Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 14 26 119:21
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 88:52
3. SKS 40 I Warszawa 14 20 84:56
4. GKTS Wiązowna 14 16 86:54

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLEXER Elbląg 18 25 108:72
2. IKRTS I Józefów 18 19 89:91
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 19 95:85
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 16 84:96
5. MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 18 14 74:106
6. MORLINY III Ostróda 18 14 82:98
7. UKS RETURN I Piaseczno 18 5 50:130
8. UKS 14 OXYGEN I Ursus 18 2 41:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Karol Prus-Strowski
(MLEXER Elbląg)
34 29 5 85% 87:15
2. Grzegorz Janczewski
(SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa)
28 26 2 93% 78:6
3. Marcin Woskowicz
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
28 22 6 79% 66:18
4. Michał Krzyżanowski
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
28 22 6 79% 66:18
5. Jacek Szachnowski
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
28 22 6 79% 66:18
6. Andrzej Sas
(SKS 40 I Warszawa)
28 21 7 75% 63:21
7. Tomasz Makowski
(SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa)
28 21 7 75% 63:21
8. Ryszard Grzelak
(MLEXER Elbląg)
34 20 14 59% 60:42
9. Maciej Chojnicki
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
28 28 0 100% 56:0
10. Filip Młynarski
(GKTS Wiązowna)
22 18 4 82% 54:12
11. Paweł Chułerański
(IKRTS I Józefów)
33 18 15 55% 54:45
12. Maciej Brodzki
(SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa)
28 26 2 93% 52:4
13. Dariusz Budzich
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
22 21 1 95% 51:3
14. Aleksander Wieteska
(SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa)
28 25 3 89% 50:6
15. Kamil Smoliński
(IKRTS I Józefów)
33 21 12 64% 49:29
16. Kamil Jarmołowicz
(MORLINY III Ostróda)
30 16 14 53% 48:42
17. Paweł Barnaś
(SKS 40 I Warszawa)
28 15 13 54% 45:39
18. Jacek Karcz
(MORLINY III Ostróda)
30 15 15 50% 45:45
19. Piotr Garbino
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
34 15 19 44% 45:57
20. Mateusz Niedzielski
(GKTS Wiązowna)
28 14 14 50% 42:42
21. Robert Najwer
(UKS RETURN I Piaseczno)
32 13 19 41% 39:57
22. Wojciech Tebecio
(MLEXER Elbląg)
26 18 8 69% 37:17
23. Damian Wasiak
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
33 17 16 52% 37:35
24. Przemysław Sałaciński
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
18 12 6 67% 36:18
25. Piotr Stępiński
(IKRTS I Józefów)
32 14 18 44% 36:50
26. Kamil Sitek
(GKTS Wiązowna)
28 17 11 61% 35:25
27. Szymon Szewczyk
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
29 14 15 48% 35:41
28. Michał Markowski
(IKRTS I Józefów)
30 17 13 57% 34:26
29. Jacek Barbachowski
(MORLINY III Ostróda)
32 16 16 50% 33:37
30. Tomasz Dubniak
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
32 11 21 34% 33:63
31. Grzegorz Sitarek
(SKS 40 I Warszawa)
26 16 10 62% 32:20
32. Tomasz Strygun
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
26 14 12 54% 32:34
33. Wojciech Chrząszcz
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
34 15 19 44% 32:50
34. Marcin Łopatowski
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
32 12 20 38% 30:48
35. Cezary Walichnowski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
14 14 0 100% 28:0
36. Krzysztof Borkowicz
(SKS 40 I Warszawa)
26 14 12 54% 28:24
37. Piotr Ferenc
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
29 12 17 41% 24:34
38. Tomasz Grzybowski
(GKTS Wiązowna)
19 10 9 53% 20:18
39. Mateusz Stawikowski
(GKTS Wiązowna)
