Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 9 16 71:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9 15 71:30
3. MKS POGOŃ II Siedlce 9 13 63:43
4. KS Kobyłka 9 12 57:52
5. SKS 40 III Warszawa 9 8 56:48
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9 5 36:68
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 9 2 31:70
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 9 1 25:74
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Dominik Rojek
(MKS POGOŃ II Siedlce)
23 20 3 87% 60:9
2. Marek Osiński
(KS LIMA II Pruszków)
19 15 4 79% 45:12
3. Adam Skibniewski
(KS Kobyłka)
21 15 6 71% 45:18
4. Tomasz Kaszlewicz
(KS LIMA II Pruszków)
14 14 0 100% 42:0
5. Grzegorz Pławski
(KS LIMA II Pruszków)
16 14 2 88% 42:6
6. Karol Wojtasik
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
13 13 0 100% 39:0
7. Bartłomiej Truszewski
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
15 13 2 87% 39:6
8. Piotr Karpienia
(KS Kobyłka)
20 13 7 65% 39:21
9. Kamil Rebman
(SKS 40 III Warszawa)
20 13 7 65% 39:21
10. Tomasz Gryziak
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
12 10 2 83% 30:6
11. Adam Grabarski
(SKS 40 III Warszawa)
15 10 5 67% 30:15
12. Adam Ertman
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
19 10 9 53% 30:27
13. Filip Rudnicki
(MKS POGOŃ II Siedlce)
21 10 11 48% 30:33
14. Maciej Lewandowski
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
15 10 5 67% 29:15
15. Cezary Karczmarczyk
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
22 9 13 41% 27:39
16. Robert Pędziak
(KS Kobyłka)
18 8 10 44% 24:30
17. Marcin Kacperczyk
(KS LIMA II Pruszków)
8 7 1 88% 21:3
18. Aleksandrs Volkovs
(SKS 40 III Warszawa)
8 7 1 88% 21:3
19. Krystian Spilaszek
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
9 7 2 78% 21:6
20. Jerzy Głuchowski
(MKS POGOŃ II Siedlce)
10 7 3 70% 21:9
21. Piotr Sarnowski
(KS LIMA II Pruszków)
12 7 5 58% 21:15
22. Jaromir Domurad
(SKS 40 III Warszawa)
15 7 8 47% 21:24
23. Mateusz Zdoliński
(MKS POGOŃ II Siedlce)
18 7 11 39% 21:33
24. Piotr Gradek
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
10 6 4 60% 18:12
25. Filip Filipkowski
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
10 6 4 60% 18:12
26. Jacek Szczepaniak
(SKS 40 III Warszawa)
14 6 8 43% 18:24
27. Bartosz Górski
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
17 6 11 35% 18:33
28. Kamil Wilczyński
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
20 6 14 30% 18:42
29. Radosław Bojar
(MKS POGOŃ II Siedlce)
10 5 5 50% 15:15
30. Jarosław Jankowski
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
12 5 7 42% 15:21
31. Gracjan Kubis
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
13 5 8 38% 15:24
32. Damian Brewczyński
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
16 5 11 31% 15:33
33. Daniel Koroś
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
12 4 8 33% 12:23
34. Krzysztof Molenda
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
15 4 11 27% 12:33
35. Radosław Hernik
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
5 3 2 60% 9:6
36. Mariusz Sałuda
(KS Kobyłka)
6 3 3 50% 9:9
37. Robert Woźniak
(SKS 40 III Warszawa)
11 3 8 27% 9:24
38. Piotr Wikło
(KS LIMA II Pruszków)
2 2 0 100% 6:0
39. Mateusz Śledziewski
(KS Kobyłka)
4 2 2 50% 6:6
40. Anna Pacelt
(MKS POGOŃ II Siedlce)
5 2 3 40% 6:9
41. Grzegorz Klonowski
(KS Kobyłka)
5 2 3 40% 6:9
42. Piotr Rawski
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
10 2 8 20% 6:24
43. Daniel Siwek
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
15 2 13 13% 6:39
44. Damian Brylak
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
1 1 0 100% 3:0
45. Bartłomiej Ocipka
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
2 1 1 50% 3:3
46. Grzegorz Jatkiewicz
(KS Kobyłka)
2 1 1 50% 3:3
47. Dariusz Pinkowski
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
2 1 1 50% 3:3
48. Andrzej Górczak
(KS Kobyłka)
2 1 1 50% 3:3
49. Katarzyna Marszał
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
3 1 2 33% 3:6
50. Andrzej Prusinowski
(KS Kobyłka)
3 1 2 33% 3:6
51. Marek Sapryk
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
4 1 3 25% 3:9
52. Martyna Wieczorek
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
5 1 4 20% 3:12
53. Małgorzata Rudnik
(KS Kobyłka)
5 1 4 20% 3:12
54. Krzysztof Gromadka
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
9 1 8 11% 3:24
55. Tadeusz Kręźlewicz
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
11 1 10 9% 3:30
56. Julia Andrunik
(MKS POGOŃ II Siedlce)
1 0 1 0% 0:3
57. Andrzej Abramov
(AKADEMIA WARSZAWY Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
58. Dariusz Sapryk
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
59. Jan Turowski
(KS LIMA II Pruszków)
1 0 1 0% 0:3
60. Waldemar Drzewski
(KS LIMA II Pruszków)
1 0 1 0% 0:3
61. Bartosz Wojtasik
(SKS 40 III Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
62. Maksymilian Śliwa
(KS Kobyłka)
2 0 2 0% 0:6
63. Jarosław Malinowski
(KS LIMA II Pruszków)
2 0 2 0% 0:6
64. Mateusz Maciak
(SKS 40 III Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
65. Adam Sasin
(KS Kobyłka)
3 0 3 0% 0:9
66. Łukasz Jaworski
(KS LIMA II Pruszków)
3 0 3 0% 0:9
67. Dariusz Osiecki
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
5 0 5 0% 0:15
68. Karol Wiśniewski
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
7 0 7 0% 0:21
69. Tomasz Kozłowski
(SPALONA MLECZARNIA III Warszawa)
9 0 9 0% 0:27
70. Aneta Wojcieska
(TRANSLUK SRS IV Łomna)
11 0 11 0% 0:33