Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mztsab/public_html/ligi/sedziaa.php on line 28

Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2017/2018

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2017-09-25
g. 19:00
001
1
IKTS BROŃ I Radom IKTS BROŃ II Radom Mirosław Guziński 7:3 Szczegóły
2017-09-26
g. 17:00
003
1
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2017-09-29
g. 18:00
004
1
KS SPÓJNIA II Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Jarosław Dąbrowski 10:0 Szczegóły
2017-09-30
g. 10:00
003
1
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa UKS Sanniki Jan Fuglewicz 4:6 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
001
1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda Marek Snopiński 3:7 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
1
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
006
1
ARTENGO IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin Jan Radoński 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
001
1
STS Szydłowiec GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
1
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
003
1
KTS Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
004
1
TĘCZA Budki Piaseckie UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
1
KU AZS PW Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
006
1
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
001
1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2017-10-01
g. 14:15
002
1
KS ATS Warszawa UKS 14 Ursus 8:2 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
003
1
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
1
UKS II Sanniki GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
1
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
006
1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ Serock 8:5 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
001
1
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
1
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
004
1
UKS RETURN Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
1
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
001
1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
1
ULKS VIS I Wiskitki MLKS ŻBIK Nasielsk 8:5 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
003
1
KS SPÓJNIA IV Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
1
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
1
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
001
1
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
1
ULKS VIS II Wiskitki IMOLA Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
1
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 0:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
005
1
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS Łomna 8:6 Szczegóły
2017-10-01
g. 10:00
001
1
UKS Kobyłka GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
1
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
003
1
UKS Tymianka Stary Gózd LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2017-10-03
g. 18:00
002
1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa Sławomir Bor 9:1 Szczegóły
2017-10-03
g. 17:00
003
1
UKS RETURN II Piaseczno KS SPÓJNIA V Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-10-06
g. 18:00
009
2
KS SPÓJNIA III Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-10-07
g. 11:00
009
2
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
MORLINY II Ostróda LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 16:00
008
2
EKS MLEXER Elbląg SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
009
2
UKS Sanniki KS SPÓJNIA II Warszawa Izabela Rozner 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
2
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
2
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS ATS Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
2
UKS 14 Ursus TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
009
2
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
2
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
2
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 8:3 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
2
KS SOKÓŁ Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
ULKS Kazanów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 4:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
009
2
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN Piaseczno 1:9 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
2
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
2
KTS II Kozienice TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
2
SKS 40 II Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS VIS I Wiskitki 8:3 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
MLKS ŻBIK Nasielsk KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
2
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
2
GLKS Nadarzyn ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
IMOLA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
2
KS SPÓJNIA V Warszawa UKS MOSiR BASKET II Sochaczew Jarosław Dąbrowski 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
2
TRANSLUK SRS Łomna SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
005
2
ULKS II Kazanów UKS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
2
KTS III Kozienice UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 13:00
008
2
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-10-10
g. 18:00
008
2
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 7:7 Szczegóły
2017-10-12
g. 19:00
011
2
GKTS Wiązowna ARTENGO IKRTS Józefów Marek Snopiński 7:3 Szczegóły
2017-10-12
g. 18:00
013
3
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2017-10-13
g. 18:30
017
3
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 10:00
004
2
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa IKTS BROŃ I Radom 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
3
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda Jan Fuglewicz 6:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
3
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg Krzysztof Piwowarski 3:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 17:00
015
3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS Sanniki 5:5 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
018
3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
3
KTS Kozienice GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
3
TĘCZA Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
3
KU AZS PW Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
3
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
017
3
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-10-15
g. 14:30
018
3
KU AZS SGH Warszawa STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
3
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
3
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
3
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
3
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
3
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 17:00
014
3
UKS RETURN Piaseczno ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
3
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ II Siedlce 10:0 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
3
TG SOKÓŁ II Brwinów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
018
3
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
3
KS SPÓJNIA IV Warszawa MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 15:00
012
3
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MLKS ŻBIK Nasielsk 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
3
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
012
3
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew IMOLA Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
3
