Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Sędziowie
Sezon 2015/2016

Imię i nazwisko Klasa sędziowska Telefon Miejscowość Województwo
Katarzyna Adamkiewicz okręgowy 500 002 346 Warszawa mazowieckie
Maria Adamska okręgowy 507 551 877 Płock mazowieckie
Katarzyna Bielak 663 490 366 Kowala mazowieckie
Grzegorz Bor 601 149 301 Płock mazowieckie
Sławomir Bor okręgowy 661 863 763 Gostynin mazowieckie
Sylwia Borkowska okręgowy 513 948 502 Wiśniew mazowieckie
Artur Bruśniak okręgowy Skórzec mazowieckie
Adam Dorsz okręgowy 510 476 476 Warszawa mazowieckie
Jarosław Dąbrowski 601 844 468 Warszawa mazowieckie
Jan Fuglewicz okręgowy 507 213 670 Warszawa mazowieckie
Mirosław Guziński okręgowy 607 434 888 Zakrzew mazowieckie
Aneta Janisiewicz okręgowy 503 795 787 Mińsk Mazowiecki mazowieckie
Stanisław Janiszewski okręgowy 881 484 449 Warszawa mazowieckie
Krystian Kilar międzynarodowy 609 098 926 Jedlińsk mazowieckie
Robert Kosiński 502 157 536 Warszawa mazowieckie
Adrian Kostewicz okręgowy 505 757 340 Warszawa mazowieckie
Artur Kozak 502 159 394 Warszawa mazowieckie
Jacek Kozanowski 600 725 641 Zielonka mazowieckie
Mateusz Kozanowski 572 960 099 Zielonka mazowieckie
Robert Krusiński 728 817 340 Warszawa mazowieckie
Grzegorz Lewandowski okręgowy 608 463 671 Płońsk mazowieckie
Krzysztof Miszkurka 602 322 999 Warszawa mazowieckie
Łukasz Naperty okręgowy 602 607 704 Warszawa mazowieckie
Magdalena Olszewska okręgowy 501 953 423 Skórzec mazowieckie
Karolina Osińska 503 874 126 Radom mazowieckie
Katarzyna Osińska 510 984 746 Radom mazowieckie
Zbigniew Osiński 502 593 676 Radom mazowieckie
Michał Pawlak okręgowy 604 710 226 Płock mazowieckie
Leon Pawlak okręgowy 502 154 161 Płock mazowieckie
Krzysztof Pietrzykowski międzynarodowy 509 666 248 Bobrowiec mazowieckie
Maciej Pietrzykowski międzynarodowy 507 139 423 Bobrowiec mazowieckie
Krzysztof Piwowarski okręgowy 664 124 915 Warszawa mazowieckie
Leszek Przewłocki okręgowy 696 932 759 Płock mazowieckie
Miłosz Pączkiewicz okręgowy 503 732 591 Warszawa mazowieckie
Jan Radoński 508 157 603 Warszawa mazowieckie
Izabela Rozner 507 551 877 Płock mazowieckie
Łukasz Sęk okręgowy 511 016 306 Puznówka mazowieckie
Paweł Siry okręgowy 792 170 802 Warszawa mazowieckie
Marek Skorupka 500 103 230 Wiązowna mazowieckie
Marek Snopiński 797 879 446 Warszawa mazowieckie
Stanisław Urbanowicz okręgowy 605 670 050 Jeżewo mazowieckie
Wojciech Węgrowicz okręgowy 601 315 746 Otwock mazowieckie
Andrzej Wiatrak 606 494 089 Radom mazowieckie
Andrzej Wierzbicki okręgowy 510 615 072 Siedlce mazowieckie
Marek Zakrzewski okręgowy 793 595 349 Warszawa mazowieckie
Sławomir Załęski 696 993 040 Płock mazowieckie
Robert Załęski okręgowy 698 712 777 Płock mazowieckie
Michał Zientara okręgowy 516 566 550 Zielonka mazowieckie