Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Walkiewicz
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 sierpnia 1989 r.
43
Występy
25
Zwycięstwa
18
Porażki
58.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mateusz Burakowski - Tomasz Walkiewicz 1 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 7:11, 11:6)
1 Tomasz Ogrodnik - Tomasz Walkiewicz 1 0:3 (3:11, 12:14, 7:11)
2 Tomasz Walkiewicz - Emil Orłowski 1 0:3 (5:11, 7:11, 3:11)
2 Tomasz Walkiewicz - Jakub Orłowski 1 2:3 (8:11, 13:11, 14:12, 3:11, 7:11)
2 Tomasz Walkiewicz - Wojciech Kubój 1 3:1 (11:2, 4:11, 11:9, 11:9)
3 Sławomir Mikołajewicz - Tomasz Walkiewicz 1 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 10:12)
3 Krzysztof Kubkowski - Tomasz Walkiewicz 1 2:3 (11:5, 9:11, 4:11, 11:8, 8:11)
4 Tomasz Walkiewicz - Ryszard Smoter 1 3:0 (16:14, 11:8, 11:7)
4 Tomasz Walkiewicz - Adam Smoter 1 3:1 (3:11, 11:7, 12:10, 11:8)
4 Tomasz Walkiewicz - Szymon Grabarski 1 3:2 (8:11, 11:9, 9:11, 11:7, 11:4)
5 Piotr Kutek - Tomasz Walkiewicz 1 0:3 (7:11, 6:11, 3:11)
5 Jerome Jonah - Tomasz Walkiewicz 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
5 Grzegorz Pławski - Tomasz Walkiewicz 1 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11)
6 Marek Niewola - Tomasz Walkiewicz 1 0:3 (4:11,2:11,7:11)
6 Marek Stefański - Tomasz Walkiewicz 1 2:3 (11:6,6:11,11:9,5:11,7:11)
7 Tomasz Walkiewicz - Krystian Marek 1 1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 10:12)
7 Tomasz Walkiewicz - Adam Skibniewski 1 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 9:11)
7 Tomasz Walkiewicz - Grzegorz Jatkiewicz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
8 Jaromir Domurad - Tomasz Walkiewicz 1 0:3 (11:13, 6:11, 4:11)
8 Kamil Rebman - Tomasz Walkiewicz 1 1:3 (9:11, 3:11, 11:5, 7:11)
8 Mateusz Maciak - Tomasz Walkiewicz 1 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
9 Tomasz Walkiewicz - Mariusz Regulski 1 0:3 (10:12, 2:11, 6:11)
9 Tomasz Walkiewicz - Dominik Ocipka 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
10 Tomasz Gryziak - Tomasz Walkiewicz 1 1:3 (11:4, 5:11, 7:11, 7:11)
10 Karol Wojtasik - Tomasz Walkiewicz 1 3:2 (4:11, 11:3, 7:11, 11:7, 12:10)
10 Raghuveer Tandon - Tomasz Walkiewicz 1 3:1 (12:10, 11:6, 11:13, 11:7)
11 Tomasz Walkiewicz - Wojciech Gabler 1 0:3 (13:15, 7:11, 7:11)
11 Tomasz Walkiewicz - Arkadiusz Śliwiński 1 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:7)
11 Tomasz Walkiewicz - Maciej Jar 1 0:3 (13:15, 10:12, 9:11)
12 Wojciech Kubój - Tomasz Walkiewicz 1 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:7)
12 Hubert Bodzon - Tomasz Walkiewicz 1 3:1 (11:6, 11:1, 6:11, 12:10)
13 Tomasz Walkiewicz - Marek Osiński 1 2:3 (8:11, 11:13, 12:10, 11:8, 6:11)
13 Tomasz Walkiewicz - Grzegorz Pławski 1 2:3 (9:11, 11:9, 12:10, 4:11, 7:11)
13 Tomasz Walkiewicz - Piotr Kutek 1 3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:0)
14 Mateusz Jóźwiak - Tomasz Walkiewicz 1 2:3 (10:12, 11:6, 11:6, 8:11, 11:13)
14 Kamil Ocipka - Tomasz Walkiewicz 1 2:3 (11:6, 4:11, 2:11, 11:9, 6:11)
14 Artur Smarzyk - Tomasz Walkiewicz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:1, 11:4)
15 Maciej Jar - Tomasz Walkiewicz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:4)
15 Justyna Mamcarz - Tomasz Walkiewicz 1 0:3 (10:12, 9:11, 9:11)
15 Wojciech Gabler - Tomasz Walkiewicz 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:8)
16 Tomasz Walkiewicz - Raghuveer Tandon 1 3:1 (11:9, 15:13, 9:11, 15:13)
16 Tomasz Walkiewicz - Maciej Lewandowski 1 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:7, 12:10)
16 Tomasz Walkiewicz - Piotr Gradek 1 3:1 (11:7, 15:13, 14:16, 11:7)