TĘCZA III Budki Piaseckie KS SPÓJNIA V Warszawa 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
3
TRANSLUK SRS Łomna UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
3
ULKS VIS II Wiskitki SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
009
3
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
010
3
UKS Tymianka Stary Gózd GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
012
3
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2017-10-17
g. 18:00
009
2
UKS ALFA II Gostynin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2017-10-19
g. 17:00
011
3
UKS RETURN II Piaseczno GLKS Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2017-10-21
g. 17:00
018
3
KS ATS Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00
017
3
KS SOKÓŁ Serock KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00
006
1
TG SOKÓŁ II Brwinów SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-10-28
g. 11:00
022
4
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa SKS 40 II Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-10-29
g. 12:00
003
2
IKTS BROŃ II Radom SKTS II Sochaczew Benedykt Mąkosa 2:8 Szczegóły
2017-10-29
g. 15:00
010
2
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Jacek Kozanowski 2:8 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
016
3
ARTENGO IKRTS Józefów BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Paweł Siry 9:1 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
028
5
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-10-29
g. 16:00
014
3
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 9:1 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
024
5
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VIS I Wiskitki 0:10 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
024
5
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2017-11-02
g. 19:00
013
4
ULKS II Kazanów UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2017-11-04
g. 11:00
012
2
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SKS 40 Warszawa Grzegorz Bor 7:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
005
3
SKTS II Sochaczew SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa Grzegorz Lewandowski 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
006
3
IKTS BROŃ I Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4
EKS MLEXER Elbląg KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4
UKS Sanniki ARTENGO IKRTS Józefów Michał Pawlak 3:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
022
4
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin Mateusz Kozanowski 1:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4
SKS 40 Warszawa GKTS Wiązowna Marcin Rozner 3:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin TĘCZA Budki Piaseckie Paweł Siry 5:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4
KS SPÓJNIA III Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 16:30
022
4
UKS ALFA Gostynin UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4
STS Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
024
4
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ I Brwinów 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
022
4
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ Serock 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:15
024
4
KS ATS Warszawa TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4
ULKS Kazanów UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4
MKS POGOŃ II Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
024
4
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
4
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
017
4
MLKS ŻBIK Nasielsk ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
018
4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
W: negatywna
019
4
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS ALFA II Gostynin 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4
ULKS VIS I Wiskitki KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:00
035
7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 10:00
016
4
GLKS Nadarzyn UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
017
4
IMOLA Warszawa TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
018
4
KS SPÓJNIA V Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 8:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4
ULKS VIS II Wiskitki UKS RETURN II Piaseczno 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 12:00
014
4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
015
4
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
4
UKS Kobyłka HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-09
g. 18:00
028
5
GKTS Wiązowna BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Jan Radoński 9:1 Szczegóły
2017-11-10
g. 18:30
025
5
KS SPÓJNIA IV Warszawa MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-11-11
g. 17:00
025
5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
027
5
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS Sanniki Izabela Rozner 9:1 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
5
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
5
KTS Kozienice STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
5
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
027
5
KS SOKÓŁ Serock TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
029
5
UKS II Sanniki KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
5
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
5
TG SOKÓŁ II Brwinów ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
028
5
KTS II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
5
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
021
5
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
021
5
TĘCZA III Budki Piaseckie GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
022
5
TRANSLUK SRS Łomna IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
023
5
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew KS SPÓJNIA V Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
020
5
UKS Tymianka Stary Gózd UKS Kobyłka 4:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
025
5
KU AZS PW Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
027
5
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
022
5
GKS FALA Nowy Duninów MLKS ŻBIK Nasielsk 8:2 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
017
5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2017-11-12
g. 09:00
019
5
LUKS Kowala KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2017-11-15
g. 16:30
029
5
UKS RETURN Piaseczno TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:3 Szczegóły
2017-11-15
g. 17:00
025
5
UKS RETURN II Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-11-16
g. 18:00
030
5
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa SKS 40 Warszawa Marek Zakrzewski 8:2 Szczegóły
2017-11-17
g. 18:00
023
5
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 3:8 Szczegóły
2017-11-18
g. 11:00
033
6
UKS Sanniki GKTS Wiązowna Krzysztof Miszkurka 2:8 Szczegóły
2017-11-18
g. 15:00
039
7
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS Sanniki Magdalena Olszewska 1:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 12:00
043
8
MORLINY II Ostróda GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
2017-11-19
g. 18:00
027
5
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00
029
5
TĘCZA Budki Piaseckie KU AZS SGH Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00
018
5
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 7:7 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
031
6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
026
6
GLKS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:30
034
6
SKS 40 Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Sylwia Borkowska 10:0 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:30
028
6
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2017-11-24
g. 17:00
025
5
