Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Stefan Wielgus
(ULKS Kazanów)
28 23 5 82% 69:15
2. Kamil Samulak
(LUKS Kowala)
24 22 2 92% 66:6
3. Jan Molęda
(KTS II Kozienice)
26 22 4 85% 66:12
4. Damian Świerczek
(KS LIMA Pruszków)
25 19 6 76% 57:18
5. Rafał Uciński
(STS Szydłowiec)
29 19 10 66% 57:30
6. Wojciech Grabarski
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
29 19 10 66% 57:30
7. Mikołaj Jurek
(SKS 40 II Warszawa)
30 19 11 63% 57:33
8. Reinhold Utri
(KS LIMA Pruszków)
21 18 3 86% 54:9
9. Grzegorz Tamioła
(KTS II Kozienice)
23 18 5 78% 54:15
10. Mateusz Gąciarski
(STS Szydłowiec)
27 18 9 67% 54:27
11. Leszek Gil
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
30 18 12 60% 54:36
12. Eryk Skura
(ULKS Kazanów)
24 17 7 71% 51:21
13. Adam Ostrowski
(ULKS TENIS Węgrów)
28 17 11 61% 51:33
14. Artur Moroz
(KTS II Kozienice)
24 16 8 67% 48:24
15. Piotr Wikło
(KS LIMA Pruszków)
18 15 3 83% 45:9
16. Mateusz Wielgus
(ULKS Kazanów)
21 15 6 71% 45:18
17. Dawid Rejmer
(TG SOKÓŁ Brwinów)
28 15 13 54% 45:39
18. Tomasz Walkiewicz
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
29 14 15 48% 42:45
19. Wiesław Wiśniewski
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
32 14 18 44% 42:54
20. Arkadiusz Świtała
(KS LIMA Pruszków)
17 13 4 76% 39:12
21. Wojciech Folwarski
(TG SOKÓŁ Brwinów)
22 13 9 59% 39:27
22. Igor Zaytsev
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
22 13 9 59% 39:27
23. Kamil Borowy
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
23 13 10 57% 39:30
24. Kacper Weikum
(SKS 40 II Warszawa)
25 13 12 52% 39:36
25. Beata Daszykowska
(SKS 40 II Warszawa)
25 13 12 52% 39:36
26. Kacper Woźniak
(LUKS Kowala)
25 13 12 52% 39:36
27. Marian Balak
(KS LIMA Pruszków)
15 12 3 80% 36:9
28. Mariusz Ablewski
(LUKS Kowala)
23 12 11 52% 36:33
29. Marzena Woźniak
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
26 12 14 46% 36:42
30. Jakub Caban
(KTS II Kozienice)
14 11 3 79% 33:9
31. Kamil Świercz
(STS Szydłowiec)
25 11 14 44% 33:42
32. Michał Gos
(ULKS Kazanów)
13 10 3 77% 30:9
33. Jerzy Kiełbik
(TG SOKÓŁ Brwinów)
15 10 5 67% 30:15
34. Zenon Klimek
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
19 10 9 53% 30:27
35. Remigiusz Rybak
(ISKRA Kotuń)
29 10 19 34% 30:57
36. Jarosław Klamut
(STS Szydłowiec)
8 8 0 100% 24:0
37. Mateusz Szczepański
(SKS 40 II Warszawa)
18 8 10 44% 24:30
38. Piotr Piegat
(TG SOKÓŁ Brwinów)
21 8 13 38% 24:39
39. Michał Mendrek
(LUKS Kowala)
26 8 18 31% 24:54
40. Krzysztof Lipka
(ULKS TENIS Węgrów)
27 8 19 30% 24:57
41. Szymon Grabarski
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
27 8 19 30% 24:57
42. Paweł Gorzkowski
(ISKRA Kotuń)
29 8 21 28% 24:63
43. Krzysztof Figat
(ISKRA Kotuń)
29 7 22 24% 21:66
44. Michał Markowski
(SKS 40 II Warszawa)
6 6 0 100% 18:0
45. Remigiusz Pigłowski
(TG SOKÓŁ Brwinów)
12 6 6 50% 18:18
46. Grzegorz Majewski
(STS Szydłowiec)
17 6 11 35% 18:33
47. Michał Gaszyński
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
26 6 20 23% 18:60
48. Łukasz Zaręba
(TG SOKÓŁ Brwinów)
11 5 6 45% 15:18
49. Aleksandra Bogacka
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
