Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Norbert
Zielony
KTS II Kozienice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 maja 1986 r.
36
Występy
14
Zwycięstwa
22
Porażki
38.89%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Krzysztof Figat - Norbert Zielony 1 3:2 (11:4, 12:10, 4:11, 6:11, 11:6)
1 Łukasz Skonecki - Norbert Zielony 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:3, 11:4)
1 Remigiusz Rybak - Norbert Zielony 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
2 Norbert Zielony - Jerzy Kiełbik 1 0:3 (6:11, 5:11, 8:11)
2 Norbert Zielony - Jakub Benzef 1 1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 12:14)
3 Michał Nowak - Norbert Zielony 1 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
3 Ewelina Tkaczyk - Norbert Zielony 1 3:1 (11:6, 11:7, 12:14, 11:6)
3 Mateusz Szczepański - Norbert Zielony 1 0:3 (3:11, 2:11, 3:11)
4 Wojciech Grabarski - Norbert Zielony 1 0:3 (:11, 9:11, 7:11)
4 Michał Lengiewicz - Norbert Zielony 1 3:1 (11:6, 12:10, 4:11, 11:7)
6 Kinga Teodorczuk - Norbert Zielony 1 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
6 Jerzy Głuchowski - Norbert Zielony 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:8)
7 Norbert Zielony - Emil Orłowski 1 3:2 (13:11, 7:11, 11:5, 8:11, 11:9)
7 Norbert Zielony - Jarosław Góralczyk 1 3:1 (11:9, 14:12, 8:11, 14:12)
7 Norbert Zielony - Adam Ostrowski 1 3:2 (7:11, 12:10, 13:11, 7;11, 14:12)
9 Norbert Zielony - Wojciech Żmijewski 1 3:2 (11;5, 13:11, 8:11, 16:18, 11;5)
10 Michał Wiśniewski - Norbert Zielony 1 3:2 (5:11, 12:10, 11:7, 9:11, 11:6)
10 Michał Grzybowski - Norbert Zielony 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
10 Wiesław Wiśniewski - Norbert Zielony 1 1:3 (11:13, 11:3, 6:11, 7:11)
8 Bogusław Kmuk - Norbert Zielony 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:9)
8 Adam Trela - Norbert Zielony 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:9)
11 Norbert Zielony - Jakub Brzezik 1 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 6:11)
11 Norbert Zielony - Jan Należyty 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:4, 9:11)
11 Norbert Zielony - Kacper Olczak 1 2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 3:11, 6:11)
13 Dariusz Grabowski - Norbert Zielony 1 0:3 (8:11, 5:11, 2:11)
13 Dariusz Zaręba - Norbert Zielony 1 3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:9)
13 Wojciech Żmijewski - Norbert Zielony 1 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:3)
12 Norbert Zielony - Remigiusz Rybak 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
12 Norbert Zielony - Leszek Gil 1 2:3 (6:11, 11:9, 12:10, 9:11, 11:13)
14 Wojciech Folwarski - Norbert Zielony 1 1:3 (6:11, 13:11, 8:11, 10:12)
14 Łukasz Zaręba - Norbert Zielony 1 3:0 (14:12, 11:7, 11:4)
15 Michał Szcześnik - Norbert Zielony 1 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 7:11, 11:7)
15 Emil Orłowski - Norbert Zielony 1 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:8, 11:5)
15 Jakub Orłowski - Norbert Zielony 1 0:3 (4:11, 3:11, 7:11)
16 Bartłomiej Szołkowski - Norbert Zielony 1 2:3 (9:11, 7:11, 11:9, 16:14, 6:11)
16 Jan Należyty - Norbert Zielony 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:9)