Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mztsab/public_html/ligi/sedziaa.php on line 28

Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2015/2016

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2015-10-03
g. 16:00
W: pozytywna
012
1MPN 2
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki Miłosz Pączkiewicz 9:1 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
002
EK 1
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Robert Krusiński 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
1MPN 1
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki UKS RETURN I Piaseczno Magdalena Olszewska 6:4 Szczegóły
2015-10-04
g. 13:00
W: pozytywna
002
1MPN 1
UKS 14 OXYGEN I Ursus UKS VICTORIA REPRO Płock Paweł Siry 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
003
1MPN 1
MLEXER Elbląg IKRTS I Józefów 5:5 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
1MPN 1
GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Marek Skorupka 9:1 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
005
1MPN 1
MORLINY III Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
2015-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
006
1MPN 1
SKS 40 I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa Miłosz Pączkiewicz 1:9 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
1MPD 1
UKS LUPUS I Kabaty MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 4:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
002
1MPD 1
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
003
1MPD 1
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 9:1 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
005
1MPD 1
ULKS I Kazanów KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
1KPN 1
UKS Sarbiewo KS SOKÓŁ I Serock 6:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
002
1KPN 1
ŻBIK Nasielsk KU AZS SGH Warszawa 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
003
1KPN 1
ULKS TENIS Węgrów GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
1KPN 1
GKS WKRA Sochocin UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 15:00
W: pozytywna
005
1KPN 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
006
1KPN 1
TS Ciechanów KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
1KPD 1
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 3:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 10:00
W: pozytywna
002
1KPD 1
UKS 14 OXYGEN II Ursus ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
1KPD 1
LUKS I Kowala KTS ENERGIA I Kozienice 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
005
1KPD 1
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 8:4 Szczegóły
2015-10-04
g. 17:00
W: pozytywna
006
1KPD 1
STS II Szydłowiec STS I Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
1
UKS II Sanniki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
002
1
UKS MOSIR BASKET Sochaczew VIS I Wiskitki 8:2 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
003
1
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
1
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 10:0 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
1
UKS LUPUS II Kabaty UKS RETURN III Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
002
1
LUKS II Kowala ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
003
1
VIS II Wiskitki KTS ENERGIA II Kozienice 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
1
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 4:8 Szczegóły
2015-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
003
1KPD 1
TOPSPIN GOSIR Konstancin IKRTS II Józefów 4:8 Szczegóły
2015-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
006
1MPD 1
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 17:00
W: pozytywna
007
1MPN 2
UKS RETURN I Piaseczno UKS 14 OXYGEN I Ursus Maciej Pietrzykowski 6:4 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
009
1MPN 2
IKRTS I Józefów GKTS Wiązowna Jan Radoński 1:9 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
010
1MPN 2
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
1MPN 2
KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 I Warszawa Robert Krusiński 4:6 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
007
1MPD 2
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock MKS POGOŃ II Siedlce 6:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 16:00
W: pozytywna
008
1MPD 2
SKS 40 II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 0:10 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
009
1MPD 2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS I Sanniki 4:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
1MPD 2
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
007
1KPN 2
KS SOKÓŁ I Serock ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
008
1KPN 2
KU AZS SGH Warszawa ULKS TENIS Węgrów 9:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
009
1KPN 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
010
1KPN 2
UKS ALFA Gostynin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
1KPN 2
TG SOKÓŁ I Brwinów TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2015-10-18
g. 17:00
W: pozytywna
007
1KPD 2
UKS RETURN II Piaseczno UKS 14 OXYGEN II Ursus 4:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
008
1KPD 2
ISKRA Kotuń TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:5 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
010
1KPD 2
KTS ENERGIA I Kozienice KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
1KPD 2
TG SOKÓŁ II Brwinów STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2015-10-18
g. 17:00
W: pozytywna
012
1KPD 2
STS I Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
005
2
KS SOKÓŁ II Serock UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
006
2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki UKS MOSIR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
007
2
VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
008
2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2015-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
012
1KPN 2
KS Wąsewo UKS Sarbiewo 9:1 Szczegóły
2015-10-22
g. 18:30
W: pozytywna
012
1MPD 2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 8:4 Szczegóły
2015-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
012
3
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:3 Szczegóły
2015-10-23
g. 16:30
W: pozytywna
009
1KPD 2
IKRTS II Józefów LUKS I Kowala 4:8 Szczegóły
2015-10-24
g. 17:00
W: pozytywna
014
1MPN 3
GKTS Wiązowna UKS VICTORIA REPRO Płock Marek Skorupka 4:6 Szczegóły
2015-10-24
g. 13:00
W: pozytywna
013
1KPN 3
ULKS TENIS Węgrów KS SOKÓŁ I Serock 3:8 Szczegóły
2015-10-24
g. 11:00
W: pozytywna
009
3
UKS MOSIR BASKET Sochaczew KS SOKÓŁ II Serock 8:2 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
003
EK 2
IKTS BROŃ Radom LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Andrzej Wiatrak 1:9 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
004
EK 2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj MLUKS NADWIŚLANIN Płock Magdalena Olszewska 5:5 Szczegóły
2015-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
016
1MPN 3
SKS 40 I Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Miłosz Pączkiewicz 6:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 13:00
W: pozytywna
018
1MPN 3
UKS 14 OXYGEN I Ursus MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki Paweł Siry 2:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 13:00
