Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA IV Warszawa 18 34 148:47
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 18 30 141:66
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 18 27 135:75
4. GKS FALA Nowy Duninów 18 27 138:59
5. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 18 17 107:94
6. MLKS ŻBIK Nasielsk 18 15 97:102
7. ULKS VIS I Wiskitki 18 14 87:113
8. UKS ALFA II Gostynin 18 9 68:130
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 18 5 51:140
10. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 18 2 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Michał Buła
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
42 39 3 93% 117:9
2. Krystian Igielski
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
45 34 11 76% 101:32
3. Krzysztof Ruszczyński
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
41 33 8 80% 99:24
4. Jan Klepko
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
42 31 11 74% 93:33
5. Daniel Cendrowski
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
47 31 16 66% 93:47
6. Piotr Milczarski
(GKS FALA Nowy Duninów)
38 29 9 76% 86:26
7. Adrian Tyburski
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
42 29 13 69% 85:39
8. Mirosław Nadrowski
(GKS FALA Nowy Duninów)
35 27 8 77% 80:24
9. Jan Adamiak
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
29 24 5 83% 72:15
10. Grzegorz Gozdecki
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
33 23 10 70% 69:30
11. Mikołaj Krzewicki
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
25 21 4 84% 63:12
12. Wojciech Budzich
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
37 21 16 57% 63:48
13. Mirosław Kosewski
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
38 19 19 50% 57:57
14. Andrzej Wawrzyniak
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
18 18 0 100% 54:0
15. Mateusz Kalinowski
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
27 18 9 67% 54:27
16. Grzegorz Kaszuba
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
37 18 19 49% 54:57
17. Krzysztof Michnowski
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
39 18 21 46% 54:63
18. Bartłomiej Klingbeil
(ULKS VIS I Wiskitki)
25 17 8 68% 51:24
19. Marcin Kacprzycki
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
32 17 15 53% 51:45
20. Michał Puternicki
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
37 17 20 46% 51:60
21. Michał Odolczyk
(ULKS VIS I Wiskitki)
24 16 8 67% 48:24
22. Paweł Milczarski
(GKS FALA Nowy Duninów)
28 15 13 54% 45:39
23. Sławomir Szadkowski
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
32 15 17 47% 45:51
24. Krzysztof Zalewski
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
32 15 17 47% 45:51
25. Bartłomiej Kapturowski
(UKS ALFA II Gostynin)
33 15 18 45% 45:54
26. Patryk Szpejnowski
(UKS ALFA II Gostynin)
34 14 20 41% 42:60
27. Paweł Mikucki
(GKS FALA Nowy Duninów)
21 13 8 62% 39:24
28. Filip Sadowski
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
29 13 16 45% 39:48
29. Michał Skowroński
(GKS FALA Nowy Duninów)
18 12 6 67% 36:17
30. Paweł Jędrzejczak
(GKS FALA Nowy Duninów)
18 12 6 67% 36:17
31. Marek Witkowski
(ULKS VIS I Wiskitki)
17 11 6 65% 33:18
32. Daniel Marszał
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
26 11 15 42% 33:45
33. Krzysztof Grela
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
33 11 22 33% 33:66
34. Cezary Walichnowski
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
10 10 0 100% 30:0
35. Jakub Szymański
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
13 10 3 77% 30:9
36. Paweł Majchrzak
(ULKS VIS I Wiskitki)
25 10 15 40% 30:45
37. Maja Pawłowska
(UKS ALFA II Gostynin)
27 9 18 33% 27:54
38. Piotr Nowakowski
(ULKS VIS I Wiskitki)
30 9 21 30% 27:63
39. Jarosław Wronka
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
24 7 17 29% 21:51
40. Jacek Adamiak
(KS SPÓJNIA IV Warszawa)
6 6 0 100% 18:0
41. Grzegorz Brochocki
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
11 6 5 55% 18:15
42. Krzysztof Stępniak
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
14 6 8 43% 18:24
43. Jakub Gołyński
(ULKS VIS I Wiskitki)
24 6 18 25% 18:54
44. Jacek Obszyński
(UKS ALFA II Gostynin)
27 6 21 22% 18:63
45. Radosław Nowicki
(UKS ALFA II Gostynin)
10 5 5 50% 15:15
46. Ryszard Gołyński
(ULKS VIS I Wiskitki)
19 5 14 26% 15:42
47. Przemysław Żabka
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
10 4 6 40% 12:18
48. Mariusz Robak
(MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin)
14 4 10 29% 12:30
49. Andrzej Jędróźwiak
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
22 4 18 18% 12:54
50. Tomasz Kowalczyk
(UKS ALFA II Gostynin)
3 3 0 100% 9:0
51. Arkadiusz Rutowski
(UKS ALFA II Gostynin)
4 3 1 75% 9:3
52. Marek Ostromecki
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
7 3 4 43% 9:12
53. Zdzisław Faber
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
8 3 5 38% 9:15
54. Jerzy Kosewski
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
16 3 13 19% 9:39
55. Arkadiusz Jaskuła
(GKS FALA Nowy Duninów)
2 2 0 100% 6:0
56. Roman Krukowski
(GKS FALA Nowy Duninów)
2 2 0 100% 6:0
57. Kacper Farys
(UKS ALFA II Gostynin)
3 2 1 67% 6:3
58. Sylwia Rajkowska
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
4 2 2 50% 6:6
59. Tadeusz Wiśniewski
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
6 2 4 33% 6:12
60. Iwona Żyła
(MLKS ŻBIK Nasielsk)
6 2 4 33% 6:12
61. Dariusz Brzeziński
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
15 2 13 13% 6:39
62. Aleks Stasiński
(UKS ALFA II Gostynin)
3 1 2 33% 3:6
63. Paweł Szmil
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
4 1 3 25% 3:9
64. Jędrzej Gawin
(UKS ALFA II Gostynin)
6 1 5 17% 3:15
65. Janusz Gołyś
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
7 1 6 14% 3:18
66. Roman Sławomir Skowyrski
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
15 1 14 7% 3:42
67. Adam Zaleski
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
23 1 22 4% 3:66
68. Jan Zaleski
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
27 1 26 4% 3:78
69. Kuba Zaleski
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
27 1 26 4% 3:78
70. Łukasz Chodkowski
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
30 1 29 3% 3:87
71. Shady Hemid
(UKS ALFA II Gostynin)
1 0 1 0% 0:3
72. Magda Rajkowska
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
2 0 2 0% 0:6
73. Jakub Figiel
(UKS ALFA II Gostynin)
3 0 3 0% 0:9
74. Igor Brochocki
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
4 0 4 0% 0:12
75. Zbigniew Skorłutowski
(SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo)
5 0 5 0% 0:15
76. Bartosz Brzeziński
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
6 0 6 0% 0:18
77. Zuzanna Robak
(MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin)
25 0 25 0% 0:75