Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mztsab/public_html/ligi/sedziaa.php on line 28

Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2016/2017

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2016-09-26
g. 18:00
002
1
IKTS BROŃ Radom IKTS BROŃ II Radom Mirosław Guziński 10:0 Szczegóły
2016-10-01
g. 16:00
001
1
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2016-10-01
g. 13:00
004
1
UKS III Sanniki ULKS VIS Wiskitki II 2:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
001
1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Michał Pawlak 8:2 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
1
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Grzegorz Bor 3:7 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
004
1
IKRTS Józefów GKTS Wiązowna Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
1
EKS MLEXER Elbląg UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
1
MORLINY III Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 3:7 Szczegóły
2016-10-02
g. 12:00
001
1
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
002
1
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
1
KTS ENERGIA I Kozienice UKS 14 I Ursus 8:5 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
1
STS Szydłowiec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
1
AZS POLITECHNIKA Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
001
1
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
002
1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
004
1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SOKÓŁ I Serock 8:2 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
1
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
1
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KU AZS SGH Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
001
1
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ II Siedlce 6:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
1
ISKRA Kotuń UKS 14 II Ursus 1:9 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
004
1
ULKS TENIS Węgrów UKS RETURN Piaseczno 8:4 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
1
STS Szydłowiec II SKS 40 II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
1
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS MOSiR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
1
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
1
KS SOKÓŁ II Serock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
013
3
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
001
1
GLKS II Nadarzyn IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
1
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
1
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce TG SOKÓŁ III Brwinów 8:6 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
1
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS Kazanów II 8:2 Szczegóły
2016-10-07
g. 18:00
003
1
ŻBIK Nasielsk TS Ciechanów 0:10 Szczegóły
2016-10-08
g. 12:00
004
1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-09
g. 14:00
001
1
GLKS I Nadarzyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Adrian Kostewicz 7:3 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00
002
1
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2016-10-12
g. 18:30
003
1
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie UKS RETURN Piaseczno Grzegorz Lewandowski 7:3 Szczegóły
2016-10-12
g. 17:00
W: negatywna
006
1
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ULKS Kazanów 0:10 Szczegóły
2016-10-12
g. 18:00
012
2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2016-10-15
g. 11:00
002
1
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
2
UKS VICTORIA REPRO Płock MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Izabela Rozner 6:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
2
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki IKRTS Józefów Magdalena Olszewska 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
2
GKTS Wiązowna EKS MLEXER Elbląg Krzysztof Miszkurka 1:9 Szczegóły
2016-10-16
g. 17:00
065
11
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg Adrian Kostewicz 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
2
UKS Sanniki KTS ENERGIA I Kozienice 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 13:00
009
2
UKS 14 I Ursus KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
2
UKS IMOLA LUPUS Warszawa STS Szydłowiec 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
2
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
2
UKS ALFA Gostynin TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
2
KS Wąsewo ŻBIK Nasielsk 10:0 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
2
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
2
KS SOKÓŁ I Serock GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
2
UKS II Sanniki SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
2
KU AZS SGH Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
2
MKS POGOŃ II Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
2
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2016-10-16
g. 10:00
009
2
UKS 14 II Ursus ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2016-10-16
g. 17:00
010
2
UKS RETURN Piaseczno STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 16:00
011
2
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
2
ULKS Kazanów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 3:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
2
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
2
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS III Sanniki 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
2
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
2
TG SOKÓŁ III Brwinów KTS ENERGIA II Kozienice 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
2
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IMOLA Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
W: negatywna
011
2
IKAR Żeliszew LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
2
IKTS BROŃ II Radom GLKS II Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2016-10-21
g. 18:00
012
2
KS SPÓJNIA II Warszawa GLKS I Nadarzyn Jarosław Dąbrowski 5:5 Szczegóły
2016-10-22
g. 16:00
002
1
SKS 40 Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock Jacek Kozanowski 2:8 Szczegóły
2016-10-22
g. 16:00
016
3
MORLINY III Ostróda GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
004
2
IKTS BROŃ II Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock Mirosław Guziński 1:9 Szczegóły
2016-10-23
g. 17:00
006
2
UKS RETURN Piaseczno IKTS BROŃ Radom Krzysztof Pietrzykowski 2:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
W: negatywna
005
2
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie Marek Skorupka 10:0 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
3
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Sławomir Załęski 9:1 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