W: pozytywna
015
1MPD 3
ULKS I Kazanów GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: negatywna
016
1MPD 3
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie GLKS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2015-10-25
g. 15:00
W: pozytywna
015
1KPN 3
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
016
1KPN 3
TS Ciechanów UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2015-10-25
g. 13:30
W: pozytywna
014
1KPD 3
LUKS I Kowala ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
015
1KPD 3
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
016
1KPD 3
STS II Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
017
1KPD 3
STS I Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-10-25
g. 10:00
W: pozytywna
018
1KPD 3
UKS 14 OXYGEN II Ursus SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
010
3
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
011
3
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie VIS I Wiskitki 9:1 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
005
2
ULKS II Kazanów UKS LUPUS II Kabaty 3:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
007
2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj VIS II Wiskitki 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
008
2
KTS ENERGIA II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 9:1 Szczegóły
2015-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
013
1KPD 3
TOPSPIN GOSIR Konstancin UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-10-30
g. 16:30
W: pozytywna
006
2
UKS RETURN III Piaseczno LUKS II Kowala 8:2 Szczegóły
2015-11-03
g. 17:00
W: pozytywna
018
1KPN 3
ŻBIK Nasielsk UKS Sarbiewo 3:8 Szczegóły
2015-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
023
1KPD 4
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 4:8 Szczegóły
2015-11-07
g. 11:00
W: pozytywna
008
1MPN 2
UKS VICTORIA REPRO Płock MLEXER Elbląg Maria Adamska 5:5 Szczegóły
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
021
1MPN 4
IKRTS I Józefów SKS 40 I Warszawa Wojciech Węgrowicz 4:6 Szczegóły
2015-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
013
1MPD 3
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:3 Szczegóły
2015-11-07
g. 11:00
W: pozytywna
019
1KPN 4
KS SOKÓŁ I Serock GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
005
EK 3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 9:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 09:00
W: pozytywna
006
EK 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Sławomir Bor 9:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
019
1MPN 4
UKS RETURN I Piaseczno GKTS Wiązowna Krzysztof Pietrzykowski 1:9 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
020
1MPN 4
UKS VICTORIA REPRO Płock MORLINY III Ostróda Izabela Rozner 7:3 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
022
1MPN 4
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 0:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 13:00
W: pozytywna
024
1MPN 4
UKS 14 OXYGEN I Ursus MLEXER Elbląg Jan Fuglewicz 4:6 Szczegóły
2015-11-08
g. 12:00
W: pozytywna
019
1MPD 4
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock UKS I Sanniki 8:2 Szczegóły
2015-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
020
1MPD 4
SKS 40 II Warszawa ULKS I Kazanów 6:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 14:00
W: pozytywna
021
1MPD 4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 18:00
W: negatywna
022
1MPD 4
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 0:10 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
023
1MPD 4
UKS LUPUS I Kabaty KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
024
1MPD 4
MKS POGOŃ II Siedlce MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
020
1KPN 4
KU AZS SGH Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 9:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
021
1KPN 4
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
022
1KPN 4
UKS ALFA Gostynin KS Wąsewo 8:5 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
023
1KPN 4
UKS Sarbiewo TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
024
1KPN 4
ŻBIK Nasielsk ULKS TENIS Węgrów 5:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
019
1KPD 4
UKS RETURN II Piaseczno LUKS I Kowala 8:6 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
020
1KPD 4
ISKRA Kotuń KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
021
1KPD 4
IKRTS II Józefów STS II Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
022
1KPD 4
KTS ENERGIA I Kozienice STS I Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 10:00
W: pozytywna
024
1KPD 4
UKS 14 OXYGEN II Ursus TOPSPIN GOSIR Konstancin 4:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
014
4
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
015
4
VIS I Wiskitki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 9:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
016
4
UKS II Sanniki UKS MOSIR BASKET Sochaczew 8:3 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
009
3
UKS LUPUS II Kabaty KTS ENERGIA II Kozienice 8:3 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
010
3
LUKS II Kowala GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 1:9 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
011
3
VIS II Wiskitki UKS RETURN III Piaseczno 2:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
012
3
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2015-11-11
g. 11:00
W: pozytywna
029
1MPN 5
GKTS Wiązowna UKS 14 OXYGEN I Ursus Marek Skorupka 7:3 Szczegóły
2015-11-11
g. 11:00
W: pozytywna
014
1MPD 3
UKS I Sanniki SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
017
1MPD 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-11-11
g. 12:00
W: pozytywna
018
1MPD 3
MKS POGOŃ II Siedlce UKS LUPUS I Kabaty 5:8 Szczegóły
2015-11-11
g. 11:00
W: pozytywna
013
4
KS SOKÓŁ II Serock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2015-11-14
g. 11:00
W: pozytywna
023
1MPN 4
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa Magdalena Olszewska 5:5 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
001
EK 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ Radom Michał Pawlak 6:4 Szczegóły
2015-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
013
1MPN 3
MLEXER Elbląg UKS RETURN I Piaseczno 6:4 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
025
1MPN 5
MORLINY III Ostróda UKS RETURN I Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
026
1MPN 5
SKS 40 I Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock Adrian Kostewicz 4:6 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
027
1MPN 5
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa IKRTS I Józefów Krzysztof Miszkurka 9:1 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
028
1MPN 5
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Grzegorz Lewandowski 7:3 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
025
1MPD 5
ULKS I Kazanów MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 6:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
026
1MPD 5
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
028
1MPD 5
KS SPÓJNIA III Warszawa GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
029
1MPD 5
UKS I Sanniki MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
030
1MPD 5
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS LUPUS I Kabaty 9:1 Szczegóły
2015-11-15
g. 15:30
