Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 15 9 60:90
5. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142
6. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 15 2 26:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Michał Murawski
(GKTS Wiązowna)
32 31 1 97% 93:3
2. Maciej Chojnicki
(GKTS Wiązowna)
30 27 3 90% 69:7
3. Dmitrij Fareitarau
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
28 22 6 79% 66:18
4. Andrzej Sas
(SKS 40 Warszawa)
30 22 8 73% 66:24
5. Georgij Rubinstejn
(EKS MLEXER Elbląg)
32 22 10 69% 66:30
6. Paweł Barnaś
(SKS 40 Warszawa)
32 22 10 69% 66:30
7. Kacper Petaś
(MORLINY II Ostróda)
30 20 10 67% 60:30
8. Maciej Brodzki
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
31 19 12 61% 57:36
9. Jacek Szachnowski
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
32 28 4 88% 56:8
10. Mateusz Niedzielski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
30 23 7 77% 54:16
11. Mateusz Pawlik
(ARTENGO IKRTS Józefów)
29 22 7 76% 54:17
12. Tomasz Makowski
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
31 18 13 58% 54:39
13. Ryszard Grzelak
(EKS MLEXER Elbląg)
32 18 14 56% 49:39
14. Kamil Sitek
(GKTS Wiązowna)
28 19 9 68% 48:24
15. Michał Jarosławski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
20 16 4 80% 47:12
16. Cezary Bossowski
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
32 20 12 63% 47:29
17. Bogusław Cylwik
(ARTENGO IKRTS Józefów)
22 15 7 68% 45:21
18. Bartosz Lebrecht
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
32 15 17 47% 45:51
19. Wojciech Tebecio
(EKS MLEXER Elbląg)
26 22 4 85% 44:8
20. Kamil Smoliński
(ARTENGO IKRTS Józefów)
30 16 14 53% 41:41
21. Kamil Urbanowicz
(EKS MLEXER Elbląg)
30 19 11 63% 39:29
22. Robert Wojnarski
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
32 18 14 56% 39:29
23. Krystian Kawiak
(MORLINY II Ostróda)
31 13 18 42% 38:51
24. Jakub Miszkurka
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
30 17 13 57% 37:33
25. Kamil Jarmołowicz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
24 12 12 50% 36:36
26. Mateusz Lipiński
(MORLINY II Ostróda)
26 17 9 65% 34:18
27. Jacek Karcz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
30 14 16 47% 34:48
28. Damian Wasiak
(UKS Sanniki)
28 11 17 39% 33:51
29. Rafał Sztuka
(SKS 40 Warszawa)
32 15 17 47% 32:34
30. Paweł Piątkowski
(UKS Sanniki)
26 14 12 54% 30:30
31. Jakub Kuźmicz
(MORLINY II Ostróda)
22 14 8 64% 28:16
32. Łukasz Sokołowski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
28 14 14 50% 28:30
33. Mikołaj Szaliński
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
30 12 18 40% 28:48
34. Olaf Pieczynin
(SKS 40 Warszawa)
32 13 19 41% 26:38
35. Michał Kwaśniewski
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
18 12 6 67% 24:12
36. Michał Markowski
(ARTENGO IKRTS Józefów)
18 10 8 56% 22:16
37. Michał Ogrodniczak
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
28 10 18 36% 21:41
38. Tomasz Grzybowski
(GKTS Wiązowna)
22 10 12 45% 20:24
39. Maciej Kucharski
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
26 9 17 35% 20:42
40. Jacek Świtalski
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
28 6 22 21% 18:66
41. Łukasz Naperty
(UKS Sanniki)
28 6 22 21% 17:61
42. Tomasz Dubniak
(UKS Sanniki)
28 8 20 29% 16:40
43. Mateusz Stawikowski
(GKTS Wiązowna)
15 6 9 40% 12:18
44. Marek Kudelski
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
23 4 19 17% 12:57
45. Adam Władysiuk
(ARTENGO IKRTS Józefów)
11 5 6 45% 10:12
46. Wojciech Chrząszcz
(MORLINY II Ostróda)
8 4 4 50% 9:11
47. Aleksander Wieteska
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
8 3 5 38% 9:13
48. Artur Gromek
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
23 4 19 17% 9:46
49. Krzysztof Bątruk
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
23 3 20 13% 8:45
50. Paweł Michalski
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
20 3 17 15% 7:47
51. Jakub Dudziński
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
4 3 1 75% 6:2
52. Jacek Barbachowski
(MORLINY II Ostróda)
5 2 3 40% 6:7
53. Kacper Moliński
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
7 3 4 43% 6:9
54. Natalia Bogdanowicz
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
17 3 14 18% 6:28
55. Paweł Bątruk
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
28 3 25 11% 6:52
56. Jakub Klimczewski
(MORLINY II Ostróda)
2 2 0 100% 4:0
57. Cezary Walichnowski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
2 2 0 100% 4:0
58. Mariusz Bogdanowicz
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
2 2 0 100% 4:0
59. Andrzej Wawrzyniak
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
3 2 1 67% 4:3
60. Tomasz Libura
(EKS MLEXER Elbląg)
4 2 2 50% 4:4
61. Marcin Dadura
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
7 2 5 29% 4:12
62. Tomasz Strygun
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
9 2 7 22% 4:14
63. Marcin Wróblewski
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
9 2 7 22% 4:15
64. Andrzej Niewiarowski
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
20 2 18 10% 4:46
65. Szymon Woźniak
(LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
16 1 15 6% 3:43
66. Ewelina Tkaczyk
(SKS 40 Warszawa)
2 1 1 50% 2:2
67. Mikołaj Krzewicki
(MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin)
2 1 1 50% 2:2
68. Piotr Mazurkiewicz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
6 1 5 17% 2:10
69. Marian Balak
(ARTENGO IKRTS Józefów)
7 1 6 14% 2:16
70. Adam Pląsek
(GKTS Wiązowna)
1 0 1 0% 0:2
71. Zuzanna Chrulska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0% 0:2
72. Jarosław Adamkiewicz
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
73. Łukasz Susło
(EKS MLEXER Elbląg)
2 0 2 0% 0:4
74. Artur Gromko
(EKS MLEXER Elbląg)
2 0 2 0% 0:4
75. Kamil Harasymowicz
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
76. Hubert Mucha
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
77. Tadeusz Dzięcioł
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 0 2 0% 0:4
78. Ada Górska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 0 2 0% 0:4
79. Henryk Podsiadły
(UKS Sanniki)
2 0 2 0% 0:4
80. Fabian Piątkowski
(UKS Sanniki)
2 0 2 0% 0:4
81. Bartłomiej Jaworski
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
2 0 2 0% 0:6
82. Kamil Jurkiewicz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
3 0 3 0% 0:6
83. Ryszard Ciszewski
(UKS Sanniki)
2 0 2 0% 0:6
84. Igor Jankowski
(MORLINY II Ostróda)
4 0 4 0% 0:8
85. Dariusz Jaros
(UKS Sanniki)
4 0 4 0% 0:8
86. Igor Murasicki
(BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki)
4 0 4 0% 0:10
87. Krzysztof Czuryłowicz
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
6 0 6 0% 0:12
88. Filip Soszyński
(ARTENGO IKRTS Józefów)
7 0 7 0% 0:15