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2017-11-25
g. 11:00
017
3
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin GKTS Wiązowna Sławomir Załęski 5:5 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
031
6
MORLINY II Ostróda ARTENGO IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
6
EKS MLEXER Elbląg MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:6 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
036
6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa Grzegorz Lewandowski 5:5 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
033
6
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
6
STS Szydłowiec UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
035
6
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
036
6
KTS Kozienice TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
6
UKS 14 Ursus KS SOKÓŁ Serock 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:6 Szczegóły
2017-11-26
g. 14:15
035
6
KS ATS Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
036
6
TS Ciechanów UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
031
6
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
6
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
033
6
MKS POGOŃ II Siedlce KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
6
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
035
6
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
026
6
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
027
6
MLKS ŻBIK Nasielsk UKS ALFA II Gostynin 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
029
6
ULKS VIS I Wiskitki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 13:00
030
6
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
028
6
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS SPÓJNIA V Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
029
6
ULKS VIS II Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 17:00
030
6
UKS RETURN II Piaseczno UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
021
6
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
022
6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
023
6
UKS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
024
6
HoReCup AICR Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2017-12-02
g. 11:00
031
6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2017-12-02
g. 18:00
027
6
IMOLA Warszawa UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 10:0 Szczegóły
2017-12-03
g. 15:00
026
5
ARTENGO IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg Marek Snopiński 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
7
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin MORLINY II Ostróda Sławomir Załęski 9:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
7
GKTS Wiązowna EKS MLEXER Elbląg Krzysztof Piwowarski 5:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
7
ARTENGO IKRTS Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Jan Radoński 8:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 17:00
041
7
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
042
7
KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 Warszawa Łukasz Naperty 7:3 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
7
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
7
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
7
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
7
KU AZS PW Warszawa KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
042
7
TĘCZA Budki Piaseckie STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
7
KS SOKÓŁ Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
7
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
7
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
7
TG SOKÓŁ I Brwinów KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
7
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
042
7
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 7:7 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
7
KTS II Kozienice ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
7
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
7
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
7
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
031
7
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
032
7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLKS ŻBIK Nasielsk 8:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
033
7
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS I Wiskitki 8:3 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
034
7
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
031
7
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
032
7
KS SPÓJNIA V Warszawa IMOLA Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
033
7
TRANSLUK SRS Łomna ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
034
7
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
035
7
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
025
7
LUKS Kowala ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
026
7
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
027
7
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
028
7
SPALONA MLECZARNIA Warszawa HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:30
008
4
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa IKTS BROŃ II Radom Mateusz Kozanowski 4:6 Szczegóły
2017-12-06
g. 17:00
058
10
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GKTS Wiązowna Magdalena Olszewska 4:6 Szczegóły
2017-12-08
g. 18:00
037
7
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2017-12-09
g. 14:00
025
5
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
035
6
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 1:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
033
6
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
046
8
KS ATS Warszawa KS SOKÓŁ Serock 10:0 Szczegóły
2017-12-10
g. 16:00
048
8
UKS II Sanniki KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
036
6
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce UKS RETURN Piaseczno 3:8 Szczegóły
2017-12-14
g. 16:00
009
5
SKTS II Sochaczew IKTS BROŃ I Radom Benedykt Mąkosa 5:5 Szczegóły
2017-12-14
g. 18:00
044
8
EKS MLEXER Elbląg BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2017-12-15
g. 18:00
040
8
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-12-16
g. 15:00
042
7
UKS RETURN Piaseczno UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-12-16
g. 11:00
036
8
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
007
4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SKTS II Sochaczew Sławomir Bor 4:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
8
SKS 40 Warszawa UKS Sanniki Krzysztof Piwowarski 7:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 14:00
046
8
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 1:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
8
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów Adrian Kostewicz 7:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
043
8
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 16:00
044
8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS ALFA Gostynin 8:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
8
STS Szydłowiec KS SPÓJNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
046
8
KU AZS SGH Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
8
KTS Kozienice BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
048
8
TĘCZA Budki Piaseckie KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
043
8
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
044
8
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
8
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
044
8
ULKS TENIS Węgrów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
8
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 12:30
046
8
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