W: pozytywna
014
1KPN 3
GKS WKRA Sochocin KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 15:00
W: pozytywna
025
1KPN 5
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SOKÓŁ I Serock 2:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
026
1KPN 5
TS Ciechanów KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
028
1KPN 5
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
029
1KPN 5
GKS WKRA Sochocin ŻBIK Nasielsk 9:1 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
025
1KPD 5
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-11-15
g. 17:00
W: pozytywna
026
1KPD 5
STS II Szydłowiec ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2015-11-15
g. 17:00
W: pozytywna
027
1KPD 5
STS I Szydłowiec IKRTS II Józefów 7:7 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
028
1KPD 5
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS ENERGIA I Kozienice 5:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
030
1KPD 5
TOPSPIN GOSIR Konstancin SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
029
1KPD 5
LUKS I Kowala UKS 14 OXYGEN II Ursus 7:7 Szczegóły
2015-11-19
g. 18:30
W: pozytywna
027
1MPD 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:5 Szczegóły
2015-11-21
g. 12:00
W: pozytywna
030
1MPN 5
MLEXER Elbląg MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2015-11-21
g. 19:00
W: pozytywna
033
1MPN 6
IKRTS I Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa Wojciech Węgrowicz 6:4 Szczegóły
2015-11-21
g. 17:00
W: pozytywna
036
1MPN 6
MLEXER Elbląg GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
2015-11-21
g. 11:00
W: pozytywna
035
1MPD 6
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS I Kazanów 2:8 Szczegóły
2015-11-21
g. 11:30
W: pozytywna
030
1KPN 5
ULKS TENIS Węgrów UKS Sarbiewo 8:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
031
1MPN 6
UKS RETURN I Piaseczno SKS 40 I Warszawa Maciej Pietrzykowski 1:9 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
034
1MPN 6
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Aneta Janisiewicz 2:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 13:00
W: pozytywna
035
1MPN 6
UKS 14 OXYGEN I Ursus MORLINY III Ostróda Jan Radoński 2:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 17:00
W: pozytywna
031
1MPD 6
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
033
1MPD 6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
034
1MPD 6
UKS LUPUS I Kabaty GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
036
1MPD 6
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS I Sanniki 9:1 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
031
1KPN 6
KS SOKÓŁ I Serock TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
032
1KPN 6
KU AZS SGH Warszawa KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
033
1KPN 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ I Brwinów 3:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
036
1KPN 6
ULKS TENIS Węgrów GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
032
1KPD 6
ISKRA Kotuń STS I Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
033
1KPD 6
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
034
1KPD 6
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 1:9 Szczegóły
2015-11-22
g. 10:00
W: pozytywna
035
1KPD 6
UKS 14 OXYGEN II Ursus KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
036
1KPD 6
TOPSPIN GOSIR Konstancin LUKS I Kowala 8:6 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
017
5
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie KS SOKÓŁ II Serock 10:0 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
018
5
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
019
5
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo VIS I Wiskitki 8:5 Szczegóły
2015-11-22
g. 16:00
W: pozytywna
020
5
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS II Sanniki 6:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
013
4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj UKS LUPUS II Kabaty 0:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
014
4
KTS ENERGIA II Kozienice LUKS II Kowala 8:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
4
ULKS II Kazanów VIS II Wiskitki 10:0 Szczegóły
2015-11-29
g. 16:00
W: pozytywna
004
1MPD 1
UKS I Sanniki GLKS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2015-11-29
g. 11:00
W: pozytywna
027
1KPN 5
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:2 Szczegóły
2015-11-29
g. 12:00
W: pozytywna
035
1KPN 6
ŻBIK Nasielsk LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2015-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
032
1MPD 6
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-12-04
g. 19:00
W: pozytywna
064
1MPN 11
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna Robert Krusiński 2:8 Szczegóły
2015-12-05
g. 16:00
W: pozytywna
015
1MPN 3
MORLINY III Ostróda IKRTS I Józefów 4:6 Szczegóły
2015-12-05
g. 18:00
W: pozytywna
024
6
UKS MOSIR BASKET Sochaczew MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 9:1 Szczegóły
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
007
EK 4
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 2:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
008
EK 4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj IKTS BROŃ Radom Magdalena Olszewska 4:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
038
1MPN 7
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock Marek Zakrzewski 3:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
039
1MPN 7
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKRTS I Józefów 5:5 Szczegóły
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
040
1MPN 7
SKS 40 I Warszawa UKS 14 OXYGEN I Ursus Adam Dorsz 9:1 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
041
1MPN 7
MORLINY III Ostróda MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
042
1MPN 7
GKTS Wiązowna MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki Marek Snopiński 10:0 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
039
1MPD 7
GLKS Nadarzyn GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
042
1MPD 7
UKS I Sanniki UKS LUPUS I Kabaty 8:5 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
037
1KPN 7
KS Wąsewo KS SOKÓŁ I Serock 8:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
038
1KPN 7
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
039
1KPN 7
UKS ALFA Gostynin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 15:00
W: pozytywna
040
1KPN 7
TS Ciechanów ŻBIK Nasielsk 9:1 Szczegóły
2015-12-06
g. 15:00
W: pozytywna
041
1KPN 7
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
042
1KPN 7
GKS WKRA Sochocin UKS Sarbiewo 10:0 Szczegóły
2015-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
037
1KPD 7
STS I Szydłowiec UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
038
1KPD 7
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
039
1KPD 7
KTS ENERGIA I Kozienice IKRTS II Józefów 10:0 Szczegóły
2015-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
040
1KPD 7
STS II Szydłowiec UKS 14 OXYGEN II Ursus 1:9 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
041
1KPD 7
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
042
1KPD 7
LUKS I Kowala SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
022
6
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
017
5
UKS LUPUS II Kabaty SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
018
5
