kaszlewicz Tomasz
(KS LIMA II Pruszków)
7 6 1 86%
5. Gryziak Tomasz
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
7 6 1 86%
6. Zdoliński Mateusz
(MKS POGOŃ II Siedlce)
8 6 2 75%
7. Osiński Marek
(KS LIMA II Pruszków)
9 6 3 67%
8. Rojek Dominik
(MKS POGOŃ II Siedlce)
9 6 3 67%
9. Rudnicki Filip
(MKS POGOŃ II Siedlce)
9 6 3 67%
10. Pławski Grzegorz
(KS LIMA II Pruszków)
6 5 1 83%
11. Woźniak Robert
(SKS 40 III Warszawa)
6 5 1 83%
12. Wilczyński Kamil
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
9 5 4 56%
13. Ertman Adam
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
9 5 4 56%
14. Wojtasik Karol
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
5 4 1 80%
15. Brewczyński Damian
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
7 4 3 57%
16. Koroś Daniel
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
7 4 3 57%
17. Górski Bartosz
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
7 4 3 57%
18. Domurad Jaromir
(SKS 40 III Warszawa)
8 4 4 50%
19. Kacperczyk Marcin
(KS LIMA II Pruszków)
3 3 0 100%
20. Volkovs Aleksandrs
(SKS 40 III Warszawa)
4 3 1 75%
21. Bojar Radosław
(MKS POGOŃ II Siedlce)
6 3 3 50%
22. Sarnowski Piotr
(KS LIMA II Pruszków)
6 3 3 50%
23. Filipkowski Filip
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
3 2 1 67%
24. Głuchowski Jerzy
(MKS POGOŃ II Siedlce)
3 2 1 67%
25. Hernik Radosław
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
3 2 1 67%
26. Gradek Piotr
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
4 2 2 50%
27. Rawski Piotr
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
5 2 3 40%
28. Kubis Gracjan
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
5 2 3 40%
29. Truszewski Bartłomiej
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
5 2 3 40%
30. Molenda Krzysztof
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
5 2 3 40%
31. Kozłowski Tomasz
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
5 2 3 40%
32. Karczmarczyk Cezary
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
9 2 7 22%
33. Karpienia Piotr
(KS Kobyłka)
9 2 7 22%
34. Marszał Katarzyna
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
1 1 0 100%
35. Jatkiewicz Grzegorz
(KS Kobyłka)
1 1 0 100%
36. Abramov Andrzej
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
1 1 0 100%
37. Lech Piotr
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
1 1 0 100%
38. Rudnik Małgorzata
(KS Kobyłka)
1 1 0 100%
39. Pacelt Anna
(MKS POGOŃ II Siedlce)
1 1 0 100%
40. Wikło Piotr
(KS LIMA II Pruszków)
1 1 0 100%
41. Spilaszek Krystian
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
2 1 1 50%
42. Prusinowski Andrzej
(KS Kobyłka)
2 1 1 50%
43. Wieczorek Martyna
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
3 1 2 33%
44. Grabarski Adam
(SKS 40 III Warszawa)
4 1 3 25%
45. Lewandowski Maciej
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
6 1 5 17%
46. Pinkowski Dariusz
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
1 0 1 0%
47. Drzewski Waldemar
(KS LIMA II Pruszków)
1 0 1 0%
48. Jaworski Łukasz
(KS LIMA II Pruszków)
1 0 1 0%
49. Walczak Paweł
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
1 0 1 0%
50. Klonowski Grzegorz
(KS Kobyłka)
1 0 1 0%
51. Sapryk Dariusz
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
1 0 1 0%
52. Osiecki Dariusz
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
1 0 1 0%
53. Wojtasik Bartosz
(SKS 40 III Warszawa)
1 0 1 0%
54. Brylak Damian
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
1 0 1 0%
55. Sasin Adam
(KS Kobyłka)
1 0 1 0%
56. Maciak Mateusz
(SKS 40 III Warszawa)
1 0 1 0%
57. Śledziewski Mateusz
(KS Kobyłka)
2 0 2 0%
58. Sapryk Marek
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
2 0 2 0%
59. Kręźlewicz Tadeusz
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
2 0 2 0%
60. Ocipka Bartłomiej
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
2 0 2 0%
61. Sałuda Mariusz
(KS Kobyłka)
2 0 2 0%
62. Malinowski Jarosław
(KS LIMA II Pruszków)
2 0 2 0%
63. Szczepaniak Jacek
(SKS 40 III Warszawa)
3 0 3 0%
64. Wiśniewski Karol
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
3 0 3 0%
65. Wojcieska Aneta
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
4 0 4 0%
66. Jankowski Jarosław
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
4 0 4 0%
67. Gromadka Krzysztof
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
6 0 6 0%
68. Siwek Daniel
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
7 0 7 0%