15 9 6 60% 19:13
40. Kacper Petaś
(MORLINY III Ostróda)
10 7 3 70% 18:8
41. Jacek Świtalski
(MLEXER Elbląg)
21 9 12 43% 18:25
42. Kamil Rogowski
(UKS RETURN I Piaseczno)
22 8 14 36% 18:32
43. Marek Kudelski
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
32 7 25 22% 17:71
44. Krystian Kawiak
(MORLINY III Ostróda)
26 8 18 31% 16:36
45. Krzysztof Bieniek
(UKS RETURN I Piaseczno)
30 7 23 23% 16:62
46. Krystian Grzelak
(MLEXER Elbląg)
23 7 16 30% 14:33
47. Wojciech Dąbrowski
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
26 7 19 27% 14:49
48. Dariusz Skowroński
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
24 6 18 25% 14:50
49. Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
6 5 1 83% 10:2
50. Jędrzej Żebrowski
(MORLINY III Ostróda)
14 5 9 36% 10:18
51. Rafał Niemiec
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
16 5 11 31% 10:22
52. Dominik Borowski
(UKS RETURN I Piaseczno)
20 5 15 25% 10:32
53. Damian Wróbel
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
21 5 16 24% 10:34
54. Adrian Majchrzak
(UKS RETURN I Piaseczno)
26 4 22 15% 9:53
55. Tadeusz Kudryk
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
11 3 8 27% 6:16
56. Bartłomiej Szołkowski
(UKS RETURN I Piaseczno)
4 2 2 50% 5:5
57. Adam Molenda
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
19 2 17 11% 5:50
58. Michał Jarosławski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
2 2 0 100% 4:0
59. Tomasz Libura
(MLEXER Elbląg)
2 2 0 100% 4:0
60. Jacek Kisiel
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
23 2 21 9% 4:56
61. Łukasz Buza
(IKRTS I Józefów)
2 1 1 50% 2:2
62. Piotr Janiszewski
(IKRTS I Józefów)
2 1 1 50% 2:2
63. Bartłomiej Jaworski
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
4 1 3 25% 2:6
64. Mateusz Majszyk
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
7 1 6 14% 2:12
65. Filip Soszyński
(IKRTS I Józefów)
1 0 1 0% 0:2
66. Marek Smoliński
(IKRTS I Józefów)
1 0 1 0% 0:3
67. Bartosz Kraszyński
(MORLINY III Ostróda)
2 0 2 0% 0:4
68. Michał Wereszczaka
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
2 0 2 0% 0:4
69. Cezary Dębski
(UKS RETURN I Piaseczno)
2 0 2 0% 0:4
70. Oliwia Kornacka
(UKS RETURN I Piaseczno)
2 0 2 0% 0:4
71. Kacper Olczak
(UKS RETURN I Piaseczno)
2 0 2 0% 0:4
72. Igor Zaytsev
(UKS RETURN I Piaseczno)
2 0 2 0% 0:4
73. Olaf Pieczynin
(SKS 40 I Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
74. Wojciech Zieliński
(SKS 40 I Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
75. Igor Kowalski
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
2 0 2 0% 0:4
76. Justyn Milewski
(IKRTS I Józefów)
2 0 2 0% 0:4
77. Krzysztof Stępień
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
78. Jan Należyty
(UKS RETURN I Piaseczno)
2 0 2 0% 0:6
79. Melissa Tapper
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
2 0 2 0% 0:6
80. Mirosław Krusiewicz
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
2 0 2 0% 0:6
81. Tomasz Okurowski
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
4 0 4 0% 0:8
82. Krzysztof Bojanowski
(MLEXER Elbląg)
4 0 4 0% 0:8
83. Kamil Czerkies
(UKS 14 OXYGEN I Ursus)
4 0 4 0% 0:8
84. Szymon Woźniak
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
6 0 6 0% 0:12
85. Marian Balak
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
6 0 6 0% 0:12
86. Sebastian Jonczak
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
11 0 11 0% 0:22
87. Przemysław Siemieniako
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
15 0 15 0% 0:30
88. Mirosław Bembnowicz
(MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki)
18 0 18 0% 0:42