LUKS II Kowala VIS II Wiskitki 8:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
019
5
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj UKS RETURN III Piaseczno 7:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
020
5
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2015-12-07
g. 18:30
W: pozytywna
037
1MPD 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 4:8 Szczegóły
2015-12-09
g. 19:00
W: pozytywna
038
1MPD 7
KS SPÓJNIA III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-12-11
g. 17:00
W: pozytywna
034
1KPN 6
UKS Sarbiewo UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2015-12-12
g. 11:00
W: pozytywna
032
1MPN 6
UKS VICTORIA REPRO Płock SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa Maria Adamska 6:4 Szczegóły
2015-12-12
g. 15:00
W: pozytywna
047
1MPN 8
MLEXER Elbląg SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
2015-12-12
g. 11:00
W: pozytywna
041
1MPD 7
ULKS I Kazanów MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 3:8 Szczegóły
2015-12-12
g. 16:00
W: pozytywna
049
1MPD 9
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
031
1KPD 6
UKS RETURN II Piaseczno STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2015-12-12
g. 11:00
W: pozytywna
045
1KPD 8
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2015-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
016
4
UKS RETURN III Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
017
1MPN 3
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa Artur Kozak 10:0 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
040
1MPD 7
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2015-12-13
g. 16:00
W: pozytywna
047
1MPD 8
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
017
1KPN 3
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
044
1KPD 8
ISKRA Kotuń KTS ENERGIA I Kozienice 3:8 Szczegóły
2015-12-16
g. 17:00
W: pozytywna
037
1MPN 7
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa UKS RETURN I Piaseczno Jarosław Dąbrowski 9:1 Szczegóły
2015-12-19
g. 13:00
W: pozytywna
045
1MPN 8
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki IKRTS I Józefów Aneta Janisiewicz 5:5 Szczegóły
2015-12-19
g. 14:00
W: pozytywna
048
1MPN 8
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda Marek Snopiński 9:1 Szczegóły
2015-12-19
g. 16:00
W: pozytywna
044
1MPD 8
SKS 40 II Warszawa GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
043
1MPN 8
UKS RETURN I Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa Krzysztof Pietrzykowski 3:7 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
044
1MPN 8
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Izabela Rozner 7:3 Szczegóły
2015-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
046
1MPN 8
UKS 14 OXYGEN I Ursus SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa Mateusz Kozanowski 1:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
043
1MPD 8
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
045
1MPD 8
UKS LUPUS I Kabaty GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 5:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
048
1MPD 8
UKS I Sanniki ULKS I Kazanów 8:4 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
043
1KPN 8
KS SOKÓŁ I Serock TG SOKÓŁ I Brwinów 8:6 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
044
1KPN 8
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
046
1KPN 8
ŻBIK Nasielsk KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
047
1KPN 8
ULKS TENIS Węgrów TS Ciechanów 8:6 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
048
1KPN 8
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 10:0 Szczegóły
2015-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
043
1KPD 8
UKS RETURN II Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-12-20
g. 10:00
W: pozytywna
046
1KPD 8
UKS 14 OXYGEN II Ursus STS I Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
047
1KPD 8
TOPSPIN GOSIR Konstancin STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
048
1KPD 8
LUKS I Kowala KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
025
7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SOKÓŁ II Serock 2:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
026
7
VIS I Wiskitki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
028
7
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS MOSIR BASKET Sochaczew 8:5 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: negatywna
022
6
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa LUKS II Kowala 10:0 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
023
6
ULKS II Kazanów GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 9:1 Szczegóły
2015-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
024
6
UKS RETURN III Piaseczno KTS ENERGIA II Kozienice 7:7 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
021
6
VIS II Wiskitki UKS LUPUS II Kabaty 4:8 Szczegóły
2015-12-23
g. 17:00
W: pozytywna
045
1KPN 8
UKS Sarbiewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 3:8 Szczegóły
2016-01-03
g. 11:00
W: pozytywna
010
1MPD 2
GLKS Nadarzyn ULKS I Kazanów 9:1 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
049
1MPN 9
IKRTS I Józefów UKS VICTORIA REPRO Płock Jacek Kozanowski 4:6 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
050
1MPN 9
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS RETURN I Piaseczno 9:1 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
051
1MPN 9
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS 14 OXYGEN I Ursus Jan Fuglewicz 10:0 Szczegóły
2016-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
052
1MPN 9
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa MLEXER Elbląg Artur Kozak 9:1 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
054
1MPN 9
MORLINY III Ostróda MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
050
1MPD 9
GLKS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 9:1 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
051
1MPD 9
KS SPÓJNIA III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
052
1MPD 9
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
053
1MPD 9
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie UKS I Sanniki 8:4 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
054
1MPD 9
ULKS I Kazanów UKS LUPUS I Kabaty 8:2 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
050
1KPN 9
UKS ALFA Gostynin KS SOKÓŁ I Serock 2:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
051
1KPN 9
TG SOKÓŁ I Brwinów ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
052
1KPN 9
KS Wąsewo ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
053
1KPN 9
TS Ciechanów GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 15:00
W: pozytywna
054
1KPN 9
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS Sarbiewo 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
049
1KPD 9
IKRTS II Józefów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
051
1KPD 9
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 OXYGEN II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-01-06
g. 17:00
W: pozytywna
052
1KPD 9
STS I Szydłowiec TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:6 Szczegóły
2016-01-06
g. 17:00
W: pozytywna
053
1KPD 9
STS II Szydłowiec LUKS I Kowala 2:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
054
1KPD 9
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-01-08
g. 18:30
W: pozytywna
046
1MPD 8
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-09
g. 17:00
