Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Zenon Klimek
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
22 18 4 82% 54:12
2. Krzysztof Bieniek
(UKS RETURN II Piaseczno)
17 17 0 100% 51:0
3. Hubert Bodzon
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
19 17 2 89% 51:6
4. Rafał Hresiukiewicz
(UKS RETURN II Piaseczno)
16 15 1 94% 45:3
5. Igor Murasicki
(UKS RETURN II Piaseczno)
17 15 2 88% 45:6
6. Mateusz Burakowski
(UKS RETURN II Piaseczno)
16 13 3 81% 39:9
7. Cezary Karczmarczyk
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
17 13 4 76% 39:12
8. Rafał Baranowski
(MB MOTORS Ząbki)
18 13 5 72% 39:15
9. Mikołaj Jurek
(MB MOTORS Ząbki)
11 11 0 100% 33:0
10. Leszek Michalski
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
17 10 7 59% 30:21
11. Bartłomiej Bloch
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
18 10 8 56% 30:24
12. Andrzej Prusinowski
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
20 10 10 50% 30:30
13. Arkadiusz Babik
(MB MOTORS Ząbki)
11 9 2 82% 27:6
14. Tomasz Walkiewicz
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
12 9 3 75% 27:9
15. Maciej Stachowiak
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
16 9 7 56% 27:21
16. Paweł Ziółkowski
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
18 9 9 50% 27:27
17. Bartosz Wojtasik
(SKS 40 III Warszawa)
18 9 9 50% 27:27
18. Zbigniew Skrzypczak
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
19 9 10 47% 27:30
19. Daniel Koroś
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
11 8 3 73% 24:9
20. Paweł Jasik
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
12 8 4 67% 24:12
21. Łukasz Fałdowski
(AKADEMIA II Warszawa)
13 8 5 62% 24:15
22. Zbigniew Perzyna
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
13 8 5 62% 24:15
23. Szymon Rybarczyk
(SKS 40 III Warszawa)
17 8 9 47% 24:27
24. Mateusz Maciak
(SKS 40 III Warszawa)
20 8 12 40% 24:36
25. Dariusz Gocaliński
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
8 7 1 88% 21:3
26. Cezary Zasikowski
(MB MOTORS Ząbki)
11 7 4 64% 21:12
27. Jan Zgórka
(MB MOTORS Ząbki)
14 7 7 50% 21:21
28. Mateusz Marjańczuk
(AKADEMIA II Warszawa)
15 7 8 47% 21:24
29. Miłosz Bala
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
7 6 1 86% 18:3
30. Michał Adamkiewicz
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
7 6 1 86% 18:3
31. Marcel Bala
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
7 5 2 71% 15:6
32. Rafał Kulpa
(AKADEMIA II Warszawa)
9 5 4 56% 15:12
33. Mykhailo Liaskin
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
4 4 0 100% 12:0
34. Mikołaj Massalski
(UKS RETURN II Piaseczno)
4 4 0 100% 12:0
35. Martyna Wieczorek
(AKADEMIA II Warszawa)
5 4 1 80% 12:3
36. Grzegorz Prasek
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
6 4 2 67% 12:6
37. Wojciech Olton
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
6 4 2 67% 12:6
38. Maksymilian Rodek
(MB MOTORS Ząbki)
9 4 5 44% 12:15
39. Stanisław Kniaziowski
(AKADEMIA II Warszawa)
12 4 8 33% 12:24
40. Katarzyna Marszał
(AKADEMIA II Warszawa)
13 4 9 31% 12:27
41. Adam Zbierada
(SKS 40 III Warszawa)
15 4 11 27% 12:33
42. Filip Chuderski
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
16 4 12 25% 12:36
43. Paweł Kowal
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
17 4 13 24% 12:39
44. Mikołaj Zdankiewicz-Gryzik
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
8 3 5 38% 9:15
45. Mikołaj Grunwald
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
8 3 5 38% 9:15
46. Wiktor Dźwigałowski
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
10 3 7 30% 9:21
47. Cezary Ptak
(AKADEMIA II Warszawa)
13 3 10 23% 9:30
48. Adam Szatecki
(MB MOTORS Ząbki)
2 2 0 100% 6:0
49. Borys Massalski
(UKS RETURN II Piaseczno)
2 2 0 100% 6:0
50. Igor Zaytsev
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
2 2 0 100% 6:0
51. Daniel Siwek
(ŁKTS PROFILTER II Łochów)
4 2 2 50% 6:6
52. Bruno Sobieraj
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
6 2 4 33% 6:12
53. Szymon Pancewicz
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
7 2 5 29% 6:15
54. Paweł Gąska
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
11 2 9 18% 6:27
55. Helena Brzeska
(UKS RETURN II Piaseczno)
1 1 0 100% 3:0
56. Michał Markowski
(UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria)
1 1 0 100% 3:0
57. Adam Kowalczyk
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
2 1 1 50% 3:3
58. Przemysław Jurek
(MB MOTORS Ząbki)
3 1 2 33% 3:6
59. Piotr Seremak
(MB MOTORS Ząbki)
4 1 3 25% 3:9
60. Kacper Sokół
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
4 1 3 25% 3:9
61. Przemysław Zdybel
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
5 1 4 20% 3:12
62. Wilhelm Dźwigałowski
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
6 1 5 17% 3:15
63. Michał Dąbkiewicz
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
6 1 5 17% 3:15
64. Sławomir Bieniek
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
6 1 5 17% 3:15
65. Jakub Leszczyński
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
17 1 16 6% 3:48
66. Jakub Wysocki
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
18 1 17 6% 3:51
67. Dariusz Wąsiewski
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0% 0:3
68. Piotr Jasiński
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
2 0 2 0% 0:6
69. Karol Prusinowski
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
2 0 2 0% 0:6
70. Sebastian Florkowski
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn)
2 0 2 0% 0:6
71. Michał Zakrzewski
(SKS 40 III Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
72. Andrzej Szelejewski
(SKS 40 III Warszawa)
2 0 2 0% 0:6
73. Adam Jasiński
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
3 0 3 0% 0:9
74. Agnieszka Rybak
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
3 0 3 0% 0:9
75. Marcin Kacprzak
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
3 0 3 0% 0:9
76. Krystian Arendarski
(UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa)
4 0 4 0% 0:12
77. Karol Kamiński
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
4 0 4 0% 0:12
78. Mateusz Domań
(SKS 40 III Warszawa)
5 0 5 0% 0:15
79. Krzysztof Garwoła
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
6 0 6 0% 0:18
80. Artur Sypniewski
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
7 0 7 0% 0:21
81. Adam Sasin
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
9 0 9 0% 0:27
82. Rafał Gołębiewski
(KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin)
9 0 9 0% 0:27
83. Eryk Drobotowski
(KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki)
9 0 9 0% 0:27