14 5 9 36% 15:27
50. Jarosław Góralczyk
(ULKS TENIS Węgrów)
22 5 17 23% 15:51
51. Jan Jasiński
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
4 4 0 100% 12:0
52. Norbert Zielony
(KTS II Kozienice)
5 4 1 80% 12:3
53. Michał Grzybowski
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
7 4 3 57% 12:9
54. Łukasz Knap
(ISKRA Kotuń)
26 4 22 15% 12:66
55. Marian Woźniak
(ULKS Kazanów)
3 3 0 100% 9:0
56. Michał Bartoszuk
(KTS II Kozienice)
4 3 1 75% 9:3
57. Jakub Chołuń
(KTS II Kozienice)
4 3 1 75% 9:3
58. Adam Trela
(ULKS Kazanów)
4 3 1 75% 9:3
59. Grzegorz Pławski
(KS LIMA Pruszków)
5 3 2 60% 9:6
60. Konrad Kubik
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
6 3 3 50% 9:9
61. Michał Krynicki
(ULKS TENIS Węgrów)
11 3 8 27% 9:24
62. Michał Szcześnik
(ULKS TENIS Węgrów)
23 3 20 13% 9:60
63. Piotr Łyjak
(KTS II Kozienice)
3 2 1 67% 6:3
64. Jarosław Kozłowski
(KTS II Kozienice)
4 2 2 50% 6:6
65. Jerzy Głuchowski
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
6 2 4 33% 6:12
66. Roman Świercz
(STS Szydłowiec)
3 1 2 33% 3:6
67. Tomasz Tamioła
(KTS II Kozienice)
3 1 2 33% 3:6
68. Tomasz Kaszlewicz
(KS LIMA Pruszków)
4 1 3 25% 3:9
69. Łukasz Jaworski
(KS LIMA Pruszków)
4 1 3 25% 3:9
70. Ryszard Głód
(ULKS Kazanów)
4 1 3 25% 3:9
71. Andrzej Krężel
(ULKS Kazanów)
4 1 3 25% 3:9
72. Barbara Płaskonka
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
7 1 6 14% 3:18
73. Przemysław Nowak
(LUKS Kowala)
11 1 10 9% 3:30
74. Mirosław Kmieć
(ULKS TENIS Węgrów)
1 0 1 0% 0:3
75. Marcin Kacperczyk
(KS LIMA Pruszków)
1 0 1 0% 0:3
76. Roman Gołębiowski
(KTS II Kozienice)
1 0 1 0% 0:3
77. Krzysztof Zalewski
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
78. Łukasz Murawski
(ISKRA Kotuń)
2 0 2 0% 0:6
79. Mariusz Burzyński
(ULKS TENIS Węgrów)
2 0 2 0% 0:6
80. Karol Chmielak
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
2 0 2 0% 0:6
81. Adam Marchewka
(SKS 40 II Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
82. Marek Płachta
(KTS II Kozienice)
2 0 2 0% 0:6
83. Mateusz Król
(ULKS Kazanów)
2 0 2 0% 0:6
84. Norbert Jasiński
(LUKS Kowala)
2 0 2 0% 0:6
85. Stanisław Więcaszek
(LUKS Kowala)
2 0 2 0% 0:6
86. Tomasz Świtka
(LUKS Kowala)
2 0 2 0% 0:6
87. Jan Bodasiński
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
88. Jakub Gazda
(UKS LUPUS KABATY III Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
89. Cezary Walczak
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
3 0 3 0% 0:9
90. Damian Kwapisz
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
3 0 3 0% 0:9
91. Leszek Wojda
(KS LIMA Pruszków)
3 0 3 0% 0:9
92. Agata Grabowska
(TG SOKÓŁ Brwinów)
4 0 4 0% 0:12
93. Tomasz Słodziński
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
4 0 4 0% 0:12
94. Paweł Wojciechowski
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
6 0 6 0% 0:18
95. Bartosz Wojtasik
(SKS 40 II Warszawa)
7 0 7 0% 0:21
96. Michał Wiśniewski
(MKS POGOŃ TREMET Siedlce)
8 0 8 0% 0:24
97. Zbigniew Skrzypczak
(UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria)
9 0 9 0% 0:27
98. Mateusz Maciak
(SKS 40 II Warszawa)
11 0 11 0% 0:33