W: pozytywna
053
1MPN 9
SKS 40 I Warszawa GKTS Wiązowna Adrian Kostewicz 8:2 Szczegóły
2016-01-09
g. 13:00
W: pozytywna
050
1KPD 9
KTS ENERGIA I Kozienice UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2016-01-10
g. 13:00
W: pozytywna
049
1KPN 9
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-10
g. 11:00
W: pozytywna
027
7
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
009
EK 5
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:3 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
010
EK 5
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Mirosław Guziński 6:4 Szczegóły
2016-01-17
g. 15:00
W: pozytywna
055
1MPN 10
UKS RETURN I Piaseczno IKRTS I Józefów Marek Zakrzewski 5:5 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
056
1MPN 10
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki UKS VICTORIA REPRO Płock Aneta Janisiewicz 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 13:00
W: pozytywna
057
1MPN 10
UKS 14 OXYGEN I Ursus LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Jan Radoński 1:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 17:00
W: pozytywna
059
1MPN 10
GKTS Wiązowna SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa Krzysztof Miszkurka 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
060
1MPN 10
MORLINY III Ostróda SKS 40 I Warszawa 0:10 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
055
1MPD 10
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
056
1MPD 10
UKS LUPUS I Kabaty SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
057
1MPD 10
MKS POGOŃ II Siedlce GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
058
1MPD 10
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
059
1MPD 10
UKS I Sanniki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
060
1MPD 10
ULKS I Kazanów ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
055
1KPN 10
KS SOKÓŁ I Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
056
1KPN 10
UKS Sarbiewo KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
057
1KPN 10
ŻBIK Nasielsk UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
058
1KPN 10
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
059
1KPN 10
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 15:00
W: pozytywna
060
1KPN 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 15:00
W: pozytywna
055
1KPD 10
UKS RETURN II Piaseczno IKRTS II Józefów 4:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 10:00
W: pozytywna
057
1KPD 10
UKS 14 OXYGEN II Ursus KTS ENERGIA I Kozienice 8:5 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
058
1KPD 10
TOPSPIN GOSIR Konstancin TG SOKÓŁ II Brwinów 8:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
059
1KPD 10
LUKS I Kowala STS I Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
060
1KPD 10
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa STS II Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
029
8
KS SOKÓŁ II Serock VIS I Wiskitki 9:1 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
030
8
UKS II Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:3 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
031
8
UKS MOSIR BASKET Sochaczew MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
032
8
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
025
7
UKS LUPUS II Kabaty LUKS II Kowala 8:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
026
7
VIS II Wiskitki SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
027
7
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj KTS ENERGIA II Kozienice 8:5 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
028
7
ULKS II Kazanów UKS RETURN III Piaseczno 8:2 Szczegóły
2016-01-20
g. 17:00
W: pozytywna
056
1KPD 10
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2016-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
036
9
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2016-01-23
g. 15:00
W: pozytywna
058
1MPN 10
MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
2016-01-23
g. 10:00
W: pozytywna
061
1MPN 11
UKS VICTORIA REPRO Płock UKS RETURN I Piaseczno Maria Adamska 8:2 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00
W: pozytywna
061
1MPD 11
SKS 40 II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 5:8 Szczegóły
2016-01-23
g. 12:00
W: pozytywna
066
1MPD 11
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie UKS LUPUS I Kabaty 8:2 Szczegóły
2016-01-23
g. 17:00
W: pozytywna
065
1KPN 11
KS Wąsewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 9:1 Szczegóły
2016-01-24
g. 13:00
W: pozytywna
062
1MPN 11
IKRTS I Józefów UKS 14 OXYGEN I Ursus Mateusz Kozanowski 10:0 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
063
1MPN 11
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
2016-01-24
g. 16:00
W: pozytywna
065
1MPN 11
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa MORLINY III Ostróda Jarosław Dąbrowski 10:0 Szczegóły
2016-01-24
g. 16:00
W: pozytywna
066
1MPN 11
SKS 40 I Warszawa MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki Miłosz Pączkiewicz 7:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
062
1MPD 11
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin MKS POGOŃ II Siedlce 8:5 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
063
1MPD 11
GLKS Nadarzyn MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 2:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
064
1MPD 11
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS I Sanniki 1:9 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
065
1MPD 11
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS I Kazanów 8:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
061
1KPN 11
KU AZS SGH Warszawa KS SOKÓŁ I Serock 9:1 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: negatywna
062
1KPN 11
GUKS ORZEŁ II Siedlin ŻBIK Nasielsk 10:0 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
063
1KPN 11
UKS ALFA Gostynin ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
064
1KPN 11
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 8:2 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
066
1KPN 11
TS Ciechanów UKS Sarbiewo 8:2 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
061
1KPD 11
ISKRA Kotuń UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2016-01-24
g. 10:00
W: pozytywna
062
1KPD 11
IKRTS II Józefów UKS 14 OXYGEN II Ursus 8:2 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
063
1KPD 11
KTS ENERGIA I Kozienice TOPSPIN GOSIR Konstancin 9:1 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
064
1KPD 11
TG SOKÓŁ II Brwinów LUKS I Kowala 8:4 Szczegóły
2016-01-24
g. 17:00
W: pozytywna
065
1KPD 11
STS I Szydłowiec KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 17:00
W: pozytywna
066
1KPD 11
STS II Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
033
9
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SOKÓŁ II Serock 5:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
034
9
VIS I Wiskitki UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
035
9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS MOSIR BASKET Sochaczew 5:8 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00
W: pozytywna
017
1KPD 12
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa LUKS I Kowala 4:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
EK 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock Michał Zientara 0:10 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
10
