Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Piotr Pluta
(SKS 40 II Warszawa)
39 32 7 82% 96:21
2. Nhat Nam Nguyen
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
36 31 5 86% 93:15
3. Michał Tokarski
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
40 31 9 78% 93:27
4. Adam Ostrowski
(ULKS TENIS Węgrów)
35 30 5 86% 90:15
5. Wojciech Żmijewski
(UKS 14 II Ursus)
38 27 11 71% 81:33
6. Rafał Sztuka
(SKS 40 II Warszawa)
28 26 2 93% 78:6
7. Paweł Gałecki
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
30 24 6 80% 72:18
8. Artur Domaradzki
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
40 24 16 60% 72:48
9. Mateusz Gąciarski
(STS Szydłowiec II)
41 24 17 59% 72:51
10. Agata Grabowska
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
37 23 14 62% 69:42
11. Michał Krynicki
(ULKS TENIS Węgrów)
37 23 14 62% 69:42
12. Jan Jasiński
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
31 22 9 71% 66:27
13. Jerzy Głuchowski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
32 22 10 69% 66:30
14. Tomasz Kaszlewicz
(UKS RETURN Piaseczno)
35 22 13 63% 66:39
15. Marcin Ostrowski
(UKS 14 II Ursus)
37 22 15 59% 66:45
16. Leszek Gil
(ISKRA Kotuń)
39 22 17 56% 66:51
17. Michał Matczuk
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
39 21 18 54% 63:54
18. Krzysztof Figat
(ISKRA Kotuń)
41 21 20 51% 63:60
19. Adam Trela
(ULKS Kazanów)
37 20 17 54% 60:51
20. Remigiusz Rybak
(ISKRA Kotuń)
43 20 23 47% 60:69
21. Krzysztof Czuryłowicz
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
23 19 4 83% 57:12
22. Michał Kiełbik
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
27 19 8 70% 57:24
23. Andrzej Krężel
(ULKS Kazanów)
40 19 21 48% 57:63
24. Łukasz Skonecki
(ISKRA Kotuń)
38 18 20 47% 54:60
25. Marek Zdziech
(STS Szydłowiec II)
38 18 20 47% 54:60
26. Remigiusz Pigłowski
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
26 17 9 65% 51:27
27. Michał Grzybowski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
16 16 0 100% 48:0
28. Paweł Wolff
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
31 16 15 52% 48:45
29. Jan Należyty
(UKS RETURN Piaseczno)
26 15 11 58% 45:33
30. Bartłomiej Szołkowski
(UKS RETURN Piaseczno)
34 15 19 44% 45:57
31. Bogusław Kmuk
(ULKS Kazanów)
34 15 19 44% 45:57
32. Michał Zakrzewski
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
21 14 7 67% 42:21
33. Jakub Brzezik
(UKS RETURN Piaseczno)
37 14 23 38% 42:69
34. Maksymilian Czerniak
(UKS RETURN Piaseczno)
20 13 7 65% 39:21
35. Krzysztof Zalewski
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
27 13 14 48% 39:42
36. Piotr Piegat
(TG SOKÓŁ II Brwinów)
28 13 15 46% 39:45
37. Wojciech Zawadzki
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
34 13 21 38% 39:63
38. Dariusz Grabowski
(UKS 14 II Ursus)
27 12 15 44% 36:45
39. Olaf Pieczynin
(SKS 40 II Warszawa)
11 11 0 100% 33:0
40. Ewelina Tkaczyk
(SKS 40 II Warszawa)
17 9 8 53% 27:24
41. Emil Orłowski
(ULKS TENIS Węgrów)
27 9 18 33% 27:54
42. Dariusz Zaręba
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
33 9 24 27% 27:72
43. Mateusz Szczepański
(SKS 40 II Warszawa)
25 8 17 32% 24:51
44. Kamil Świercz
(STS Szydłowiec II)
40 8 32 20% 24:96
45. Dariusz Skowroński
(UKS 14 II Ursus)
7 7 0 100% 21:0
46. Krzysztof Lipka
(ULKS TENIS Węgrów)
19 7 12 37% 21:36
47. Henryk Grzybowski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
