Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Piotr Michalczuk
(HoReCup AICR Warszawa)
18 16 2 89% 48:6
2. Jakub Chołuń
(KTS III Kozienice)
18 15 3 83% 45:9
3. Andrzej Krężel
(ULKS II Kazanów)
15 14 1 93% 42:3
4. Bogdan Religa
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
17 14 3 82% 42:9
5. Paweł Malinowski
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
18 14 4 78% 42:12
6. Kamil Wojtyński
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
18 14 4 78% 41:12
7. Michał Gos
(ULKS II Kazanów)
14 13 1 93% 39:3
8. Mariusz Barszcz
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
17 13 4 76% 39:12
9. Mikołaj Krzymień
(HoReCup AICR Warszawa)
19 13 6 68% 39:18
10. Artur Styczyński
(HoReCup AICR Warszawa)
21 13 8 62% 39:24
11. Jarosław Kozłowski
(KTS III Kozienice)
18 12 6 67% 36:18
12. Radosław Wasilak
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
21 12 9 57% 34:27
13. Cezary Dębski
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
14 11 3 79% 33:9
14. Norbert Zielony
(KTS III Kozienice)
16 11 5 69% 33:15
15. Michał Bartoszuk
(KTS III Kozienice)
17 11 6 65% 33:18
16. Rafał Wandor
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
21 10 11 48% 30:33
17. Bogusław Kmuk
(ULKS II Kazanów)
11 8 3 73% 24:9
18. Mateusz Król
(ULKS II Kazanów)
12 8 4 67% 24:12
19. Dariusz Wieczorek
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
15 8 7 53% 24:21
20. Mateusz Włodarczyk
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
20 8 12 40% 24:36
21. Wojciech Boksa
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
14 7 7 50% 21:21
22. Paweł Ziółkowski
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
19 7 12 37% 21:36
23. Zbigniew Perzyna
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
11 6 5 55% 18:15
24. Michał Kraska
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
15 6 9 40% 18:27
25. Roman Gołębiowski
(KTS III Kozienice)
8 5 3 63% 15:9
26. Dariusz Wilkiewicz
(ULKS II Kazanów)
9 5 4 56% 15:12
27. Julia Serafin
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
10 5 5 50% 15:15
28. Bogusław Włodarczyk
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
15 5 10 33% 15:29
29. Konrad Gugała
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
15 5 10 33% 15:29
30. Ryszard Głód
(ULKS II Kazanów)
7 4 3 57% 12:9
31. Adam Trela
(ULKS II Kazanów)
10 4 6 40% 12:18
32. Hubert Świniarski
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
17 4 13 24% 12:39
33. Zenon Klimek
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
6 4 2 67% 11:6
34. Jarosław Chobot
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
8 3 5 38% 9:15
35. Paweł Starzyński
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
11 3 8 27% 9:24
36. Rafał Kulpa
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
11 3 8 27% 9:24
37. Wojciech Zagożdżon
(ULKS II Kazanów)
2 2 0 100% 6:0
38. Mateusz Wielgus
(ULKS II Kazanów)
2 2 0 100% 6:0
39. Paweł Skolimowski
(KTS III Kozienice)
5 2 3 40% 6:9
40. Leszek Michalski
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
9 2 7 22% 6:21
41. Artur Stanisz
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
10 2 8 20% 6:24
42. Paweł Jasik
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
13 2 11 15% 6:33
43. Rafał Pierzchałka
(HoReCup AICR Warszawa)
14 2 12 14% 6:36
44. Artur Durak
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
2 1 1 50% 3:3
45. Marek Płachta
(KTS III Kozienice)
2 1 1 50% 3:3
46. Paweł Kowal
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
4 1 3 25% 3:9
47. Zbigniew Samoraj
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
6 1 5 17% 3:15
48. Marcin Gałązka
(HoReCup AICR Warszawa)
7 1 6 14% 3:18
49. Mateusz Leźnicki
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
10 1 9 10% 3:27
50. Bartłomiej Kołacz
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
11 1 10 9% 3:30
51. Krystian Romanowski
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
1 0 1 0% 0:3
52. Dominik Makulski
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
1 0 1 0% 0:3
53. Andrzej Mamak
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
54. Sławomir Cembrzyński
(UKS LUPUS KABATY IV Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
55. Karol Rogoliński
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
2 0 2 0% 0:6
56. Cezary Walczak
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
2 0 2 0% 0:6
57. Paweł Gąska
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
58. Damian Górka
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
3 0 3 0% 0:9
59. Mateusz Kępka
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
3 0 3 0% 0:9
60. Jarosław Pukacz
(UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria)
3 0 3 0% 0:9
61. Maciej Stachowiak
(SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa)
4 0 4 0% 0:12
62. Kuba Kujawiak
(UKS TYMIANKA Stary Gózd)
11 0 11 0% 0:33
63. Paweł Dalbiak
(HoReCup AICR Warszawa)
12 0 12 0% 0:36