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
002
10
VIS I Wiskitki UKS MOSIR BASKET Sochaczew 6:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
003
10
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SOKÓŁ II Serock 2:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
8
UKS LUPUS II Kabaty VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
002
8
ULKS II Kazanów LUKS II Kowala 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 17:00
W: pozytywna
003
8
UKS RETURN III Piaseczno GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 16:00
W: pozytywna
004
8
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa KTS ENERGIA II Kozienice 7:7 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
1KPN 12
TG SOKÓŁ I Brwinów KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
002
1KPN 12
KU AZS SGH Warszawa GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
003
1KPN 12
KS SOKÓŁ I Serock UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 16:00
W: pozytywna
016
1KPN 12
ŻBIK Nasielsk GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
017
1KPN 12
UKS Sarbiewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 5:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 15:00
W: pozytywna
018
1KPN 12
TS Ciechanów ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
1KPD 12
TOPSPIN GOSIR Konstancin STS I Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
002
1KPD 12
IKRTS II Józefów KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
016
1KPD 12
UKS 14 OXYGEN II Ursus STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
018
1KPD 12
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN II Piaseczno 8:5 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
1MPD 12
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
002
1MPD 12
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
007
1MPD 12
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
008
1MPD 12
MKS POGOŃ II Siedlce UKS I Sanniki 3:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 17:00
W: pozytywna
010
1MPD 12
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:3 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
1MPN 12
UKS VICTORIA REPRO Płock GKTS Wiązowna Maria Adamska 7:3 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
009
1MPN 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
010
1MPN 12
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki MORLINY III Ostróda Magdalena Olszewska 5:5 Szczegóły
2016-02-25
g. 19:30
W: pozytywna
009
1MPD 12
UKS LUPUS I Kabaty ULKS I Kazanów 2:8 Szczegóły
2016-02-26
g. 18:30
W: pozytywna
004
10
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2016-02-27
g. 13:00
W: pozytywna
007
1MPN 12
MLEXER Elbląg UKS 14 OXYGEN I Ursus 8:2 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
EK 6
IKTS BROŃ Radom GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Mirosław Guziński 5:5 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
11
UKS II Sanniki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:2 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
006
11
VIS I Wiskitki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
007
11
UKS MOSIR BASKET Sochaczew SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:3 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
008
11
KS SOKÓŁ II Serock UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
9
LUKS II Kowala UKS LUPUS II Kabaty 4:8 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
006
9
VIS II Wiskitki ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
007
9
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-03-05
g. 16:00
W: pozytywna
008
1MPN 12
UKS RETURN I Piaseczno IKRTS I Józefów Krzysztof Pietrzykowski 4:6 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00
W: pozytywna
003
1KPD 12
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa ISKRA Kotuń Miłosz Pączkiewicz 8:4 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00
W: pozytywna
019
1KPD 13
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS 14 OXYGEN II Ursus 5:8 Szczegóły
2016-03-12
g. 17:00
W: pozytywna
002
1MPN 12
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa SKS 40 I Warszawa Jarosław Dąbrowski 9:1 Szczegóły
2016-03-12
g. 12:00
W: pozytywna
012
1MPN 13
IKRTS I Józefów UKS 14 OXYGEN I Ursus Jacek Kozanowski 9:1 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
004
EK 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Sławomir Bor 6:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
009
12
UKS II Sanniki VIS I Wiskitki 8:2 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
010
12
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS MOSIR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
011
12
KS SOKÓŁ II Serock SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
012
12
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 10:0 Szczegóły
2016-03-13
g. 17:00
W: pozytywna
009
10
UKS RETURN III Piaseczno UKS LUPUS II Kabaty 6:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
010
10
ULKS II Kazanów SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
011
10
VIS II Wiskitki GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 4:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
012
10
LUKS II Kowala KTS ENERGIA II Kozienice 2:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
004
1KPN 13
GKS WKRA Sochocin TG SOKÓŁ I Brwinów 8:5 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
005
1KPN 13
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
006
1KPN 13
KS SOKÓŁ I Serock KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
019
1KPN 13
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS Sarbiewo 3:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
021
1KPN 13
ULKS TENIS Węgrów ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: negatywna
004
1KPD 13
IKRTS II Józefów STS I Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
005
1KPD 13
KTS ENERGIA I Kozienice ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
006
1KPD 13
TOPSPIN GOSIR Konstancin KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 17:00
W: pozytywna
021
1KPD 13
STS II Szydłowiec UKS RETURN II Piaseczno 3:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 14:00
W: pozytywna
003
1MPD 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
004
1MPD 13
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 3:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
011
1MPD 13
MKS POGOŃ II Siedlce MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 5:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 16:00
W: pozytywna
012
1MPD 13
SKS 40 II Warszawa UKS I Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 16:00
W: pozytywna
014
1MPD 13
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 8:3 Szczegóły
2016-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
003
1MPN 13
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa GKTS Wiązowna Marek Skorupka 6:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 17:00
W: pozytywna
011
1MPN 13
UKS RETURN I Piaseczno MLEXER Elbląg Maciej Pietrzykowski 6:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
013
1MPN 13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
014
1MPN 13
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda Jan Radoński 6:4 Szczegóły
2016-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
003
EK 7
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Artur Kozak 10:0 Szczegóły