8
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 17:00
048
8
UKS RETURN Piaseczno ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
037
8
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MLKS ŻBIK Nasielsk 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
038
8
ULKS VIS I Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
039
8
KS SPÓJNIA IV Warszawa GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
037
8
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
038
8
ULKS VIS II Wiskitki UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 17:00
039
8
UKS RETURN II Piaseczno TRANSLUK SRS Łomna 1:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
040
8
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew TĘCZA III Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
029
8
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
030
8
UKS Kobyłka LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
031
8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
032
8
UKS Tymianka Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-12-29
g. 11:00
036
8
GLKS Nadarzyn KS SPÓJNIA V Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-12-31
g. 11:00
042
9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS I Wiskitki 8:4 Szczegóły
2018-01-05
g. 18:00
063
11
UKS ALFA Gostynin KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2018-01-06
g. 12:00
024
4
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-01-06
g. 11:00
052
9
KS SOKÓŁ Serock TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
010
5
IKTS BROŃ II Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock Mirosław Guziński 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 17:00
029
5
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Paweł Siry 10:0 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
9
UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg Grzegorz Bor 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
9
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY II Ostróda Jacek Kozanowski 0:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
9
GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Krzysztof Piwowarski 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
9
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Sławomir Załęski 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
9
ARTENGO IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa Jarosław Dąbrowski 0:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 17:00
054
9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
9
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
9
UKS ALFA Gostynin GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
9
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KTS Kozienice 8:6 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
9
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
9
KU AZS PW Warszawa STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
9
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 8:3 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
9
KS Wąsewo KS ATS Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
9
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
9
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
9
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS TENIS Węgrów 0:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
9
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
9
KTS II Kozienice TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:4 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
9
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
9
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
9
ISKRA Kotuń UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-01-07
g. 17:00
041
9
MLKS ŻBIK Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
043
9
UKS ALFA II Gostynin KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
044
9
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
045
9
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
041
9
IMOLA Warszawa GLKS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
042
9
KS SPÓJNIA V Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
043
9
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
044
9
TRANSLUK SRS Łomna UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
045
9
TĘCZA III Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
033
9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
034
9
KTS III Kozienice UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
035
9
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
036
9
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-01-11
g. 18:00
043
8
ULKS Kazanów KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2018-01-12
g. 19:00
048
8
KS SPÓJNIA II Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Paweł Siry 9:1 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
10
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
10
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg Jan Fuglewicz 3:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
059
10
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin Jan Radoński 4:6 Szczegóły
2018-01-14
g. 17:00
060
10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ARTENGO IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
059
10
TĘCZA Budki Piaseckie UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
060
10
KU AZS PW Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
10
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS 14 Ursus 9:1 Szczegóły
2018-01-14
g. 14:15
057
10
KS ATS Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
058
10
TS Ciechanów KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
059
10
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
10
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
057
10
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 18:00
058
10
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 14:00
059
10
UKS RETURN Piaseczno SKS 40 II Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
060
10
ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-01-16
g. 15:00
055
10
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00
056
10
STS Szydłowiec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2018-01-23
g. 17:00
061
11
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00
028
5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
057
10
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-01-28
g. 14:00
058
10
KTS Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
060
10
KU AZS PW II Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 8:2 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00
063
11
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-01-30
g. 18:00
061
11
ULKS TENIS Węgrów ULKS Kazanów 8:4 Szczegóły
2018-02-03
g. 13:00
057
10
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-02-03
g. 11:00
065
11
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Izabela Rozner 10:0 Szczegóły
2018-02-03
g. 15:00
051
9
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
11
UKS Sanniki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Michał Pawlak 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
063
11
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Magdalena Olszewska 1:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
11
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA II Warszawa Krzysztof Miszkurka 7:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
11
ARTENGO IKRTS Józefów SKS 40 Warszawa Adrian Kostewicz 4:6 Szczegóły
2018-02-04
g. 15:00
061
11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
11
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
11
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa KU AZS PW Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
11