3
IKRTS Józefów UKS VICTORIA REPRO Płock Marek Skorupka 1:9 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
017
3
KS SPÓJNIA II Warszawa UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Jan Radoński 9:1 Szczegóły
2016-10-23
g. 16:00
018
3
SKS 40 Warszawa GLKS I Nadarzyn Jan Fuglewicz 10:0 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
W: negatywna
014
3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki 0:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
3
STS Szydłowiec UKS 14 I Ursus 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
017
3
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
3
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
3
ŻBIK Nasielsk UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
3
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
3
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS SOKÓŁ I Serock 3:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
017
3
KU AZS SGH Warszawa UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
3
TG SOKÓŁ I Brwinów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
3
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
3
ULKS TENIS Węgrów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
3
STS Szydłowiec II UKS 14 II Ursus 4:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
3
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
3
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:2 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
3
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
3
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS MOSiR BASKET Sochaczew 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
W: negatywna
017
3
KS SOKÓŁ II Serock ULKS VIS Wiskitki II 0:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
3
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
3
LUKS Kowala IKTS BROŃ II Radom 7:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
3
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria IKAR Żeliszew 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
3
IMOLA Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
3
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-10-29
g. 11:00
011
2
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY III Ostróda 0:10 Szczegóły
2016-10-29
g. 14:00
017
3
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-10-29
g. 11:00
008
2
ULKS VIS Wiskitki II ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2016-10-30
g. 11:00
015
3
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2016-11-03
g. 18:00
023
4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły
2016-11-05
g. 16:00
053
9
MORLINY III Ostróda IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
2016-11-05
g. 17:00
018
3
ULKS Kazanów II TG SOKÓŁ III Brwinów 8:5 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
009
3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS RETURN Piaseczno Sławomir Bor 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
007
3
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa IKTS BROŃ II Radom 6:4 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
4
UKS VICTORIA REPRO Płock EKS MLEXER Elbląg Maria Adamska 5:5 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
W: negatywna
021
4
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY III Ostróda Magdalena Olszewska 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
4
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA II Warszawa Jacek Kozanowski 6:4 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4
GLKS I Nadarzyn UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Marek Zakrzewski 7:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 16:00
024
4
SKS 40 Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Marek Snopiński 5:5 Szczegóły
2016-11-06
g. 17:00
028
5
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna Marek Skorupka 4:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
4
UKS Sanniki STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 13:00
021
4
UKS 14 I Ursus AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
4
UKS IMOLA LUPUS Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 1:9 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4
UKS ALFA Gostynin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00
020
4
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
021
4
TS Ciechanów SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
4
KS SOKÓŁ I Serock KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
4
TG SOKÓŁ I Brwinów ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
W: negatywna
020
4
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa STS Szydłowiec II 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 10:00
021
4
UKS 14 II Ursus SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
4
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4
ULKS VIS Wiskitki II MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
4
UKS MOSiR BASKET Sochaczew KS SOKÓŁ II Serock 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
4
UKS ALFA II Gostynin UKS III Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
4
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
4
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa KTS ENERGIA II Kozienice 2:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00
021
4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 6:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
4
IKAR Żeliszew IMOLA Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4
IKTS BROŃ II Radom UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2016-11-08
g. 16:30
024
4
GLKS II Nadarzyn LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2016-11-09
g. 18:00
022
4
UKS RETURN Piaseczno ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2016-11-10
g. 18:00
026
5
UKS III Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2016-11-12
g. 16:00
W: negatywna
015
3
EKS MLEXER Elbląg BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2016-11-12
g. 11:00
013
3
KTS ENERGIA I Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
5
EKS MLEXER Elbląg LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
5
MORLINY III Ostróda UKS VICTORIA REPRO Płock 0:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5
KS SPÓJNIA II Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Marek Zakrzewski 5:5 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
5
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GLKS I Nadarzyn Sławomir Załęski 9:1 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
5
STS Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
5
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS Sanniki 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie UKS 14 I Ursus 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS IMOLA LUPUS Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
5
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
