Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jan Olek
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
32 28 4 88% 84:12
2. Piotr Napiórkowski
(GLKS I Nadarzyn)
30 25 5 83% 70:14
3. Marcin Woskowicz
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
28 22 6 79% 66:18
4. Kamil Sitek
(GKTS Wiązowna)
36 22 14 61% 66:42
5. Bartosz Lebrecht
(IKRTS Józefów)
36 27 9 75% 65:21
6. Andrzej Sas
(SKS 40 Warszawa)
28 21 7 75% 63:21
7. Paweł Chułerański
(IKRTS Józefów)
36 21 15 58% 63:45
8. Robert Wojnarski
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
36 26 10 72% 61:25
9. Michał Jarosławski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
28 20 8 71% 60:24
10. Michał Krzyżanowski
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
28 27 1 96% 59:3
11. Przemysław Sałaciński
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
24 19 5 79% 57:15
12. Maciej Chojnicki
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
24 22 2 92% 51:5
13. Jacek Szachnowski
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
22 18 4 82% 48:12
14. Paweł Barnaś
(SKS 40 Warszawa)
28 16 12 57% 48:36
15. Mateusz Niedzielski
(GKTS Wiązowna)
36 16 20 44% 48:60
16. Mikołaj Kamiński
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
27 16 11 59% 45:31
17. Andrzej Wawrzyniak
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
27 19 8 70% 44:23
18. Georgij Rubinstejn
(EKS MLEXER Elbląg)
24 14 10 58% 42:30
19. Adrian Majchrzak
(GLKS I Nadarzyn)
36 14 22 39% 42:66
20. Kamil Kleczkowski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
29 18 11 62% 39:24
21. Ryszard Grzelak
(EKS MLEXER Elbląg)
26 13 13 50% 39:39
22. Piotr Stępiński
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
26 19 7 73% 38:14
23. Wojciech Tebecio
(EKS MLEXER Elbląg)
24 18 6 75% 36:14
24. Damian Wasiak
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
31 12 19 39% 36:56
25. Jacek Karcz
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
34 12 22 35% 36:66
26. Kamil Jarmołowicz
(MORLINY III Ostróda)
26 14 12 54% 35:33
27. Tomasz Strygun
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
26 16 10 62% 34:22
28. Jacek Barbachowski
(MORLINY III Ostróda)
34 11 23 32% 33:69
29. Piotr Garbino
(EKS MLEXER Elbląg)
18 16 2 89% 32:4
30. Bogusław Cylwik
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
22 15 7 68% 32:15
31. Krzysztof Borkowicz
(SKS 40 Warszawa)
28 16 12 57% 32:24
32. Patryk Bożek
(GLKS I Nadarzyn)
36 16 20 44% 32:44
33. Tomasz Grzybowski
(GKTS Wiązowna)
34 15 19 44% 30:38
34. Mateusz Stawikowski
(GKTS Wiązowna)
36 14 22 39% 28:44
35. Piotr Ferenc
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
34 9 25 26% 27:75
36. Kamil Smoliński
(IKRTS Józefów)
34 11 23 32% 26:64
37. Michał Ogrodniczak
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
32 12 20 38% 24:40
38. Mateusz Lipiński
(MORLINY III Ostróda)
28 10 18 36% 24:46
39. Nikita Timofeev
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
32 8 24 25% 22:70
40. Cezary Bossowski
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
33 9 24 27% 21:61
41. Olaf Pieczynin
(SKS 40 Warszawa)
17 10 7 59% 20:14
42. Jacek Świtalski
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
32 9 23 28% 19:55
43. Jędrzej Żebrowski
(MORLINY III Ostróda)
26 9 17 35% 18:35
44. Łukasz Buza
(IKRTS Józefów)
14 8 6 57% 16:12
45. Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
16 8 8 50% 16:17
46. Dominik Borowski
(GLKS I Nadarzyn)
11 6 5 55% 15:14
47. Marek Kudelski
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
18 7 11 39% 14:22
48. Michał Buła
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
21 6 15 29% 13:38
49. Cezary Walichnowski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
6 5 1 83% 10:2
50. Szymon Woźniak
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
34 5 29 15% 10:58
51. Grzegorz Gumiński
(MORLINY III Ostróda)
8 4 4 50% 8:8
52. Krystian Kawiak
(MORLINY III Ostróda)
10 4 6 40% 8:16
53. Rafał Sztuka
(SKS 40 Warszawa)
4 3 1 75% 6:2
54. Wojciech Dobrzyński
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
8 3 5 38% 6:10
55. Grzegorz Sitarek
(SKS 40 Warszawa)
7 2 5 29% 4:10
56. Artur Gromek
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
12 2 10 17% 4:20
57. Marian Balak
(IKRTS Józefów)
18 2 16 11% 4:32
58. Tomasz Okuniewicz
(GLKS I Nadarzyn)
2 1 1 50% 2:2
59. Marcin Buła
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
2 1 1 50% 2:2
60. Bartosz Kraszyński
(MORLINY III Ostróda)
4 1 3 25% 2:6
61. Damian Wróbel
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
8 1 7 13% 2:14
62. Krzysztof Ćwikliński
(EKS MLEXER Elbląg)
8 1 7 13% 2:14
63. Piotr Mazurkiewicz
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
26 1 25 4% 2:68
64. Przemysław Siemieniako
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
1 0 1 0% 0:2
65. Kamil Jurkiewicz
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0% 0:2
66. Jan Rozner
(UKS VICTORIA REPRO Płock)
2 0 2 0% 0:4
67. Zuzanna Chrulska
(UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 0 2 0% 0:4
68. Artur Kublik
(GKTS Wiązowna)
2 0 2 0% 0:4
69. Marek Smoliński
(IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
70. Maciej Chułerański
(IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
71. Grzegorz Tokarz
(IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
72. Piotr Mucha
(GLKS I Nadarzyn)
2 0 2 0% 0:4
73. Filip Kostecki
(GLKS I Nadarzyn)
2 0 2 0% 0:4
74. Tomasz Libura
(EKS MLEXER Elbląg)
2 0 2 0% 0:4
75. Piotr Derkowski
(EKS MLEXER Elbląg)
2 0 2 0% 0:4
76. Mikołaj Krzewicki
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
2 0 2 0% 0:4
77. Szymon Polaszek
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
2 0 2 0% 0:6
78. Adrian Szeliga
(GLKS I Nadarzyn)
25 0 25 0% 0:51