Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Bieniek Krzysztof
(UKS RETURN II Piaseczno)
7 7 0 100%
2. Hresiukiewicz Rafał
(UKS RETURN II Piaseczno)
7 7 0 100%
3. Burakowski Mateusz
(UKS RETURN II Piaseczno)
7 7 0 100%
4. Baranowski Rafał
(MB MOTORS Ząbki)
8 7 1 88%
5. Murasicki Igor
(UKS RETURN II Piaseczno)
7 6 1 86%
6. Bloch Bartłomiej
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
8 6 2 75%
7. Bodzon Hubert
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
8 6 2 75%
8. Stachowiak Maciej
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
7 5 2 71%
9. Koroś Daniel
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
7 5 2 71%
10. Klimek Zenon
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
8 5 3 63%
11. Walkiewicz Tomasz
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
6 4 2 67%
12. Babik Arkadiusz
(MB MOTORS Ząbki)
6 4 2 67%
13. Michalski Leszek
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
7 4 3 57%
14. Olton Wojciech
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
3 3 0 100%
15. Jurek Przemysław
(MB MOTORS Ząbki)
3 3 0 100%
16. Jurek Mikołaj
(MB MOTORS Ząbki)
4 3 1 75%
17. Zgórka Jan
(MB MOTORS Ząbki)
4 3 1 75%
18. Karczmarczyk Cezary
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
5 3 2 60%
19. Jasik Paweł
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
6 3 3 50%
20. Wojtasik Bartosz
(SKS 40 III Warszawa)
7 3 4 43%
21. Rybarczyk Szymon
(SKS 40 III Warszawa)
7 3 4 43%
22. Skrzypczak Zbigniew
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
7 3 4 43%
23. Ziółkowski Paweł
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
7 3 4 43%
24. Maciak Mateusz
(SKS 40 III Warszawa)
8 3 5 38%
25. Prasek Grzegorz
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
2 2 0 100%
26. Marjańczuk Mateusz
(AKADEMIA II Warszawa)
3 2 1 67%
27. Zasikowski Cezary
(MB MOTORS Ząbki)
3 2 1 67%
28. Grunwald Mikołaj
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
3 2 1 67%
29. Gocaliński Dariusz
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
3 2 1 67%
30. Dźwigałowski Wiktor
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
4 2 2 50%
31. Kowal Paweł
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
6 2 4 33%
32. Prusinowski Andrzej
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
6 2 4 33%
33. Zbierada Adam
(SKS 40 III Warszawa)
6 2 4 33%
34. Marszał Katarzyna
(AKADEMIA II Warszawa)
6 2 4 33%
35. Ptak Cezary
(AKADEMIA II Warszawa)
7 2 5 29%
36. Massalski Mikołaj
(UKS RETURN II Piaseczno)
1 1 0 100%
37. Brzeska Helena
(UKS RETURN II Piaseczno)
1 1 0 100%
38. Liaskin Mykhailo
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
1 1 0 100%
39. Siwek Daniel
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
1 1 0 100%
40. Zakrzewski Michał
(SKS 40 III Warszawa)
1 1 0 100%
41. Massalski Borys
(UKS RETURN II Piaseczno)
1 1 0 100%
42. Wieczorek Martyna
(AKADEMIA II Warszawa)
1 1 0 100%
43. Markowski Michał
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
1 1 0 100%
44. Dąbkiewicz Michał
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
2 1 1 50%
45. Zdybel Przemysław
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
2 1 1 50%
46. Dźwigałowski Wilhelm
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
2 1 1 50%
47. Bieniek Sławomir
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
2 1 1 50%
48. Bala Miłosz
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
2 1 1 50%
49. Rodek Maksymilian
(MB MOTORS Ząbki)
2 1 1 50%
50. Seremak Piotr
(MB MOTORS Ząbki)
2 1 1 50%
51. Adamkiewicz Michał
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
2 1 1 50%
52. Sobieraj Bruno
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
3 1 2 33%
53. Kowalczyk Adam
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
3 1 2 33%
54. Fałdowski Łukasz
(AKADEMIA II Warszawa)
3 1 2 33%
55. Zdankiewicz-Gryzik Mikołaj
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
3 1 2 33%
56. Rybak Agnieszka
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
3 1 2 33%
57. Bala Marcel
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
3 1 2 33%
58. Kniaziowski Stanisław
(AKADEMIA II Warszawa)
4 1 3 25%
59. Gąska Paweł
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
4 1 3 25%
60. Perzyna Zbigniew
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
4 1 3 25%
61. Sasin Adam
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
4 1 3 25%
62. Kulpa Rafał
(AKADEMIA II Warszawa)
4 1 3 25%
63. Chuderski Filip
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
6 1 5 17%
64. Wąsiewski Dariusz
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0%
65. Florkowski Sebastian
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
1 0 1 0%
66. Burakowski Konrad
(UKS RETURN II Piaseczno)
1 0 1 0%
67. Szelejewski Andrzej
(SKS 40 III Warszawa)
1 0 1 0%
68. Jasiński Adam
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
1 0 1 0%
69. Arendarski Krystian
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
2 0 2 0%
70. Domań Mateusz
(SKS 40 III Warszawa)
2 0 2 0%
71. Jasiński Piotr
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
2 0 2 0%
72. Gołębiewski Rafał
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
2 0 2 0%
73. Garwoła Krzysztof
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
2 0 2 0%
74. Pancewicz Szymon
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
3 0 3 0%
75. Sypniewski Artur
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
4 0 4 0%
76. Drobotowski Eryk
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
5 0 5 0%
77. Wysocki Jakub
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
7 0 7 0%
78. Leszczyński Jakub
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
7 0 7 0%