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
061
11
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
11
TĘCZA II Budki Piaseckie KS ATS Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
063
11
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
11
KS Wąsewo UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
11
KS SOKÓŁ Serock KU AZS PW II Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
11
TG SOKÓŁ I Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
11
MKS POGOŃ II Siedlce TOPSPIN Konstancin Jeziorna 5:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
11
KTS II Kozienice UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
11
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 5:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
11
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
6
IKTS BROŃ II Radom IKTS BROŃ I Radom Mirosław Guziński 1:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 15:00
002
6
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa SKTS II Sochaczew Jan Fuglewicz 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
10
KS SPÓJNIA IV Warszawa MLKS ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 14:00
002
10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
003
10
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
10
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
005
10
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki ULKS VIS I Wiskitki 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
10
GLKS Nadarzyn UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
002
10
IMOLA Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
003
10
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:4 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
10
TRANSLUK SRS Łomna KS SPÓJNIA V Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
005
10
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
10
HoReCup AICR Warszawa LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
002
10
UKS Tymianka Stary Gózd UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
003
10
ULKS II Kazanów GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
10
UKS Kobyłka KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00
009
11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-02-18
g. 14:00
006
11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
11
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
11
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
009
11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
010
11
MLKS ŻBIK Nasielsk ULKS VIS I Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-02-18
g. 13:00
040
17
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
006
11
ULKS VIS II Wiskitki GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
11
IMOLA Warszawa UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:3 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
11
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
009
11
KS SPÓJNIA V Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-02-18
g. 17:00
010
11
UKS RETURN II Piaseczno TĘCZA III Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
006
11
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
11
LUKS Kowala UKS Tymianka Stary Gózd 9:1 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
11
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2018-03-03
g. 16:00
016
14
SKS 40 Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Marek Zakrzewski 6:4 Szczegóły
2018-03-03
g. 11:00
028
16
SKS 40 Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów Marek Zakrzewski 7:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ II Radom Sławomir Bor 10:0 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
011
12
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 16:00
012
12
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
12
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
015
12
MLKS ŻBIK Nasielsk UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
012
12
IMOLA Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 10:0 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
12
KS SPÓJNIA V Warszawa TĘCZA III Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 17:00
015
12
UKS RETURN II Piaseczno ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
013
12
UKS Kobyłka UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
12
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec KTS III Kozienice 9:1 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
003
7
IKTS BROŃ I Radom SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa Adrian Kostewicz 9:1 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
003
12
EKS MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
12
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SKS 40 Warszawa Magdalena Olszewska 0:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
005
12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński ARTENGO IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
12
UKS Sanniki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Sławomir Załęski 4:6 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
002
12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
12
KS SPÓJNIA III Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
12
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
001
12
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS II Sanniki 8:4 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
003
12
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
005
12
TG SOKÓŁ I Brwinów GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
12
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
001
12
ULKS TENIS Węgrów UKS RETURN Piaseczno 3:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 16:00
003
12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna TG SOKÓŁ II Brwinów 3:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
12
MKS POGOŃ II Siedlce MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 15:30
005
12
ULKS Kazanów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
12
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-03-10
g. 12:00
001
12
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 5:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
13
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
018
13
ULKS VIS I Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MLKS ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
020
13
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 15:00
031
16
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 15:00
035
16
MLKS ŻBIK Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-03-11
g. 14:30
011
12
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew GLKS Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
13
TRANSLUK SRS Łomna GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
017
13
IMOLA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
018
13
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 8:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
13
KS SPÓJNIA V Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
020
13
ULKS VIS II Wiskitki UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
13
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
017
13
LUKS Kowala UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
018
13
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
13
UKS Tymianka Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
006
8
IKTS BROŃ II Radom SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa Benedykt Mąkosa 5:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
13
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin Jacek Kozanowski 6:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
008
13
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna Krzysztof Piwowarski 3:7 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
