Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 10 16 58:42
2. IKTS BROŃ Radom 10 15 71:29
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10 14 69:31
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 10 10 48:52
5. IKTS BROŃ II Radom 10 5 35:65
6. UKS RETURN Piaseczno 10 0 19:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Aleksandra Paruszewska
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
16 13 3 81% 39:9
2. Magdalena Wilk
(IKTS BROŃ Radom)
20 16 4 80% 39:11
3. Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
18 14 4 78% 38:12
4. Marta Marszałkiewicz
(IKTS BROŃ Radom)
20 12 8 60% 36:24
5. Justyna Mamcarz
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
15 11 4 73% 33:12
6. Oliwia Kornacka
(UKS RETURN Piaseczno)
16 11 5 69% 33:15
7. Katarzyna Bielak
(IKTS BROŃ Radom)
20 13 7 65% 33:18
8. Milena Bytys
(IKTS BROŃ Radom)
20 15 5 75% 31:10
9. Julia Czubakowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
18 13 5 72% 28:10
10. Magdalena Przesmycka
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
16 9 7 56% 27:21
11. Aleksandra Wojtczak
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
16 13 3 81% 26:6
12. Sylwia Szelkowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
16 8 8 50% 24:24
13. Patrycja Puchalska
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
14 8 6 57% 19:15
14. Daria Duralak
(IKTS BROŃ II Radom)
18 7 11 39% 18:28
15. Wiktoria Zaniewska
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
12 7 5 58% 17:13
16. Wiktoria Serafin
(IKTS BROŃ II Radom)
18 8 10 44% 17:27
17. Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
7 5 2 71% 12:5
18. Elżbieta Beziuk
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
12 6 6 50% 12:12
19. Alicja Firszt
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
13 6 7 46% 12:15
20. Renata Adamkiewicz
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
18 5 13 28% 12:32
21. Julia Serafin
(IKTS BROŃ II Radom)
18 3 15 17% 9:45
22. Karolina Sadowska
(UKS RETURN Piaseczno)
17 3 14 18% 6:33
23. Natalia Malczewska
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
2 2 0 100% 4:0
24. Nikola Brejnak
(ULKS TĘCZA Budki Piaseckie)
5 2 3 40% 4:7
25. Wiktoria Szulc
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
7 2 5 29% 4:10
26. Karolina Krzosek
(IKTS BROŃ II Radom)
17 2 15 12% 4:30
27. Amelia Kotarska
(UKS RETURN Piaseczno)
6 1 5 17% 3:15
28. Maja Sadowska
(UKS RETURN Piaseczno)
17 1 16 6% 2:33
29. Martyna Mąkosa
(IKTS BROŃ II Radom)
1 0 1 0% 0:2
30. Aleksandra Krajewska
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
3 0 3 0% 0:6
31. Weronika Wyrzykowska
(UKS RETURN Piaseczno)
3 0 3 0% 0:6
32. Helena Brzeska
(UKS RETURN Piaseczno)
13 0 13 0% 0:36