5
KTS ENERGIA I Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
5
GKS WKRA Sochocin UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
5
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5
KU AZS SGH Warszawa TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
5
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ I Serock 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
5
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
5
ŻBIK Nasielsk GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
5
STS Szydłowiec II MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
5
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
027
5
ULKS Kazanów UKS 14 II Ursus 5:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
028
5
SKS 40 II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
5
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
5
ISKRA Kotuń TOPSPIN Konstancin Jeziorna 6:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin 9:1 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
5
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS MOSiR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
5
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS VIS Wiskitki II 1:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
5
IMOLA Warszawa IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
5
KTS ENERGIA II Kozienice GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
029
5
ULKS Kazanów II SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-11-18
g. 18:30
025
5
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria GLKS II Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
016
3
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS IMOLA LUPUS Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
035
6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin STS Szydłowiec 7:7 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
048
8
ULKS TENIS Węgrów STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
034
6
IKTS BROŃ II Radom MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 7:7 Szczegóły
2016-11-23
g. 18:00
034
6
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS RETURN Piaseczno 7:7 Szczegóły
2016-11-24
g. 20:00
025
5
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock GKS FALA Nowy Duninów 6:8 Szczegóły
2016-11-25
g. 19:00
034
6
GLKS I Nadarzyn GKTS Wiązowna Łukasz Naperty 7:3 Szczegóły
2016-11-26
g. 16:00
008
3
IKTS BROŃ Radom ULKS TĘCZA Budki Piaseckie Benedykt Mąkosa 3:7 Szczegóły
2016-11-26
g. 17:00
029
5
IKRTS Józefów SKS 40 Warszawa Michał Zientara 3:7 Szczegóły
2016-11-26
g. 15:00
035
6
GKS FALA Nowy Duninów UKS III Sanniki 8:3 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
6
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 2:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
032
6
UKS VICTORIA REPRO Płock KS SPÓJNIA II Warszawa Izabela Rozner 8:2 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
6
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin IKRTS Józefów Grzegorz Bor 7:3 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
032
6
UKS Sanniki ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 13:00
033
6
UKS 14 I Ursus MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
034
6
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS IMOLA LUPUS Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
6
TS Ciechanów UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
6
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
6
ŻBIK Nasielsk LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
6
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 14:00
032
6
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 10:00
033
6
UKS 14 II Ursus SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
6
TG SOKÓŁ II Brwinów STS Szydłowiec II 10:0 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
6
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
6
UKS MOSiR BASKET Sochaczew KS SPÓJNIA IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
6
UKS ALFA II Gostynin KS SOKÓŁ II Serock 6:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
034
6
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
6
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:3 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
6
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa TG SOKÓŁ III Brwinów 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
6
IKAR Żeliszew KTS ENERGIA II Kozienice 5:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
6
GLKS II Nadarzyn IMOLA Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
6
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2016-11-28
g. 18:00
032
6
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ ULKS Kazanów II 6:8 Szczegóły
2016-12-03
g. 17:00
035
6
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg Krzysztof Piwowarski 5:5 Szczegóły
2016-12-03
g. 11:00
024
4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS ENERGIA I Kozienice 8:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
048
8
IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg Mateusz Kozanowski 2:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
036
6
KTS ENERGIA I Kozienice KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 15:00
032
6
KS Wąsewo KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
034
6
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ I Serock 4:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
040
7
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 4:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
037
7
UKS III Sanniki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
038
7
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie GKS FALA Nowy Duninów 9:1 Szczegóły
2016-12-04
g. 18:00
042
7
ULKS VIS Wiskitki II UKS MOSiR BASKET Sochaczew 8:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
037
7
IMOLA Warszawa LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
038
7
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce GLKS II Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
039
7
KTS ENERGIA II Kozienice IKTS BROŃ II Radom 8:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
041
7
TG SOKÓŁ III Brwinów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 2:8 Szczegóły
2016-12-06
g. 17:00
037
7
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II Siedlce 3:8 Szczegóły
2016-12-08
g. 18:00
037
7
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-12-09
g. 19:00
041
7
GKS WKRA Sochocin ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-12-09
g. 20:00
040
7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 8:5 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00
007
2
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SKS 40 Warszawa 0:10 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
033
6
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Magdalena Olszewska 7:3 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
042
7
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
W: negatywna
046
8
GKS FALA Nowy Duninów KS SOKÓŁ II Serock 10:0 Szczegóły
2016-12-11
g. 17:00
W: negatywna
012
4
UKS RETURN Piaseczno IKTS BROŃ II Radom Maciej Pietrzykowski 0:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
011
4
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Mirosław Guziński 8:2 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
037
7
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Jan Fuglewicz 9:1 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
038
7
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS VICTORIA REPRO Płock 3:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
039
7
GKTS Wiązowna BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Jacek Kozanowski 2:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
040
7
MORLINY III Ostróda SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
041
7
EKS MLEXER Elbląg MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
042
7
IKRTS Józefów GLKS I Nadarzyn Krzysztof Miszkurka 5:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 15:00
050
9
GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Jarosław Dąbrowski 7:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
038
7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS Sanniki 8:6 Szczegóły
2016-12-11
g. 14:00
039
7
UKS IMOLA LUPUS Warszawa UKS 14 I Ursus 9:1 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
W: negatywna
040
7
AZS POLITECHNIKA Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
037
7
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
W: negatywna
038
7
UKS II Sanniki KS Wąsewo 10:0 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
040
7
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
042
7
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 16:00
038
7
SKS 40 II Warszawa UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 17:00
039
7
UKS RETURN Piaseczno UKS 14 II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
042
7
ULKS TENIS Węgrów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
044
8
UKS ALFA II Gostynin KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
045
8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:6 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
047
8
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
048
8
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS III Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
044
8
IKAR Żeliszew TG SOKÓŁ III Brwinów 8:4 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
046
8
GLKS II Nadarzyn KTS ENERGIA II Kozienice 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
047
8
LUKS Kowala MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 7:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
048
8
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria IMOLA Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-12-13
g. 17:30
050
9
KTS ENERGIA II Kozienice LUKS Kowala 8:4 Szczegóły
2016-12-14
g. 17:00
060
10
EKS MLEXER Elbląg MORLINY III Ostróda 10:0 Szczegóły
2016-12-14
g. 17:30
031
6
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa AZS POLITECHNIKA Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-12-14
g. 18:00
039
7
KS SOKÓŁ I Serock TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2016-12-16
g. 18:00
031
6
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-12-17
g. 11:00
W: negatywna
010
4
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN Płock Grzegorz Lewandowski 0:10 Szczegóły
2016-12-17
g. 19:00
045
8
IKTS BROŃ II Radom ULKS Kazanów II 8:6 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
043
8
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
8
UKS VICTORIA REPRO Płock GKTS Wiązowna Izabela Rozner 9:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
8
GLKS I Nadarzyn BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Paweł Siry 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 16:00
046
8
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa Michał Zientara 5:5 Szczegóły
2016-12-18
g. 17:00
043
8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
8
UKS Sanniki UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
8
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 I Ursus 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
8
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
048
8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
8
KS Wąsewo KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
8
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
8
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
047
8
ŻBIK Nasielsk SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
048
8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
8
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
8
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS 14 II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
8
TG SOKÓŁ II Brwinów ULKS Kazanów 10:0 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
047
8
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 14:00
039
7
KS SOKÓŁ II Serock SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
049
9
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 9:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
050
9
KS SOKÓŁ II Serock UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
051
9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
052
9
KS SPÓJNIA IV Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
053
9
ULKS VIS Wiskitki II UKS ALFA II Gostynin 8:5 Szczegóły
2016-12-18
g. 14:00
049
9
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
052
9
TG SOKÓŁ III Brwinów IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
054
9
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 2:8 Szczegóły
2016-12-20
g. 19:00
043
8
UKS ALFA Gostynin UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-01-06
g. 12:00
052
9
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KTS ENERGIA I Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-01-06
g. 11:00
060
10
UKS III Sanniki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2017-01-06
g. 14:00
040
7
ULKS Kazanów II IKAR Żeliszew 8:6 Szczegóły
2017-01-06
g. 10:30
051
9
ULKS Kazanów II GLKS II Nadarzyn 8:5 Szczegóły
2017-01-07
g. 12:00
047
8
KTS ENERGIA I Kozienice AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-07
g. 13:00
049
9
UKS 14 I Ursus UKS Sanniki 3:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
047
8
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin MORLINY III Ostróda Sławomir Załęski 9:1 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
041
7
STS Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
041
7
STS Szydłowiec II ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
043
8
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
055
10
UKS ALFA II Gostynin UKS MOSiR BASKET Sochaczew 4:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
056
10
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS Wiskitki II 8:5 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
057
10
GKS FALA Nowy Duninów KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
059
10
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SOKÓŁ II Serock 6:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
055
10
IKAR Żeliszew SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
057
10
GLKS II Nadarzyn TG SOKÓŁ III Brwinów 8:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
058
10
LUKS Kowala ULKS Kazanów II 8:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
059
10
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS ENERGIA II Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
060
10
IMOLA Warszawa MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-01-14
g. 11:00
015
5
UKS RETURN Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Krzysztof Pietrzykowski 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
013
5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ Radom Michał Pawlak 5:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
014
5
IKTS BROŃ II Radom ULKS TĘCZA Budki Piaseckie Benedykt Mąkosa 1:9 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
049
9
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS VICTORIA REPRO Płock Wojciech Węgrowicz 5:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
051
9
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
052
9
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Marek Snopiński 5:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
054
9
EKS MLEXER Elbląg GLKS I Nadarzyn 5:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
050
9
UKS IMOLA LUPUS Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
051
9
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
053
9
AZS POLITECHNIKA Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-01-15
g. 17:00
054
9
STS Szydłowiec KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-01-15
g. 14:00
049
9
TS Ciechanów KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
050
9
KS SOKÓŁ I Serock UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
051
9
UKS II Sanniki TG SOKÓŁ I Brwinów 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
052
9
KU AZS SGH Warszawa ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
054
9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 10:00
049
9
UKS 14 II Ursus UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
051
9
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
052
9
ULKS Kazanów ISKRA Kotuń 3:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
053
9
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2017-01-15
g. 17:00
054
9
STS Szydłowiec II TOPSPIN Konstancin Jeziorna 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
063
11
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
064
11
ULKS VIS Wiskitki II GKS FALA Nowy Duninów 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
065
11
UKS MOSiR BASKET Sochaczew SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
061
11
KTS ENERGIA II Kozienice IMOLA Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
062
11
ULKS Kazanów II UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
063
11
TG SOKÓŁ III Brwinów LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
065
11
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IKTS BROŃ II Radom 3:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
066
11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2017-01-20
g. 18:00
059
10
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa Marek Zakrzewski 3:7 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
061
11
UKS Sanniki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
050
9
UKS RETURN Piaseczno MKS POGOŃ II Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
062
11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 5:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
10
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
056
10
GLKS I Nadarzyn UKS VICTORIA REPRO Płock Jan Radoński 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 16:00
057
10
SKS 40 Warszawa GKTS Wiązowna Łukasz Naperty 10:0 Szczegóły
2017-01-22
g. 12:00
058
10
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Michał Pawlak 9:1 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS 14 I Ursus 8:2 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
056
10
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
058
10
KTS ENERGIA I Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 0:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
10
STS Szydłowiec AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
10
UKS ALFA Gostynin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-01-22
g. 12:00
056
10
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
10
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ I Serock 8:6 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
058
10
ŻBIK Nasielsk UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
10
GKS WKRA Sochocin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
10
MKS POGOŃ II Siedlce UKS 14 II Ursus 4:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
056
10
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
10
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN Piaseczno 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 15:00
058
10
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
10
ULKS TENIS Węgrów ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
10
STS Szydłowiec II SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
068
12
GKS FALA Nowy Duninów UKS MOSiR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
069
12
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VIS Wiskitki II 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
070
12
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
071
12
UKS III Sanniki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
072
12
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie KS SOKÓŁ II Serock 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
067
12
IKTS BROŃ II Radom GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
068
12
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
070
12
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria TG SOKÓŁ III Brwinów 8:6 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
071
12
IMOLA Warszawa ULKS Kazanów II 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 14:00
072
12
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce KTS ENERGIA II Kozienice 8:6 Szczegóły
2017-01-29
g. 12:00
053
9
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00
058
10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 9:1 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00
061
11