2016-03-16
g. 17:00
W: pozytywna
013
11
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS LUPUS II Kabaty 7:7 Szczegóły
2016-03-19
g. 11:00
W: pozytywna
018
14
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00
W: pozytywna
017
14
UKS II Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:3 Szczegóły
2016-03-20
g. 17:00
W: pozytywna
008
9
KTS ENERGIA II Kozienice UKS RETURN III Piaseczno 8:2 Szczegóły
2016-03-20
g. 12:00
W: pozytywna
020
1KPD 13
LUKS I Kowala TG SOKÓŁ II Brwinów 1:9 Szczegóły
2016-03-20
g. 13:00
W: pozytywna
013
1MPD 13
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin ULKS I Kazanów 8:6 Szczegóły
2016-03-20
g. 11:00
W: pozytywna
004
1MPN 13
UKS VICTORIA REPRO Płock SKS 40 I Warszawa Izabela Rozner 5:5 Szczegóły
2016-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
014
13
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2016-04-02
g. 11:00
W: pozytywna
020
1KPN 13
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2016-04-02
g. 11:00
W: pozytywna
017
1MPN 14
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS 14 OXYGEN I Ursus 8:2 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
013
13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
015
13
UKS MOSIR BASKET Sochaczew UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
016
13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SOKÓŁ II Serock 8:6 Szczegóły
2016-04-03
g. 17:00
W: pozytywna
014
11
UKS RETURN III Piaseczno ULKS II Kazanów 1:9 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
015
11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj LUKS II Kowala 8:6 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
016
11
KTS ENERGIA II Kozienice VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2016-04-03
g. 14:00
W: pozytywna
011
1KPD 15
ISKRA Kotuń IKRTS II Józefów 8:5 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
005
1MPD 14
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
006
1MPD 14
GLKS Nadarzyn ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
016
1MPD 14
UKS I Sanniki GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
017
1MPD 14
ULKS I Kazanów SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: negatywna
018
1MPD 14
MKS POGOŃ II Siedlce KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-04-03
g. 17:00
W: pozytywna
005
1MPN 14
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock Marek Zakrzewski 8:2 Szczegóły
2016-04-03
g. 17:00
W: pozytywna
006
1MPN 14
GKTS Wiązowna SKS 40 I Warszawa Wojciech Węgrowicz 3:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
005
EK 8
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Magdalena Olszewska 3:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
006
EK 8
IKTS BROŃ Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock Andrzej Wiatrak 7:3 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
020
14
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki VIS I Wiskitki 8:4 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
017
12
KTS ENERGIA II Kozienice UKS LUPUS II Kabaty 4:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
018
12
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
019
12
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa VIS II Wiskitki 10:0 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
020
12
LUKS II Kowala UKS RETURN III Piaseczno 6:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
007
1KPN 14
UKS ALFA Gostynin TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
008
1KPN 14
KS SOKÓŁ I Serock KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
009
1KPN 14
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
022
1KPN 14
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 14:00
W: pozytywna
023
1KPN 14
ULKS TENIS Węgrów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
024
1KPN 14
UKS Sarbiewo ŻBIK Nasielsk 8:6 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
007
1KPD 14
STS I Szydłowiec ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
008
1KPD 14
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 8:6 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
009
1KPD 14
IKRTS II Józefów TOPSPIN GOSIR Konstancin 7:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
023
1KPD 14
LUKS I Kowala UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
024
1KPD 14
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
019
1MPD 15
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 6:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
020
1MPD 15
UKS LUPUS I Kabaty UKS I Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 17:00
W: pozytywna
021
1MPD 15
ULKS I Kazanów MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 16:00
W: pozytywna
022
1MPD 15
SKS 40 II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 19:00
W: pozytywna
015
1MPN 14
KS SPÓJNIA II Warszawa MLEXER Elbląg Michał Zientara 5:5 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
019
1MPN 15
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki MLEXER Elbląg Aneta Janisiewicz 3:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
020
1MPN 15
KS SPÓJNIA II Warszawa IKRTS I Józefów Jan Fuglewicz 6:4 Szczegóły
2016-04-10
g. 17:00
W: pozytywna
021
1MPN 15
UKS RETURN I Piaseczno LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Adam Dorsz 2:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
022
1MPN 15
MORLINY III Ostróda UKS 14 OXYGEN I Ursus 8:2 Szczegóły
2016-04-10
g. 15:00
W: pozytywna
031
1MPN 18
IKRTS I Józefów MLEXER Elbląg Jacek Kozanowski 5:5 Szczegóły
2016-04-15
g. 17:00
W: pozytywna
030
1KPN 16
UKS Sarbiewo ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
W: pozytywna
021
15
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
W: pozytywna
022
15
KS SOKÓŁ II Serock ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
W: pozytywna
023
15
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock VIS I Wiskitki 7:7 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
W: pozytywna
024
15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
W: pozytywna
022
1KPD 14
UKS 14 OXYGEN II Ursus TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2016-04-17
g. 15:00
W: pozytywna
015
1MPD 14
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock UKS LUPUS I Kabaty 8:2 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
W: pozytywna
031
1MPD 18
UKS I Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:5 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00
W: pozytywna
007
EK 9
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKTS BROŃ Radom 10:0 Szczegóły
2016-04-24
g. 11:00
W: pozytywna
019
14
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS MOSIR BASKET Sochaczew 1:9 Szczegóły
2016-04-24
g. 17:00
W: pozytywna
018
1MPN 14
UKS RETURN I Piaseczno MORLINY III Ostróda Paweł Siry 3:7 Szczegóły
2016-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
031
17
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:3 Szczegóły
2016-04-28
g. 18:30
W: pozytywna
022
13
ULKS II Kazanów KTS ENERGIA II Kozienice 9:1 Szczegóły
2016-05-08
g. 15:00
W: pozytywna
008
EK 9
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Magdalena Olszewska 8:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
025
16
UKS MOSIR BASKET Sochaczew UKS II Sanniki 2:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
028
16
VIS I Wiskitki KS SOKÓŁ II Serock 8:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
