Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 4 8 34:6
2. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4 6 23:17
3. IKTS BROŃ II Radom 4 3 17:23
4. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4 2 11:29
5. UKS NAPRZÓD Skórzec 4 1 15:25

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
8 8 0 100% 24:0
2. Katarzyna Trochimiuk
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
7 7 0 100% 21:0
3. Zuzanna Chrulska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
8 6 2 75% 18:6
4. Ada Górska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
8 6 2 75% 17:5
5. Olga Kulik
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
8 7 1 88% 16:2
6. Anna Osińska
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
8 5 3 63% 13:7
7. Zofia Śliwka
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
6 6 0 100% 12:0
8. Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
4 4 0 100% 12:0
9. Katarzyna Bielak
(IKTS BROŃ II Radom)
8 5 3 63% 11:7
10. Anita Myrchel-Rutkowska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
7 5 2 71% 10:4
11. Wiktoria Serafin
(IKTS BROŃ II Radom)
8 3 5 38% 9:15
12. Milena Mirecka
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
7 3 4 43% 6:8
13. Antonina Zembowicz
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2 2 0 100% 5:0
14. Monika Borewicz
(IKTS BROŃ II Radom)
6 2 4 33% 5:9
15. Alicja Firszt
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
8 2 6 25% 5:17
16. Joanna Ryba
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
7 2 5 29% 4:11
17. Magdalena Szczodrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
4 1 3 25% 3:9
18. Milena Bytys
(IKTS BROŃ II Radom)
8 1 7 13% 3:21
19. Teresa Gregorczyk
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
2 1 1 50% 2:2
20. Aleksandra Oskiera
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50% 2:2
21. Ewelina Małkińska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 1 1 50% 2:3
22. Martyna Cicha
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
4 1 3 25% 2:6
23. Patrycja Nowicka
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
8 1 7 13% 2:16
24. Maya Kołodziejczyk
(IKTS BROŃ II Radom)
1 0 1 0% 0:2
25. Maja Zajączkowska
(IKTS BROŃ II Radom)
1 0 1 0% 0:2
26. Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 0 2 0% 0:4
27. Lena Pessel
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 0 2 0% 0:4
28. Agnieszka Potyra-Prokurat
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
2 0 2 0% 0:6
29. Wioletta Wronka
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
6 0 6 0% 0:18
30. Kamila Perkuć
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
6 0 6 0% 0:18