13
MORLINY II Ostróda EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
010
13
SKS 40 Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Marek Zakrzewski 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
W: negatywna
012
13
UKS Sanniki BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki Grzegorz Bor 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 16:00
001
12
TĘCZA Budki Piaseckie KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
008
13
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
13
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 17:00
010
13
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
011
13
KU AZS SGH Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
13
STS Szydłowiec KU AZS PW Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
13
KS Wąsewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 5:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 14:15
008
13
KS ATS Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
13
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
010
13
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
011
13
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
13
KS SOKÓŁ Serock UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
13
ISKRA Kotuń UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
008
13
TOPSPIN Konstancin Jeziorna KTS II Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
13
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
010
13
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
13
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-03-12
g. 17:00
005
8
SKTS II Sochaczew MLUKS NADWIŚLANIN Płock Michał Pawlak 8:2 Szczegóły
2018-03-15
g. 18:00
017
13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-03-15
g. 17:30
012
12
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-03-17
g. 11:00
013
12
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-03-17
g. 16:30
011
13
ULKS Kazanów UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00
003
12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-18
g. 14:15
002
12
KS ATS Warszawa KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00
002
12
KTS II Kozienice ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2018-03-23
g. 18:00
022
14
ULKS VIS I Wiskitki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2018-03-24
g. 11:00
021
15
GKTS Wiązowna MORLINY II Ostróda Krzysztof Miszkurka 6:4 Szczegóły
2018-03-25
g. 17:00
005
12
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00
013
14
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00
015
14
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2018-03-27
g. 18:00
013
12
GKS FALA Nowy Duninów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-03-27
g. 19:00
002
12
GKTS Wiązowna SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Krzysztof Miszkurka 9:1 Szczegóły
2018-04-07
g. 11:00
025
14
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew UKS RETURN II Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-04-07
g. 12:00
014
14
EKS MLEXER Elbląg GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
2018-04-07
g. 16:00
026
16
KTS Kozienice UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-07
g. 11:00
026
16
UKS II Sanniki TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
021
14
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
14
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
025
14
UKS ALFA II Gostynin MLKS ŻBIK Nasielsk 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
14
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 3:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 16:00
021
14
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
022
14
TĘCZA III Budki Piaseckie IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
14
KS SPÓJNIA V Warszawa UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 8:5 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
14
ULKS VIS II Wiskitki TRANSLUK SRS Łomna 6:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
021
14
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
022
14
KTS III Kozienice LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
14
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
14
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
013
14
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS SPÓJNIA II Warszawa Maria Adamska 7:3 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
022
15
UKS Sanniki SKS 40 Warszawa Leszek Przewłocki 1:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
014
14
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
W: negatywna
015
14
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KU AZS PW Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
013
14
TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
015
14
UKS II Sanniki KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
016
14
TS Ciechanów KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
14
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
018
14
KS SOKÓŁ Serock TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
013
14
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
014
14
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
016
14
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 4:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
14
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
018
14
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-04-10
g. 18:00
037
17
MLKS ŻBIK Nasielsk SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2018-04-13
g. 18:00
027
15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2018-04-13
g. 19:00
030
15
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:2 Szczegóły
2018-04-13
g. 18:00
021
15
BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-04-14
g. 19:00
027
15
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:3 Szczegóły
2018-04-14
g. 17:00
036
17
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
026
15
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS VIS I Wiskitki 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
028
15
MLKS ŻBIK Nasielsk GKS FALA Nowy Duninów 1:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
15
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 15:00
026
15
GLKS Nadarzyn TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 17:00
028
15
UKS RETURN II Piaseczno UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
15
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
030
15
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew TRANSLUK SRS Łomna 1:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 14:00
011
12
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
026
15
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
028
15
HoReCup AICR Warszawa UKS Kobyłka 0:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
15
UKS Tymianka Stary Gózd ULKS II Kazanów 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 16:00
011
13
ARTENGO IKRTS Józefów KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Jan Radoński 8:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
024
15
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ARTENGO IKRTS Józefów Artur Kozak 0:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
019
15
TĘCZA Budki Piaseckie GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 18:00
020
15
UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 17:30
022
15
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 18:00
023
15
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
024
15
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
019
15
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń Michał Pawlak 8:5 Szczegóły
2018-04-15
g. 14:15
021
15
KS ATS Warszawa UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2018-04-15
g. 16:00
022
15
KU AZS PW II Warszawa UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
023
15
TG SOKÓŁ I Brwinów TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
024
15
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
020
15
ISKRA Kotuń TOPSPIN Konstancin Jeziorna 9:1 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
021
15
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 16:00
023
15
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-04-16
g. 18:00
014
14
GKS WKRA Sochocin KS ATS Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-17
g. 15:30
008
9
SKTS II Sochaczew IKTS BROŃ II Radom Michał Pawlak 8:2 Szczegóły
2018-04-17
g. 15:30
024
15
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS Kazanów 3:8 Szczegóły
2018-04-17
g. 17:30
028
16
ULKS Kazanów MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:5 Szczegóły
2018-04-20
g. 18:00
032
16
GKS FALA Nowy Duninów SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2018-04-21
g. 15:00
030
16
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
027
15
IMOLA Warszawa KS SPÓJNIA V Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
031
16
SPALONA MLECZARNIA Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:2 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
007
9
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ I Radom Grzegorz Bor 5:5 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
019
15
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin EKS MLEXER Elbląg Izabela Rozner 7:3 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
016
14
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
004
12
KU AZS PW II Warszawa KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-04-22
g. 17:00
019
15
UKS RETURN Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
022
15
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
026
16
ULKS TENIS Węgrów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:4 Szczegóły
2018-04-26
g. 18:30
010
10
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock Jan Fuglewicz 0:10 Szczegóły
2018-04-26
g. 19:30
027
16
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-04-26
g. 17:00
025
16
UKS RETURN Piaseczno KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-04-27
g. 18:00
033
16
ULKS VIS I Wiskitki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-04-27
g. 18:00
031
16
KS SPÓJNIA V Warszawa GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2018-04-28
g. 11:00
018
14
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Magdalena Olszewska 10:0 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
034
16
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS ALFA II Gostynin 8:5 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
032
16
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew IMOLA Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
033
16
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
034
16
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:2 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
035
16
TRANSLUK SRS Łomna UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
032
16
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9:1 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
033
16
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
034
16
UKS Kobyłka UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-04-29
g. 16:30
041
18
SPALONA MLECZARNIA Warszawa LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2018-04-29
g. 16:00
017
14
ARTENGO IKRTS Józefów UKS Sanniki Paweł Siry 7:3 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
018
14
UKS ALFA Gostynin STS Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
029
16
MKS POGOŃ II Siedlce UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-05-05
g. 19:00
023
15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
2018-05-06
g. 11:00
027
16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2018-05-10
g. 18:30
040
17
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 8:6 Szczegóły
2018-05-10
g. 18:30
028
16
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-05-11
g. 18:00
038
17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-05-11
g. 18:00
020
15
KS SPÓJNIA II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Jan Radoński 7:3 Szczegóły
2018-05-11
g. 14:00
029
16
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-05-12
g. 11:00
036
17
GKS FALA Nowy Duninów KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-05-12
g. 12:00
015
14
MORLINY II Ostróda SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
2018-05-12
g. 15:00
030
16
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS Sanniki 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
039
17
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS I Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-05-13
g. 13:00
045
18
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MLKS ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
036
17
GLKS Nadarzyn UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 10:0 Szczegóły
2018-05-13
g. 17:00
037
17
UKS RETURN II Piaseczno IMOLA Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
038
17
ULKS VIS II Wiskitki KS SPÓJNIA V Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
039
17
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:4 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
037
17
HoReCup AICR Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
038
17
UKS Tymianka Stary Gózd KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
039
17
UKS Kobyłka ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2018-05-13
g. 17:00
009
10
IKTS BROŃ I Radom SKTS II Sochaczew Sławomir Załęski 3:7 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
025
16
GKTS Wiązowna MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin Marek Snopiński 7:3 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
026
16
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY II Ostróda Jarosław Dąbrowski 5:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 15:00
027
16
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa EKS MLEXER Elbląg Marcin Rozner 6:4 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
025
16
TĘCZA Budki Piaseckie BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
029
16
STS Szydłowiec KU AZS SGH Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
030
16
KU AZS PW Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
020
15
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
W: negatywna
025
16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS ATS Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
028
16
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
029
16
TS Ciechanów KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
030
16
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ I Brwinów 7:7 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
027
16
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2018-05-15
g. 18:30
044
18
TRANSLUK SRS Łomna TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-05-18
g. 18:00
042
18
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2018-05-19
g. 14:00
041
18
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
18
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
044
18
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS VIS I Wiskitki 0:10 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
041
18
GLKS Nadarzyn IMOLA Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
042
18
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
18
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew KS SPÓJNIA V Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
045
18
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
042
18
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
18
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
044
18
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 6:8 Szczegóły