Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 0 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 0 116:73
3. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 0 100:90
4. UKS 14 II Ursus 16 0 104:94
5. UKS RETURN Piaseczno 16 0 95:98
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 0 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ISKRA Kotuń 16 0 101:98
2. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 0 94:97
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 0 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 0 97:107
5. ULKS Kazanów 16 0 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 0 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Nguyen Nhat Nam
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
13 12 1 92%
2. Sztuka Rafał
(SKS 40 II Warszawa)
12 11 1 92%
3. Zawadzki Wojciech
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
16 11 5 69%
4. Krynicki Michał
(ULKS TENIS Węgrów)
13 10 3 77%
5. Żmijewski Wojciech
(UKS 14 II Ursus)
14 10 4 71%
6. Zdziech Marek
(STS Szydłowiec II)
15 10 5 67%
7. Gąciarski Mateusz
(STS Szydłowiec II)
15 10 5 67%
8. Rybak Remigiusz
(ISKRA Kotuń)
16 10 6 63%
9. Figat Krzysztof
(ISKRA Kotuń)
16 10 6 63%
10. Pluta Piotr
(SKS 40 II Warszawa)
16 10 6 63%
11. Ostrowski Adam
(ULKS TENIS Węgrów)
12 9 3 75%
12. Piegat Piotr
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
14 9 5 64%
13. Domaradzki Artur
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
14 9 5 64%
14. Jasiński Jan
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
11 8 3 73%
15. Wolff Paweł
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
12 8 4 67%
16. Gałecki Paweł
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
12 8 4 67%
17. Kiełbik Michał
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
12 8 4 67%
18. Głuchowski Jerzy
(MKS POGOŃ II Siedlce)
13 8 5 62%
19. Kaszlewicz Tomasz
(UKS RETURN Piaseczno)
13 8 5 62%
20. Grabowska Agata
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
14 8 6 57%
21. Wróblewski Ireneusz
(UKS 14 II Ursus)
15 8 7 53%
22. Pigłowski Remigiusz
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
11 7 4 64%
23. Góralczyk Jarosław
(ULKS TENIS Węgrów)
12 7 5 58%
24. Matczuk Michał
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
14 7 7 50%
25. Lipka Krzysztof
(ULKS TENIS Węgrów)
14 7 7 50%
26. Tokarski Michał
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
15 7 8 47%
27. Zaręba Dariusz
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
16 7 9 44%
28. Czuryłowicz Krzysztof
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
8 6 2 75%
29. Zalewski Krzysztof
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
11 6 5 55%
30. Grabowski Dariusz
(UKS 14 II Ursus)
11 6 5 55%
31. Ostrowski Marcin
(UKS 14 II Ursus)
14 6 8 43%
32. Kmuk Bogusław
(ULKS Kazanów)
14 6 8 43%
33. Krężel Andrzej
(ULKS Kazanów)
15 6 9 40%
34. Gil Leszek
(ISKRA Kotuń)
15 6 9 40%
35. Skonecki Łukasz
(ISKRA Kotuń)
15 6 9 40%
36. Czerniak Maksymilian
(UKS RETURN Piaseczno)
9 5 4 56%
37. Głód Ryszard
(ULKS Kazanów)
11 5 6 45%
38. Szczepański Mateusz
(SKS 40 II Warszawa)
12 5 7 42%
39. Trela Adam
(ULKS Kazanów)
13 5 8 38%
40. Brzezik Jakub
(UKS RETURN Piaseczno)
16 5 11 31%
41. Grabarski Wojciech
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
4 4 0 100%
42. Grzybowski Michał
(MKS POGOŃ II Siedlce)
6 4 2 67%
43. Zakrzewski Michał
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
8 4 4 50%
44. Należyty Jan
(UKS RETURN Piaseczno)
8 4 4 50%
45. Grzybowski Henryk
(MKS POGOŃ II Siedlce)
10 4 6 40%
46. Pieczynin Olaf
(SKS 40 II Warszawa)
4 3 1 75%
47. Frątczak Jacek
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
5 3 2 60%
48. Szcześnik Michał
(ULKS TENIS Węgrów)
6 3 3 50%
49. Niewiadomski Robert
(UKS 14 II Ursus)
6 3 3 50%
50. Szołkowski Bartłomiej
(UKS RETURN Piaseczno)
15 3 12 20%
51. Skowroński Dariusz
(UKS 14 II Ursus)
2 2 0 100%
52. Paczuła Michał
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
3 2 1 67%
53. Wiśniewski Michał
(MKS POGOŃ II Siedlce)
4 2 2 50%
54. Orłowski Emil
(ULKS TENIS Węgrów)
4 2 2 50%
55. Stola Przemysław
(ULKS Kazanów)
4 2 2 50%
56. Pluta Ewelina
(SKS 40 II Warszawa)
5 2 3 40%
57. Nowak Michał
(SKS 40 II Warszawa)
8 2 6 25%
58. Rojek Dominik
(MKS POGOŃ II Siedlce)
9 2 7 22%
59. Bogacka Aleksandra
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
10 2 8 20%
60. Sitarek Grzegorz
(SKS 40 II Warszawa)
1 1 0 100%
61. Szatecki Adam
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
1 1 0 100%
62. Wiśniewski Wiesław
(MKS POGOŃ II Siedlce)
1 1 0 100%
63. Olszewski Krzysztof
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
1 1 0 100%
64. Chmielak Karol
(MKS POGOŃ II Siedlce)
1 1 0 100%
65. Zaytsev Igor
(UKS RETURN Piaseczno)
2 1 1 50%
66. Czerkies Kamil
(UKS 14 II Ursus)
2 1 1 50%
67. Paczóski Maciej
(MKS POGOŃ II Siedlce)
3 1 2 33%
68. Grabarski Adam
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
3 1 2 33%
69. Jasiński Wojciech
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
4 1 3 25%
70. Włodek Grzegorz
(MKS POGOŃ II Siedlce)
6 1 5 17%
71. Świercz Kamil
(STS Szydłowiec II)
15 1 14 7%
72. Świercz Roman
(STS Szydłowiec II)
15 1 14 7%
73. Rudziński Aleksander
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
1 0 1 0%
74. Dąbrowski Sylwester
(MKS POGOŃ II Siedlce)
1 0 1 0%
75. Zadykowicz Piotr
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
1 0 1 0%
76. Góralczyk Mateusz
(ULKS TENIS Węgrów)
1 0 1 0%
77. Kruk Ryszard
(ULKS Kazanów)
1 0 1 0%
78. Szczygielski Piotr
(MKS POGOŃ II Siedlce)
1 0 1 0%
79. Król Mateusz
(ULKS Kazanów)
1 0 1 0%
80. Ciechomski Ernest
(UKS RETURN Piaseczno)
1 0 1 0%
81. Król Robert
(ULKS Kazanów)
1 0 1 0%
82. Murawski Łukasz
(ISKRA Kotuń)
2 0 2 0%
83. Burzyński Mariusz
(ULKS TENIS Węgrów)
2 0 2 0%
84. Gałecki Konrad
(MKS POGOŃ II Siedlce)
2 0 2 0%
85. Grabarski Szymon
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
3 0 3 0%
86. Wojciechowski Paweł
(MKS POGOŃ II Siedlce)
3 0 3 0%
87. Kamiński Mirosław
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
3 0 3 0%
88. Celik Erdal
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
3 0 3 0%
89. Rudnicki Filip
(MKS POGOŃ II Siedlce)
4 0 4 0%
90. Skorupka Marek
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
5 0 5 0%
91. Marchewka Adam
(SKS 40 II Warszawa)
6 0 6 0%