Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jan Klemendorf
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
39 34 5 87% 102:15
2. Piotr Michalski
(GKS WKRA Sochocin)
40 33 7 83% 99:21
3. Mikołaj Kamiński
(KS ATS Warszawa)
32 32 0 100% 96:0
4. Paweł Rutkowski
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
40 31 9 78% 93:27
5. Sylwester Puchalski
(KS Wąsewo)
39 30 9 77% 90:27
6. Marek Kamiński
(GKS WKRA Sochocin)
40 29 11 73% 87:33
7. Grzegorz Kowalczyk
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
38 28 10 74% 84:30
8. Paweł Listwon
(KS Wąsewo)
42 28 14 67% 84:42
9. Adam Kłosiński
(GKS WKRA Sochocin)
38 27 11 71% 81:33
10. Michał Kowalczyk
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
41 27 14 66% 81:42
11. Patryk Turek
(KU AZS PW II Warszawa)
43 27 16 63% 81:48
12. Amadeusz Domański
(UKS II Sanniki )
28 25 3 89% 75:9
13. Hubert Pożarowszczyk
(TS Ciechanów)
40 24 16 60% 72:48
14. Franciszek Jastrzębski
(KU AZS PW II Warszawa)
40 23 17 58% 69:51
15. Mariusz Kowalczyk
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
39 22 17 56% 66:51
16. Dawid Rejmer
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
35 21 14 60% 63:42
17. Sławomir Stawicki
(TS Ciechanów)
37 21 16 57% 63:48
18. Arkadiusz Ziemiński
(KS ATS Warszawa)
26 19 7 73% 57:21
19. Dariusz Rączkowski
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
39 19 20 49% 57:60
20. Adrian Nowak
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
34 18 16 53% 54:48
21. Maciej Pieńkosz
(KS SOKÓŁ Serock)
35 18 17 51% 54:51
22. Grzegorz Piórkowski
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
36 18 18 50% 54:54
23. Ireneusz Wróblewski
(UKS 14 Ursus)
43 18 25 42% 54:75
24. Marek Malita
(KS ATS Warszawa)
27 17 10 63% 51:30
25. Piotr Jaroszewski
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
28 17 11 61% 51:33
26. Marcin Ostrowski
(UKS 14 Ursus)
33 17 16 52% 51:48
27. Adam Wronowski
(TS Ciechanów)
37 17 20 46% 51:60
28. Roman Sobociński
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
31 16 15 52% 48:45
29. Nikodem Sadowski
(UKS II Sanniki )
32 15 17 47% 45:51
30. Sylwia Borkowska
(KU AZS PW II Warszawa)
33 15 18 45% 45:54
31. Robert Niewiadomski
(UKS 14 Ursus)
33 15 18 45% 45:54
32. Dawid Białecki
(UKS II Sanniki )
35 14 21 40% 42:63
33. Sławomir Nowosielski
(KS SOKÓŁ Serock)
39 13 26 33% 39:78
34. Marek Kajfasz
(KU AZS PW II Warszawa)
27 12 15 44% 36:45
35. Przemysław Gozdowski
(KS Wąsewo)
31 11 20 35% 33:60
36. Grzegorz Lewandowski
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
10 9 1 90% 27:3
37. Kamil Czerkies
(UKS 14 Ursus)
10 9 1 90% 27:3
38. Marcin Błachnik
(KS ATS Warszawa)
22 9 13 41% 27:39
39. Dariusz Jaros
(UKS II Sanniki )
23 9 14 39% 27:42
40. Grzegorz Nartanowicz
(UKS 14 Ursus)
23 9 14 39% 27:42
41. Piotr Fidura
(KS Wąsewo)
29 9 20 31% 27:60
42. Tadeusz Kudryk
(KS ATS Warszawa)
11 8 3 73% 24:9
43. Adam Rakowski
(GKS WKRA Sochocin)
24 8 16 33% 24:48
44. Filip Młynarski
(KS ATS Warszawa)
7 7 0 100% 21:0
45. Hubert Marciniak
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
8 6 2 75% 18:6
46. Piotr Tuszyński
(UKS 14 Ursus)
11 6 5 55% 18:15
47. Marcin Dymek
(UKS II Sanniki )
15 6 9 40% 18:27
48. Marcin Dębowski
(TS Ciechanów)
16 6 10 38% 18:30
49. Jakub Majewski
(KS SOKÓŁ Serock)
23 6 17 26% 18:51
50. Mateusz Porębski
(UKS II Sanniki )
7 5 2 71% 15:6
51. Patryk Sobierański
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
15 5 10 33% 15:30
52. Stefan Żochowski
(TS Ciechanów)
16 5 11 31% 15:33
53. Marcin Kuczkowski
(KS ATS Warszawa)
8 4 4 50% 12:12
54. Andrzej Zientarski
(TS Ciechanów)
13 4 9 31% 12:27
55. Roman Mierzejewski
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
16 4 12 25% 12:36
56. Janusz Płóciennik
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
21 4 17 19% 12:51
57. Przemysław Jeziak
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
23 4 19 17% 12:57
58. Daniel Sztajer
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
34 4 30 12% 12:90
59. Marcin Dudziec
(KS Wąsewo)
10 3 7 30% 9:21
60. Leszek Pęda
(UKS 14 Ursus)
11 3 8 27% 9:24
61. Jan Roszuk
(KU AZS PW II Warszawa)
20 3 17 15% 9:51
62. Artur Kupisz
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
31 3 28 10% 9:84
63. Maciej Cieplak
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
3 2 1 67% 6:3
64. Sławomir Woźniak
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
5 2 3 40% 6:9
65. Ryszard Koniewicz
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
11 2 9 18% 6:27
66. Konrad Fidura
(KS Wąsewo)
11 2 9 18% 6:27
67. Kamil Zalewski
(KS SOKÓŁ Serock)
15 2 13 13% 6:39
68. Jakub Kaźmierski
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
2 1 1 50% 3:3
69. Arkadiusz Krawczyk
(KS SOKÓŁ Serock)
2 1 1 50% 3:3
70. Radosław Jurzyk
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
3 1 2 33% 3:6
71. Błażej Skrzypkowski
(TĘCZA II Budki Piaseckie)
4 1 3 25% 3:9
72. Grzegorz Gałązka
(KS Wąsewo)
4 1 3 25% 3:9
73. Jakub Pasierowski
(GKS WKRA Sochocin)
4 1 3 25% 3:9
74. Artur Piersa
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
4 1 3 25% 3:9
75. Jacek Wituch
(TG SOKÓŁ I Brwinów)
6 1 5 17% 3:15
76. Agnieszka Czerkies
(UKS 14 Ursus)
7 1 6 14% 3:18
77. Henryk Podsiadły
(UKS II Sanniki )
8 1 7 13% 3:21
78. Aleksander Modzelewski
(KS SOKÓŁ Serock)
11 1 10 9% 3:30
79. Marek Mroziewicz
(KS SOKÓŁ Serock)
24 1 23 4% 3:69
80. Damian Żmijewski
(GKS WKRA Sochocin)
1 0 1 0% 0:3
81. Seweryn Antosiewicz
(KS SOKÓŁ Serock)
1 0 1 0% 0:3
82. Mariusz Jeziak
(GUKS ORZEŁ II Siedlin)
2 0 2 0% 0:6
83. Damian Szymański
(KS ATS Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
84. Hubert Bąbrych
(UKS II Sanniki )
4 0 4 0% 0:12
85. Mirosław Krystkowicz
(LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń)
7 0 7 0% 0:21
86. Waldemar Milczarek
(GKS WKRA Sochocin)
14 0 14 0% 0:42