021
13
UKS LUPUS II Kabaty GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 8:5 Szczegóły
2016-05-08
g. 17:00
W: pozytywna
024
13
UKS RETURN III Piaseczno VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
010
1KPN 15
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ I Serock 8:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
011
1KPN 15
UKS ALFA Gostynin GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
012
1KPN 15
KS Wąsewo KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
025
1KPN 15
GUKS ORZEŁ II Siedlin ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
026
1KPN 15
UKS Sarbiewo TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 15:00
W: pozytywna
027
1KPN 15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ŻBIK Nasielsk 8:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
010
1KPD 15
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa STS I Szydłowiec 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
012
1KPD 15
TOPSPIN GOSIR Konstancin KTS ENERGIA I Kozienice 1:9 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
025
1KPD 15
UKS 14 OXYGEN II Ursus UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
026
1KPD 15
TG SOKÓŁ II Brwinów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
027
1KPD 15
LUKS I Kowala STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
023
1MPD 16
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: negatywna
024
1MPD 16
ULKS I Kazanów UKS I Sanniki 10:0 Szczegóły
2016-05-08
g. 16:00
W: pozytywna
025
1MPD 16
SKS 40 II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
026
1MPD 16
UKS LUPUS I Kabaty MKS POGOŃ II Siedlce 9:1 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
023
1MPN 16
MLEXER Elbląg MORLINY III Ostróda 8:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: negatywna
024
1MPN 16
IKRTS I Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Krzysztof Miszkurka 0:10 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
025
1MPN 16
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki UKS 14 OXYGEN I Ursus Aneta Janisiewicz 6:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
026
1MPN 16
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN I Piaseczno Michał Zientara 8:2 Szczegóły
2016-05-12
g. 18:30
W: pozytywna
026
16
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2016-05-12
g. 16:30
W: pozytywna
023
13
LUKS II Kowala SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-05-13
g. 19:00
W: pozytywna
027
16
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 4:8 Szczegóły
2016-05-15
g. 13:00
W: pozytywna
029
1MPD 17
MKS POGOŃ II Siedlce GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2016-05-21
g. 11:00
W: pozytywna
027
1MPN 17
MLEXER Elbląg LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
EK 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Michał Pawlak 4:6 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
010
EK 10
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa IKTS BROŃ Radom Robert Krusiński 0:10 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
029
17
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ II Serock 9:1 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
032
17
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin VIS I Wiskitki 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: negatywna
025
14
UKS LUPUS II Kabaty ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
026
14
KTS ENERGIA II Kozienice GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
027
14
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS RETURN III Piaseczno 5:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
028
14
VIS II Wiskitki LUKS II Kowala 4:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
013
1KPN 16
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
014
1KPN 16
KS Wąsewo UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
1KPN 16
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ I Serock 8:3 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: negatywna
028
1KPN 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 10:0 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
029
1KPN 16
ŻBIK Nasielsk TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 17:00
W: pozytywna
013
1KPD 16
STS I Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
014
1KPD 16
TOPSPIN GOSIR Konstancin ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
1KPD 16
IKRTS II Józefów KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 0:10 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
028
1KPD 16
UKS 14 OXYGEN II Ursus LUKS I Kowala 5:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 14:00
W: pozytywna
029
1KPD 16
STS II Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 3:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 17:00
W: pozytywna
030
1KPD 16
UKS RETURN II Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
027
1MPD 17
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock ULKS I Kazanów 8:2 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
028
1MPD 17
UKS I Sanniki KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 16:00
W: pozytywna
030
1MPD 17
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 6:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
028
1MPN 17
IKRTS I Józefów MORLINY III Ostróda Łukasz Naperty 6:4 Szczegóły
2016-05-22
g. 17:00
W: pozytywna
029
1MPN 17
UKS RETURN I Piaseczno MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki Krzysztof Pietrzykowski 1:9 Szczegóły
2016-05-22
g. 13:00
W: pozytywna
030
1MPN 17
UKS 14 OXYGEN I Ursus KS SPÓJNIA II Warszawa Adrian Kostewicz 2:8 Szczegóły
2016-05-25
g. 18:00
W: pozytywna
033
1MPN 18
KS SPÓJNIA II Warszawa MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki Jan Radoński 5:5 Szczegóły
2016-05-27
g. 19:00
W: pozytywna
030
17
UKS MOSIR BASKET Sochaczew ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2016-05-28
g. 11:00
W: pozytywna
016
1MPN 14
IKRTS I Józefów MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki Jan Radoński 7:3 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
W: pozytywna
033
18
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
W: pozytywna
034
18
KS SOKÓŁ II Serock UKS MOSIR BASKET Sochaczew 6:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
W: pozytywna
035
18
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:3 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
W: pozytywna
036
18
VIS I Wiskitki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
W: pozytywna
032
1MPD 18
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS I Kazanów 2:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
W: pozytywna
033
1MPD 18
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS LUPUS I Kabaty 6:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 16:00
W: pozytywna
034
1MPD 18
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 1:9 Szczegóły
2016-05-29
g. 11:00
W: pozytywna
032
1MPN 18
MORLINY III Ostróda LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
2016-05-29
g. 13:00
W: pozytywna
034
1MPN 18
UKS 14 OXYGEN I Ursus UKS RETURN I Piaseczno Marek Snopiński 8:2 Szczegóły
2016-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
021
6
KS SOKÓŁ II Serock MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły
2016-12-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
6
UKS II Sanniki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły