Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 4 8 34:6
2. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 8 29:21
3. UKS NAPRZÓD Skórzec 5 3 23:27
4. IKTS BROŃ II Radom 5 3 21:29
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5 2 13:37

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Martyna Lis
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
8 8 0 100% 24:0
2. Zuzanna Chrulska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
10 8 2 80% 24:6
3. Katarzyna Trochimiuk
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
7 7 0 100% 21:0
4. Olga Kulik
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
10 8 2 80% 19:5
5. Katarzyna Bagrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
6 6 0 100% 18:0
6. Ada Górska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
10 6 4 60% 17:11
7. Anna Osińska
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
10 6 4 60% 16:10
8. Anita Myrchel-Rutkowska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
9 7 2 78% 14:4
9. Katarzyna Bielak
(IKTS BROŃ II Radom)
10 6 4 60% 14:10
10. Zofia Śliwka
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
6 6 0 100% 12:0
11. Wiktoria Serafin
(IKTS BROŃ II Radom)
10 4 6 40% 12:18
12. Monika Borewicz
(IKTS BROŃ II Radom)
8 3 5 38% 7:11
13. Teresa Gregorczyk
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
4 3 1 75% 6:2
14. Milena Mirecka
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
7 3 4 43% 6:8
15. Joanna Ryba
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
9 3 6 33% 6:13
16. Antonina Zembowicz
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2 2 0 100% 5:0
17. Alicja Firszt
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
10 2 8 20% 5:23
18. Magdalena Szczodrowska
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
4 1 3 25% 3:9
19. Milena Bytys
(IKTS BROŃ II Radom)
10 1 9 10% 3:25
20. Aleksandra Oskiera
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50% 2:2
21. Ewelina Małkińska
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 1 1 50% 2:3
22. Martyna Cicha
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
6 1 5 17% 2:10
23. Wioletta Wronka
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
7 1 6 14% 2:18
24. Kamila Perkuć
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
7 1 6 14% 2:18
25. Patrycja Nowicka
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
10 1 9 10% 2:20
26. Maya Kołodziejczyk
(IKTS BROŃ II Radom)
1 0 1 0% 0:2
27. Maja Zajączkowska
(IKTS BROŃ II Radom)
1 0 1 0% 0:2
28. Lena Pessel
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 0 2 0% 0:4
29. Aleksandra Lau
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
2 0 2 0% 0:4
30. Agnieszka Potyra-Prokurat
(UKS NAPRZÓD Skórzec)
2 0 2 0% 0:6