Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Reunhold
Utri
TG SOKÓŁ Brwinów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 lutego 1967 r.
24
Występy
18
Zwycięstwa
6
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Reunhold Utri - Karol Matyjek 1 0:3 (9:11, 8:11, 13:15)
1 Reunhold Utri - Michał Kiełbik 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:6)
3 Reunhold Utri - Marek Kamiński 1 3:1 (13:11, 7:11, 13:11, 11:7)
3 Reunhold Utri - Adam Pydyn 1 0:3 (10:12, 8:11, 6:11)
3 Reunhold Utri - Piotr Michalski 1 3:2 (5:11, 11:13, 11:6, 11:4, 14:12)
4 Dawid Białecki - Reunhold Utri 1 0:3 (5:11, 7:11, 15:17)
4 Nikodem Sadowski - Reunhold Utri 1 3:2 (7:11, 11:8, 12:10, 13:15, 11:3)
4 Dariusz Jaros - Reunhold Utri 1 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
5 Reunhold Utri - Roman Mierzejewski 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
5 Reunhold Utri - Kamil Perzanowski 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:4)
7 Reunhold Utri - Wojciech Żmijewski 1 3:2 (11:6, 10:12, 11:3, 5:11, 11:6)
7 Reunhold Utri - Ireneusz Wróblewski 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
7 Reunhold Utri - Kamil Czerkies 1 3:2 (11:13, 8:11, 11:6, 11:1, 13:11)
9 Reunhold Utri - Sławomir Stawicki 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8)
9 Reunhold Utri - Mirosław Wronowski 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:7)
11 Reunhold Utri - Piotr Tuszyński 1 2:3 (11:7, 6:11, 11:4, 11:13, 11:13)
11 Reunhold Utri - Jan Roszuk 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
12 Reunhold Utri - Antoni Buchalski 1 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 7:11)
12 Reunhold Utri - Grzegorz Gozdecki 1 3:1 (10:12, 11:3, 11:8, 12:10)
13 Paweł Wolff - Reunhold Utri 1 2:3 (12:10, 8:11, 12:10, 8:11, 7:11)
13 Krzysztof Zalewski - Reunhold Utri 1 3:2 (9:11, 14:12, 7:11, 11:8, 11:8)
15 Reunhold Utri - Dawid Białecki 1 3:0 (16:14, 11:8, 11:3)
15 Reunhold Utri - Konrad Kuras 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:3)
13 Krzysztof Sołtysiak - Reunhold Utri 1 0:3 (5:11, 6:11, 9:11)