Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Religa Bogdan
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
9 8 1 89%
2. Malinowski Paweł
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
8 7 1 88%
3. Kmuk Bogusław
(ULKS II Kazanów)
6 6 0 100%
4. Król Mateusz
(ULKS II Kazanów)
7 6 1 86%
5. Kozłowski Jarosław
(KTS III Kozienice)
8 6 2 75%
6. Gos Michał
(ULKS II Kazanów)
5 5 0 100%
7. Stanisz Artur
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
6 5 1 83%
8. Michalczuk Piotr
(HoReCup AICR Warszawa)
7 5 2 71%
9. Bartoszuk Michał
(KTS III Kozienice)
7 5 2 71%
10. Chołuń Jakub
(KTS III Kozienice)
7 5 2 71%
11. Krężel Andrzej
(ULKS II Kazanów)
7 5 2 71%
12. Styczyński Artur
(HoReCup AICR Warszawa)
8 5 3 63%
13. Kraska Michał
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
8 5 3 63%
14. Wandor Rafał
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
8 5 3 63%
15. Gołębiowski Roman
(KTS III Kozienice)
5 4 1 80%
16. Krzymień Mikołaj
(HoReCup AICR Warszawa)
6 4 2 67%
17. Zielony Norbert
(KTS III Kozienice)
6 4 2 67%
18. Wieczorek Dariusz
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
7 4 3 57%
19. Wasilak Radosław
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
9 4 5 44%
20. Serafin Julia
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
3 3 0 100%
21. Trela Adam
(ULKS II Kazanów)
4 3 1 75%
22. Kołacz Bartłomiej
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
6 3 3 50%
23. Barszcz Mariusz
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
9 3 6 33%
24. Wilkiewicz Dariusz
(ULKS II Kazanów)
2 2 0 100%
25. Kowal Paweł
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
3 2 1 67%
26. Głód Ryszard
(ULKS II Kazanów)
4 2 2 50%
27. Perzyna Zbigniew
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
4 2 2 50%
28. Boksa Wojciech
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
5 2 3 40%
29. Dębski Cezary
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
5 2 3 40%
30. Jasik Paweł
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
6 2 4 33%
31. Wojtyński Kamil
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
8 2 6 25%
32. Świniarski Hubert
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
8 2 6 25%
33. Ziółkowski Paweł
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
8 2 6 25%
34. Włodarczyk Mateusz
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
9 2 7 22%
35. Gugała Konrad
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
9 2 7 22%
36. Chobot Jarosław
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
1 1 0 100%
37. Wielgus Mateusz
(ULKS II Kazanów)
1 1 0 100%
38. Samoraj Zbigniew
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
2 1 1 50%
39. Klimek Zenon
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
3 1 2 33%
40. Leźnicki Mateusz
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
4 1 3 25%
41. Starzyński Paweł
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
5 1 4 20%
42. Kujawiak Kuba
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
5 1 4 20%
43. Kulpa Rafał
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
5 1 4 20%
44. Dalbiak Paweł
(HoReCup AICR Warszawa)
6 1 5 17%
45. Pierzchałka Rafał
(HoReCup AICR Warszawa)
7 1 6 14%
46. Rogoliński Karol
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
1 0 1 0%
47. Płachta Marek
(KTS III Kozienice)
1 0 1 0%
48. Cembrzyński Sławomir
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
1 0 1 0%
49. Gąska Paweł
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
1 0 1 0%
50. Walczak Cezary
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
1 0 1 0%
51. Pukacz Jarosław
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
1 0 1 0%
52. Skolimowski Paweł
(KTS III Kozienice)
2 0 2 0%
53. Stachowiak Maciej
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
2 0 2 0%
54. Romanowski Krystian
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
2 0 2 0%
55. Gałązka Marcin
(HoReCup AICR Warszawa)
2 0 2 0%
56. Włodarczyk Bogusław
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
3 0 3 0%
57. Michalski Leszek
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
5 0 5 0%