Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ŁKTS PROFILTER Łochów 8 15 69:18
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8 15 64:30
3. TS Ciechanów 8 12 59:30
4. GUKS SPARTA Szczytno 8 9 53:44
5. KS SPARTA Nasielsk 8 8 51:41
6. TRANSLUK SRS II Łomna 8 5 30:60
7. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8 4 36:51
8. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8 4 34:60
9. KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8 0 10:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Artur Kujawa
(GUKS SPARTA Szczytno)
20 18 2 90% 54:6
2. Marcin Kacprzycki
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
19 16 3 84% 48:9
3. Kamil Jurkiewicz
(TS Ciechanów)
17 13 4 76% 39:12
4. Wojciech Mariusz Wachol
(GUKS SPARTA Szczytno)
20 12 8 60% 36:24
5. Bartosz Rzepczyński
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
13 11 2 85% 33:6
6. Krzysztof Ruszczyński
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
11 10 1 91% 30:3
7. Emil Orłowski
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
12 10 2 83% 30:6
8. Jakub Orłowski
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
13 10 3 77% 30:9
9. Adam Wronowski
(TS Ciechanów)
14 10 4 71% 30:12
10. Dominik Kluczewski
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
15 10 5 67% 30:15
11. Krzysztof Zalewski
(KS SPARTA Nasielsk)
15 10 5 67% 30:15
12. Krzysztof Grela
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
18 10 8 56% 30:24
13. Mirosław Kosewski
(KS SPARTA Nasielsk)
19 10 9 53% 30:27
14. Stefan Żochowski
(TS Ciechanów)
11 9 2 82% 27:6
15. Grzegorz Kaszuba
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
12 9 3 75% 27:9
16. Sławomir Mikołajewicz
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
18 9 9 50% 27:27
17. Krzysztof Wroniewski
(TRANSLUK SRS II Łomna)
19 9 10 47% 27:30
18. Wojciech Kubój
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
11 8 3 73% 24:9
19. Mariusz Łysiak
(GUKS SPARTA Szczytno)
17 8 9 47% 24:27
20. Maciej Jarocki
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
9 7 2 78% 21:6
21. Krzysztof Michnowski
(KS SPARTA Nasielsk)
13 7 6 54% 21:18
22. Sławomir Szadkowski
(KS SPARTA Nasielsk)
14 7 7 50% 21:21
23. Marcin Borucki
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
16 7 9 44% 21:27
24. Zdzisław Faber
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
16 7 9 44% 21:27
25. Sławomir Stawicki
(TS Ciechanów)
7 6 1 86% 18:3
26. Hubert Bodzon
(ŁKTS PROFILTER Łochów)
7 6 1 86% 18:3
27. Konrad Krukowski
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
9 6 3 67% 18:9
28. Krzysztof Kubkowski
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
13 6 7 46% 18:21
29. Marcin Dębowski
(TS Ciechanów)
12 5 7 42% 15:21
30. Jerzy Kosewski
(KS SPARTA Nasielsk)
14 5 9 36% 15:27
31. Daniel Marszał
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
15 5 10 33% 15:30
32. Mateusz Kozanowski
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
5 4 1 80% 12:3
33. Wojciech Budzich
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
6 4 2 67% 12:6
34. Dominik Ocipka
(TRANSLUK SRS II Łomna)
6 4 2 67% 12:6
35. Mirosław Wronowski
(TS Ciechanów)
7 4 3 57% 12:9
36. Krzysztof Kamiński
(GUKS SPARTA Szczytno)
8 4 4 50% 12:12
37. Tomasz Pawłowski
(TRANSLUK SRS II Łomna)
13 4 9 31% 12:27
38. Mateusz Rutkowski
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
14 4 10 29% 12:30
39. Jacek Skwarczyński
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
11 3 8 27% 9:24
40. Radosław Jastrzębowski
(SPALONA MLECZARNIA II Warszawa)
15 3 12 20% 9:36
41. Andrzej Jędróźwiak
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
20 3 17 15% 9:51
42. Tomasz Filipski
(TS Ciechanów)
2 2 0 100% 6:0
43. Jan Klepko
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
2 2 0 100% 6:0
44. Rafał Wiśniewski
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
3 2 1 67% 6:3
45. Kamil Ocipka
(TRANSLUK SRS II Łomna)
5 2 3 40% 6:9
46. Grzegorz Kowalczyk
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
6 2 4 33% 6:12
47. Roman Sławomir Skowyrski
(GUKS SPARTA Szczytno)
11 2 9 18% 6:27
48. Jarosław Mamaj
(TRANSLUK SRS II Łomna)
12 2 10 17% 6:30
49. Krzysztof Chrzanowski
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
2 1 1 50% 3:3
50. Hubert Pożarowszczyk
(TS Ciechanów)
2 1 1 50% 3:3
51. Tomasz Zabielski
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
2 1 1 50% 3:3
52. Rafał Mamaj
(TRANSLUK SRS II Łomna)
5 1 4 20% 3:12
53. Dariusz Brzeziński
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
8 1 7 13% 3:21
54. Jarosław Jaworski
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
9 1 8 11% 3:24
55. Hubert Pacholak
(TRANSLUK SRS II Łomna)
14 1 13 7% 3:39
56. Katarzyna Kozanowska
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
1 0 1 0% 0:3
57. Iwona Żyła
(KS SPARTA Nasielsk)
1 0 1 0% 0:3
58. Wojciech Karpiński
(UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0% 0:3
59. Krystian Waszak
(TS Ciechanów)
1 0 1 0% 0:3
60. Jakub Wysocki
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
2 0 2 0% 0:6
61. Adam Wawrzyński
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
2 0 2 0% 0:6
62. Norbert Gach
(ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki)
2 0 2 0% 0:6
63. Dariusz Wąsiewski
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
4 0 4 0% 0:12
64. Błażej Podolski
(GUKS SPARTA Szczytno)
5 0 5 0% 0:15
65. Sławomir Bieniek
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
7 0 7 0% 0:21
66. Piotr Wiśniewski
(KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki)
15 0 15 0% 0:45