KS SOKÓŁ II Serock UKS III Sanniki 8:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
11
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Maria Adamska 9:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
062
11
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SKS 40 Warszawa Magdalena Olszewska 4:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
11
GKTS Wiązowna MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Artur Kozak 5:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 13:00
064
11
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKRTS Józefów 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
11
MORLINY III Ostróda GLKS I Nadarzyn 6:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 13:00
062
11
UKS 14 I Ursus GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
11
UKS IMOLA LUPUS Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 9:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
064
11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
11
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
11
AZS POLITECHNIKA Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
11
KS Wąsewo UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
062
11
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
11
KS SOKÓŁ I Serock ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
064
11
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
11
KU AZS SGH Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
11
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
11
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 9:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 10:00
062
11
UKS 14 II Ursus TG SOKÓŁ II Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
11
UKS RETURN Piaseczno ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 16:00
064
11
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
11
ULKS Kazanów STS Szydłowiec II 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
11
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
073
13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
074
13
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS III Sanniki 9:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
075
13
ULKS VIS Wiskitki II MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
076
13
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
078
13
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
073
13
ULKS Kazanów II MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
074
13
TG SOKÓŁ III Brwinów IMOLA Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
076
13
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
077
13
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ GLKS II Nadarzyn 8:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
078
13
IKAR Żeliszew IKTS BROŃ II Radom 3:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
001
12
UKS VICTORIA REPRO Płock BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Maria Adamska 3:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 16:00
002
12
EKS MLEXER Elbląg SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
002
12
UKS Sanniki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
003
12
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
12
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS 14 I Ursus 8:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
12
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
006
12
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 13:00
001
12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
12
STS Szydłowiec II UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
12
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
001
14
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
14
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
14
UKS III Sanniki KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
006
14
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 14:00
001
14
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
002
14
ULKS Kazanów II KTS ENERGIA II Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
003
14
IKTS BROŃ II Radom LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
14
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
14
TG SOKÓŁ III Brwinów GLKS II Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
002
6
IKTS BROŃ II Radom IKTS BROŃ Radom Mirosław Guziński 0:10 Szczegóły
2017-03-02
g. 18:00
003
12
UKS 14 II Ursus UKS RETURN Piaseczno 7:7 Szczegóły
2017-03-04
g. 15:00
006
12
GLKS I Nadarzyn IKRTS Józefów Jacek Kozanowski 6:4 Szczegóły
2017-03-05
g. 17:00
007
13
SKS 40 Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Artur Kozak 2:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
12
GKS WKRA Sochocin KU AZS SGH Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
002
14
ULKS VIS Wiskitki II UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
14
GKS FALA Nowy Duninów SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
001
6
UKS RETURN Piaseczno MLUKS NADWIŚLANIN Płock Krzysztof Pietrzykowski 3:7 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
6
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Grzegorz Lewandowski 7:3 Szczegóły
2017-03-07
g. 18:30
004
12
AZS POLITECHNIKA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-03-10
g. 18:00
012
13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-03-11
g. 19:00
003
12
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
2017-03-11
g. 11:00
007
13
UKS IMOLA LUPUS Warszawa UKS Sanniki 6:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 17:00
005
12
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda Marek Skorupka 8:2 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
13
EKS MLEXER Elbląg UKS VICTORIA REPRO Płock 2:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
010
13
GKTS Wiązowna IKRTS Józefów Jarosław Dąbrowski 3:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
011
13
GLKS I Nadarzyn MORLINY III Ostróda Adrian Kostewicz 6:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 13:00
W: negatywna
012
13
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA II Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
13
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
13
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
010
13
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS ENERGIA I Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 13:00
011
13
UKS 14 I Ursus STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
004
12
ŻBIK Nasielsk KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
13
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
13
UKS ALFA Gostynin GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
13
KU AZS SGH Warszawa KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
006
12
ULKS TENIS Węgrów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
13
TG SOKÓŁ II Brwinów MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 17:00
