Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Damian Świerczek
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
45 43 2 96% 129:6
2. Artur Smarzyk
(TRANSLUK SRS I Łomna)
39 34 5 87% 102:15
3. Krystian Marek
(KS Kobyłka)
33 31 2 94% 93:6
4. Mariusz Regulski
(TRANSLUK SRS I Łomna)
36 31 5 86% 93:15
5. Wojciech Gabler
(WKS Sochaczew)
38 31 7 82% 93:21
6. Maciej Jar
(WKS Sochaczew)
42 30 12 71% 90:36
7. Raghuveer Tandon
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
42 30 12 71% 90:36
8. Emil Orłowski
(ŁKTS Łochów)
36 28 8 78% 84:24
9. Łukasz Łada
(ULKS VIS II Wiskitki)
39 27 12 69% 81:36
10. Grzegorz Pławski
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
41 26 15 63% 78:45
11. Bartosz Rzepczyński
(ŁKTS Łochów)
29 25 4 86% 75:12
12. Tomasz Walkiewicz
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
43 25 18 58% 75:54
13. Adam Skibniewski
(KS Kobyłka)
38 21 17 55% 63:51
14. Jakub Orłowski
(ŁKTS Łochów)
31 20 11 65% 60:33
15. Aleksandrs Volkovs
(SKS 40 III Warszawa)
35 20 15 57% 60:45
16. Radosław Jastrzębowski
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
38 20 18 53% 60:54
17. Jerome Jonah
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
29 19 10 66% 57:30
18. Mateusz Jóźwiak
(TRANSLUK SRS I Łomna)
26 18 8 69% 54:24
19. Mateusz Burakowski
(UKS RETURN II Piaseczno)
29 18 11 62% 54:33
20. Krzysztof Kubkowski
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
36 18 18 50% 54:54
21. Sławomir Mikołajewicz
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
38 18 20 47% 54:60
22. Łukasz Turlej
(WKS Sochaczew)
27 17 10 63% 51:30
23. Kamil Borowy
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
30 17 13 57% 51:39
24. Marek Stefański
(ULKS VIS II Wiskitki)
39 17 22 44% 51:66
25. Grzegorz Ogrodnik
(UKS RETURN II Piaseczno)
26 16 10 62% 48:30
26. Igor Zaytsev
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
30 15 15 50% 45:45
27. Karol Wojtasik
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
24 14 10 58% 42:30
28. Borys Massalski
(UKS RETURN II Piaseczno)
28 14 14 50% 42:42
29. Michał Gaszyński
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
31 14 17 45% 42:51
30. Marcin Borucki
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
37 14 23 38% 42:69
31. Szymon Grabarski
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
23 13 10 57% 39:30
32. Hubert Bodzon
(ŁKTS Łochów)
20 12 8 60% 36:24
33. Maciej Lewandowski
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
29 12 17 41% 36:51
34. Kamil Rebman
(SKS 40 III Warszawa)
35 12 23 34% 36:69
35. Cezary Walczak
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
20 11 9 55% 33:27
36. Aleksandra Bogacka
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
27 11 16 41% 33:48
37. Zenon Klimek
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
19 10 9 53% 30:27
38. Rafał Hresiukiewicz
(UKS RETURN II Piaseczno)
15 9 6 60% 27:18
39. Dominik Kluczewski
(ŁKTS Łochów)
15 9 6 60% 27:18
40. Wojciech Kubój
(ŁKTS Łochów)
19 9 10 47% 27:30
41. Kamil Ocipka
(TRANSLUK SRS I Łomna)
21 9 12 43% 27:36
42. Dominik Ocipka
(TRANSLUK SRS I Łomna)
23 9 14 39% 27:42
43. Adam Ertman
(WKS Sochaczew)
23 9 14 39% 27:42
44. Piotr Karpienia
(KS Kobyłka)
34 9 25 26% 27:75
45. Ryszard Gołyński
(ULKS VIS II Wiskitki)
17 8 9 47% 24:27
46. Robert Pędziak
(KS Kobyłka)
23 8 15 35% 24:45
47. Andrzej Rybaczuk
(ULKS VIS II Wiskitki)
