Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8 16 66:14
2. IKTS BROŃ Radom 8 9 39:41
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8 9 46:34
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 8 6 38:42
5. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 8 0 11:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Julia Bibik
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
16 14 2 88% 40:6
2. Ada Górska
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
16 12 4 75% 36:12
3. Marta Marszałkiewicz
(IKTS BROŃ Radom)
16 11 5 69% 33:15
4. Alicja Czarnomska
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
16 15 1 94% 30:2
5. Aneta Janisiewicz
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec)
12 8 4 67% 24:12
6. Teresa Gregorczyk
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec)
14 8 6 57% 24:18
7. Anna Osińska
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec)
16 9 7 56% 22:16
8. Anna Nowakowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
12 9 3 75% 21:9
9. Julia Archacka
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
14 10 4 71% 20:8
10. Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
10 6 4 60% 18:12
11. Katarzyna Bielak
(IKTS BROŃ Radom)
12 7 5 58% 17:13
12. Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
14 6 8 43% 17:23
13. Magdalena Wilk
(IKTS BROŃ Radom)
7 7 0 100% 14:0
14. Zuzanna Rajchman
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
10 6 4 60% 12:8
15. Milena Bytys
(IKTS BROŃ Radom)
13 5 8 38% 11:23
16. Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
7 4 3 57% 9:7
17. Magdalena Przesmycka
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
12 3 9 25% 9:27
18. Julia Czubakowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
7 4 3 57% 8:8
19. Agnieszka Potyra-Prokurat
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec)
14 4 10 29% 8:20
20. Maja Krzewicka
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
2 2 0 100% 6:0
21. Renata Adamkiewicz
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
16 3 13 19% 6:34
22. Magdalena Szczodrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 2 0 100% 4:0
23. Julia Więckowska
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
2 1 1 50% 3:3
24. Alicja Firszt
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 1 1 50% 2:2
25. Julia Serafin
(IKTS BROŃ Radom)
9 1 8 11% 2:16
26. Patrycja Puchalska
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
10 1 9 10% 2:23
27. Paulina Sztuka
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
15 1 14 7% 2:28
28. Wiktoria Serafin
(IKTS BROŃ Radom)
4 0 4 0% 0:8
29. Daria Duralak
(IKTS BROŃ Radom)
3 0 3 0% 0:8
30. Ewelina Bazak
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec)
4 0 4 0% 0:8
31. Monika Więckowska
(GLUKS NAPRZÓD Skórzec)
4 0 4 0% 0:8
32. Natalia Malczewska
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
9 0 9 0% 0:23