008
13
UKS RETURN Piaseczno SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 10:00
009
13
UKS 14 II Ursus TOPSPIN Konstancin Jeziorna 4:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
15
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie ULKS VIS Wiskitki II 8:2 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
15
KS SPÓJNIA IV Warszawa GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
006
14
IMOLA Warszawa IKAR Żeliszew 8:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
15
IKTS BROŃ II Radom KTS ENERGIA II Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
15
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2017-03-17
g. 19:00
014
14
SKS 40 II Warszawa UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2017-03-19
g. 14:00
001
12
UKS IMOLA LUPUS Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2017-03-19
g. 16:00
002
12
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00
027
18
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS Wiskitki II 8:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00
007
15
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce ULKS Kazanów II 8:5 Szczegóły
2017-03-24
g. 18:00
002
12
UKS II Sanniki UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-03-25
g. 10:00
016
14
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa Marek Zakrzewski 7:3 Szczegóły
2017-03-25
g. 13:00
026
16
IKRTS Józefów UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Paweł Siry 9:1 Szczegóły
2017-03-25
g. 11:00
006
12
KTS ENERGIA I Kozienice STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2017-03-25
g. 17:00
015
14
KS Wąsewo UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
14
UKS VICTORIA REPRO Płock SKS 40 Warszawa Izabela Rozner 7:3 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
014
14
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki EKS MLEXER Elbląg Magdalena Olszewska 8:2 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
14
MORLINY III Ostróda MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
017
14
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GLKS I Nadarzyn 3:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
018
14
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
14
UKS Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:5 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
014
14
UKS IMOLA LUPUS Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:6 Szczegóły
2017-03-26
g. 12:00
015
14
UKS 14 I Ursus ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
017
14
AZS POLITECHNIKA Warszawa STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
018
14
KS SPÓJNIA III Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
13
KS SOKÓŁ I Serock SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
13
GUKS ORZEŁ II Siedlin ŻBIK Nasielsk 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
14
GKS WKRA Sochocin TG SOKÓŁ I Brwinów 4:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
13
ULKS Kazanów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
13
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 17:00
013
14
UKS RETURN Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
14
MKS POGOŃ II Siedlce TOPSPIN Konstancin Jeziorna 1:9 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
15
UKS III Sanniki UKS MOSiR BASKET Sochaczew 1:9 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
15
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SOKÓŁ II Serock 2:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
16
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
16
ULKS VIS Wiskitki II KS SPÓJNIA IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
15
TG SOKÓŁ III Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 5:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
15
GLKS II Nadarzyn IMOLA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
15
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
014
16
LUKS Kowala KTS ENERGIA II Kozienice 8:2 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
16
ULKS Kazanów II GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 1:9 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
004
7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ II Radom Michał Pawlak 5:5 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
005
7
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie IKTS BROŃ Radom Grzegorz Bor 6:4 Szczegóły
2017-03-28
g. 18:30
012
15
UKS ALFA II Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 6:8 Szczegóły
2017-03-30
g. 18:30
006
7
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa UKS RETURN Piaseczno Maciej Pietrzykowski 6:4 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
028
17
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
001
12
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
014
14
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
011
13
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
014
16
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
026
18
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
013
16
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce IKTS BROŃ II Radom 4:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 16:00
026
18
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKTS BROŃ II Radom 8:4 Szczegóły
2017-04-05
g. 17:00
031
18
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2017-04-07
g. 18:00
020
17
ULKS VIS Wiskitki II SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 17:00
019
15
IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Marek Snopiński 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
15
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
15
KTS ENERGIA I Kozienice ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
15
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
022
15
KS SPÓJNIA III Warszawa STS Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
14
KS SOKÓŁ I Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
14
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
14
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 09:30
019
15
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 8:5 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
15
UKS II Sanniki GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
15
UKS ALFA Gostynin KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
14
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
14
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
14
STS Szydłowiec II ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
15
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 II Ursus 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
15
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 16:00
021
15
SKS 40 II Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 9:1 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
16
UKS MOSiR BASKET Sochaczew MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
