Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Mariusz
Robak
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 stycznia 1973 r.
2016/2017:
30
Występy
5
Zwycięstwa
25
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Aleksander Modzelewski - Mariusz Robak 1 0:3 (3:11, 2:11, 1:11)
1 Adam Kłosiński - Mariusz Robak 1 3:0 (11:5, 15:13, 11:9)
1 Seweryn Antosiewicz - Mariusz Robak 1 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:7)
3 Mariusz Robak - Jan Adamiak 1 0:3 (10:12,9:11,8:11)
3 Mariusz Robak - Jan Klepko 1 0:3 (3:11,4:11,2:11)
4 Bartłomiej Klingbeil - Mariusz Robak 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
5 Mariusz Robak - Jacek Malinowski 1 1:3 (2:11,11:7,6:11,5:11)
5 Mariusz Robak - Piotr Michalczuk 1 0:3 (1:11,10:12,10:12)
5 Mariusz Robak - Marek Korzemski 1 3:0 (11:2,11:7,11:6)
8 Filip Sadowski - Mariusz Robak 1 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:7)
8 Adrian Tyburski - Mariusz Robak 1 3:2 (4:11,7:11,11:8,11:3,11:8)
7 Mariusz Robak - Patryk Szpejnowski 1 3:1 (11:5,5:11,11:7,12:10)
7 Mariusz Robak - Radosław Nowicki 1 2:3 (12:10,3:11,6:11,11:7,8:11)
9 Mariusz Robak - Paweł Jędrzejczak 1 0:3 (3:11,6:11,6:11)
9 Mariusz Robak - Michał Jędrzejczak 1 0:3 (6:11,8:11,9:11)
12 Marcin Dymek - Mariusz Robak 1 3:2 (11:8, 11:3, 8:11, 8:11, 11:6)
12 Dawid Białecki - Mariusz Robak 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
10 Marek Malita - Mariusz Robak 1 3:0 (11:8 11:2 11:9)
10 Jarosław Wronka - Mariusz Robak 1 3:2 (11:5 11:3 9:11 13:15 11:7)
13 Mariusz Robak - Radosław Jurzyk 1 2:3 (6:11,11:6,11:9,7:11,6:11)
13 Mariusz Robak - Adrian Nowak 1 0:3 (9:11,6:11,4:11)
14 Igor Modzelewicz - Mariusz Robak 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:3, 7:11)
15 Mariusz Robak - Aleksander Modzelewski 1 0:3 (5:11, 11:13, 11:13)
16 Jacek Malinowski - Mariusz Robak 2 3:1 (11:3 11:6 7:11 11:7)
16 Piotr Michalczuk - Mariusz Robak 1 3:0 (11:9 11:7 11:3)
18 Patryk Szpejnowski - Mariusz Robak 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
18 Kacper Farys - Mariusz Robak 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
17 Mariusz Robak - Adrian Tomasik 1 3:0 (11:7, 11:6, 13:11)
17 Mariusz Robak - Ryszard Ciszewski 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
17 Mariusz Robak - Fabian Piątkowski 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 10:12)