Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Sakowicz
KS SPÓJNIA IV Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 października 2008 r.
16
Występy
12
Zwycięstwa
4
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jan Roszuk - Mateusz Sakowicz 1 0:3 (10:12, 5:11, 9:11)
1 Patryk Turek - Mateusz Sakowicz 1 3:0 (11:7, 11:4, 13:11)
2 Mateusz Sakowicz - Wojciech Żmijewski 1 1:3 (11:13; 9:11; 15:13; 8:11)
4 Mateusz Sakowicz - Marcin Dębowski 1 3:2 (13:15; 12:10; 11:6; 9:11; 11:9)
4 Mateusz Sakowicz - Sławomir Stawicki 1 3:2 (11:6; 11:6; 4:11; 7:11; 11:3)
7 Karol Matyjek - Mateusz Sakowicz 1 2:3 (15:13, 8:11, 9:11, 11:9, 5:11)
7 Krzysztof Sołtysiak - Mateusz Sakowicz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
8 Mateusz Sakowicz - Piotr Jaroszewski 1 3:0 (11:2; 11:6; 11:5)
8 Mateusz Sakowicz - Paweł Rutkowski 1 3:2 (11:6; 9:11; 7:11; 11:3; 11:5)
9 Adam Rakowski - Mateusz Sakowicz 1 2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:8, 6:11)
9 Piotr Michalski - Mateusz Sakowicz 1 3:2 (11:13, 12:10, 11:8, 5:11, 11:9)
9 Adam Pydyn - Mateusz Sakowicz 1 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 8:11)
11 Mateusz Perzanowski - Mateusz Sakowicz 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 10:12)
11 Jan Klemendorf - Mateusz Sakowicz 1 2:3 (9:11, 11:1, 11:1, 10:12, 7:11)
13 Dawid Białecki - Mateusz Sakowicz 1 2:3 (6:11, 11:13, 11:6, 11:3, 11:13)
13 Andrzej Pluta - Mateusz Sakowicz 1 0:3 (9:11, 7:11, 8:11)