16
KS SOKÓŁ II Serock MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:6 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
16
UKS III Sanniki UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
17
GKS FALA Nowy Duninów ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
16
IMOLA Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
16
IKAR Żeliszew GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
16
TG SOKÓŁ III Brwinów SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
17
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
17
ULKS Kazanów II IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
17
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ KTS ENERGIA II Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
007
8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock ULKS TĘCZA Budki Piaseckie Sławomir Bor 3:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
009
8
IKTS BROŃ II Radom UKS RETURN Piaseczno Benedykt Mąkosa 8:2 Szczegóły
2017-04-12
g. 17:30
020
15
UKS 14 I Ursus SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-04-20
g. 18:30
020
15
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda Jan Fuglewicz 7:3 Szczegóły
2017-04-20
g. 18:00
025
16
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS 14 I Ursus 4:8 Szczegóły
2017-04-21
g. 18:00
026
16
KS SPÓJNIA III Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 7:7 Szczegóły
2017-04-22
g. 14:00
023
16
GLKS I Nadarzyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Jan Radoński 4:6 Szczegóły
2017-04-22
g. 10:00
023
15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-04-22
g. 10:00
027
16
UKS II Sanniki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-04-22
g. 15:00
022
15
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-04-22
g. 15:30
029
18
IMOLA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
025
16
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 17:00
030
17
MORLINY III Ostróda UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
023
16
STS Szydłowiec ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
W: negatywna
024
16
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
024
15
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec II 9:1 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
025
16
TG SOKÓŁ II Brwinów SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
025
18
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-04-23
g. 12:00
023
17
IMOLA Warszawa TG SOKÓŁ III Brwinów 3:8 Szczegóły
2017-04-23
g. 12:00
008
8
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
2017-04-23
g. 17:30
010
9
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock Krzysztof Piwowarski 2:8 Szczegóły
2017-04-28
g. 18:00
024
16
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna Marek Zakrzewski 6:4 Szczegóły
2017-04-28
g. 18:30
030
17
UKS 14 I Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-04-29
g. 11:00
016
14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00
024
17
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00
025
18
KTS ENERGIA II Kozienice MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 5:8 Szczegóły
2017-05-03
g. 18:00
027
17
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GKTS Wiązowna Grzegorz Bor 5:5 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
028
17
GLKS I Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa Łukasz Naperty 4:6 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
029
17
IKRTS Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Artur Kozak 7:3 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
027
17
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
025
16
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
026
16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
023
15
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
026
16
UKS RETURN Piaseczno TOPSPIN Konstancin Jeziorna 3:8 Szczegóły
2017-05-03
g. 10:00
027
16
UKS 14 II Ursus MKS POGOŃ II Siedlce 8:6 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
022
17
IKAR Żeliszew UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
027
18
ULKS Kazanów II LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
011
9
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie IKTS BROŃ II Radom Grzegorz Lewandowski 8:2 Szczegóły
2017-05-06
g. 11:00
033
18
IKRTS Józefów MORLINY III Ostróda Łukasz Naperty 8:2 Szczegóły
2017-05-07
g. 17:00
022
15
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GLKS I Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
029
17
AZS POLITECHNIKA Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-05-07
g. 15:00
033
18
UKS 14 I Ursus KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
022
15
KS SOKÓŁ I Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
024
15
TS Ciechanów ŻBIK Nasielsk 8:2 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
024
17
KS SOKÓŁ II Serock UKS ALFA II Gostynin 8:4 Szczegóły
2017-05-10
g. 19:00
022
17
UKS MOSiR BASKET Sochaczew MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 6:8 Szczegóły
2017-05-10
g. 17:30
015
10
IKTS BROŃ II Radom SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4:6 Szczegóły
2017-05-12
g. 19:00
031
18
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS SPÓJNIA II Warszawa Grzegorz Bor 2:8 Szczegóły
2017-05-12
g. 18:00
032
18
GKTS Wiązowna GLKS I Nadarzyn Marek Skorupka 9:1 Szczegóły
2017-05-12
g. 20:00
023
17
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS III Sanniki 8:5 Szczegóły
2017-05-12
g. 18:00
012
9
IKTS BROŃ Radom UKS RETURN Piaseczno Mirosław Guziński 10:0 Szczegóły
2017-05-13
g. 11:00
030
16
GUKS ORZEŁ II Siedlin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-05-13
g. 17:00
028
18
GLKS II Nadarzyn UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
034
18
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
032
18
STS Szydłowiec KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
034
18
KS SPÓJNIA III Warszawa AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
16
TS Ciechanów KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ŻBIK Nasielsk 8:5 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
16
ISKRA Kotuń UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
16
STS Szydłowiec II ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
16
ULKS Kazanów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
18
KS SOKÓŁ II Serock UKS MOSiR BASKET Sochaczew 5:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
18
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
18
UKS III Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
18
TG SOKÓŁ III Brwinów IKAR Żeliszew 8:6 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
013
10
IKTS BROŃ Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock Benedykt Mąkosa 6:4 Szczegóły
2017-05-14
g. 17:00
014
10
UKS RETURN Piaseczno ULKS TĘCZA Budki Piaseckie Maciej Pietrzykowski 3:7 Szczegóły