20 7 13 35% 21:39
48. Ireneusz Wróblewski
(UKS 14 II Ursus)
35 7 28 20% 21:84
49. Przemysław Stola
(ULKS Kazanów)
11 6 5 55% 18:15
50. Robert Niewiadomski
(UKS 14 II Ursus)
14 6 8 43% 18:24
51. Adam Marchewka
(SKS 40 II Warszawa)
15 6 9 40% 18:27
52. Marek Skorupka
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
16 6 10 38% 18:30
53. Jarosław Góralczyk
(ULKS TENIS Węgrów)
29 6 23 21% 18:69
54. Kamil Czerkies
(UKS 14 II Ursus)
8 5 3 63% 15:9
55. Maciej Paczóski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
8 5 3 63% 15:9
56. Ryszard Głód
(ULKS Kazanów)
24 5 19 21% 15:57
57. Konrad Gałecki
(MKS POGOŃ II Siedlce)
6 4 2 67% 12:6
58. Wojciech Grabarski
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
12 4 8 33% 12:24
59. Szymon Grabarski
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
16 4 12 25% 12:36
60. Grzegorz Włodek
(MKS POGOŃ II Siedlce)
16 4 12 25% 12:36
61. Michał Nowak
(SKS 40 II Warszawa)
16 4 12 25% 12:36
62. Dominik Rojek
(MKS POGOŃ II Siedlce)
23 4 19 17% 12:57
63. Krzysztof Olszewski
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
3 3 0 100% 9:0
64. Marek Zalewski
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
3 3 0 100% 9:0
65. Grzegorz Sitarek
(SKS 40 II Warszawa)
3 3 0 100% 9:0
66. Łukasz Murawski
(ISKRA Kotuń)
5 3 2 60% 9:6
67. Aleksandra Bogacka
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
14 3 11 21% 9:33
68. Michał Szcześnik
(ULKS TENIS Węgrów)
17 3 14 18% 9:42
69. Adam Szatecki
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
2 2 0 100% 6:0
70. Wiesław Wiśniewski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
2 2 0 100% 6:0
71. Karol Chmielak
(MKS POGOŃ II Siedlce)
2 2 0 100% 6:0
72. Adam Grabarski
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
4 2 2 50% 6:6
73. Igor Zaytsev
(UKS RETURN Piaseczno)
5 2 3 40% 6:9
74. Wojciech Jasiński
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
6 2 4 33% 6:12
75. Roman Świercz
(STS Szydłowiec II)
36 2 34 6% 6:102
76. Michał Paczuła
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
10 1 9 10% 3:27
77. Jacek Frątczak
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
12 1 11 8% 3:33
78. Artur Stanisz
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
79. Piotr Zadykowicz
(UKS IMOLA LUPUS II Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
80. Piotr Szczygielski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
2 0 2 0% 0:6
81. Sylwester Dąbrowski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
2 0 2 0% 0:6
82. Mateusz Król
(ULKS Kazanów)
2 0 2 0% 0:6
83. Robert Król
(ULKS Kazanów)
2 0 2 0% 0:6
84. Ryszard Kruk
(ULKS Kazanów)
2 0 2 0% 0:6
85. Mariusz Burzyński
(ULKS TENIS Węgrów)
2 0 2 0% 0:6
86. Kacper Weikum
(SKS 40 II Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
87. Ernest Ciechomski
(UKS RETURN Piaseczno)
3 0 3 0% 0:9
88. Mirosław Kamiński
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
3 0 3 0% 0:9
89. Jarosław Adamkiewicz
(SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa)
6 0 6 0% 0:18
90. Paweł Wojciechowski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
6 0 6 0% 0:18
91. Jakub Orłowski
(ULKS TENIS Węgrów)
6 0 6 0% 0:18
92. Filip Rudnicki
(MKS POGOŃ II Siedlce)
8 0 8 0% 0:24
93. Erdal Celik
(TOPSPIN Konstancin Jeziorna)
9 0 9 0% 0:27
94. Michał Wiśniewski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
9 0 9 0% 0:27