31 8 23 26% 24:69
48. Jaromir Domurad
(SKS 40 III Warszawa)
31 8 23 26% 24:69
49. Mikołaj Massalski
(UKS RETURN II Piaseczno)
13 7 6 54% 21:18
50. Tomasz Gryziak
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
28 7 21 25% 21:63
51. Wojciech Grabarski
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
10 6 4 60% 18:12
52. Arkadiusz Śliwiński
(WKS Sochaczew)
12 6 6 50% 18:18
53. Marek Osiński
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
22 6 16 27% 18:48
54. Tomasz Ogrodnik
(UKS RETURN II Piaseczno)
27 6 21 22% 18:63
55. Marek Niewola
(ULKS VIS II Wiskitki)
28 6 22 21% 18:66
56. Mateusz Prokopek
(UKS RETURN II Piaseczno)
14 5 9 36% 15:27
57. Adam Smoter
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
14 5 9 36% 15:27
58. Sławomir Jędrasik
(KS Kobyłka)
15 5 10 33% 15:30
59. Piotr Kutek
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
19 5 14 26% 15:42
60. Piotr Gradek
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
24 5 19 21% 15:57
61. Sławomir Rutkowski
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
8 4 4 50% 12:12
62. Zbigniew Skrzypczak
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
10 4 6 40% 12:18
63. Robert Woźniak
(SKS 40 III Warszawa)
12 4 8 33% 12:24
64. Marcin Spurek
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
6 3 3 50% 9:9
65. Łukasz Jaworski
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
12 3 9 25% 9:27
66. Małgorzata Rudnik
(KS Kobyłka)
15 3 12 20% 9:36
67. Justyna Mamcarz
(WKS Sochaczew)
15 3 12 20% 9:36
68. Mateusz Maciak
(SKS 40 III Warszawa)
32 3 29 9% 9:87
69. Zbigniew Perzyna
(UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria)
5 2 3 40% 6:9
70. Krystian Spilaszek
(TRANSLUK SRS I Łomna)
10 2 8 20% 6:24
71. Gracjan Kubis
(ŁKTS Łochów)
3 1 2 33% 3:6
72. Ryszard Smoter
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
4 1 3 25% 3:9
73. Grzegorz Jatkiewicz
(KS Kobyłka)
4 1 3 25% 3:9
74. Mateusz Śledziewski
(KS Kobyłka)
6 1 5 17% 3:15
75. Adam Grabarski
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
6 1 5 17% 3:15
76. Alan Cyps Albo Zyps
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
13 1 12 8% 3:36
77. Marek Zalewski
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
78. Grażyna Grzejda
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
1 0 1 0% 0:3
79. Andrzej Abramov
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
80. Piotr Płaskonka
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
81. Daniel Siwek
(ŁKTS Łochów)
2 0 2 0% 0:6
82. Piotr Lech
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
83. Paweł Walczak
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
84. Krzysztof Strupiński
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
3 0 3 0% 0:9
85. Jerzy Boronowicz
(ULKS VIS II Wiskitki)
3 0 3 0% 0:9
86. Jacek Szczepaniak
(WKS Sochaczew)
3 0 3 0% 0:9
87. Helena Brzeska
(UKS RETURN II Piaseczno)
4 0 4 0% 0:12
88. Alicja Kwiatkowska
(KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków)
4 0 4 0% 0:12
89. Dariusz Kuźmicz
(SKS 40 III Warszawa)
4 0 4 0% 0:12
90. Jan Molak
(ULKS VIS II Wiskitki)
4 0 4 0% 0:12
91. Artur Stanisz
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
5 0 5 0% 0:15
92. Barbara Płaskonka
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
5 0 5 0% 0:15
93. Mikołaj Matysiak
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
13 0 13 0% 0:39