Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Raghuveer
Tandon
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 stycznia 2000 r.
42
Występy
30
Zwycięstwa
12
Porażki
71.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Raghuveer Tandon - Aleksandrs Volkovs 1 3:2 (11:6, 12:10, 6:11, 9:11, 11:7)
1 Raghuveer Tandon - Kamil Rebman 1 3:2 (6:11, 11:3, 9:11, 11:5, 11:4)
2 Artur Smarzyk - Raghuveer Tandon 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 8:11)
2 Mariusz Regulski - Raghuveer Tandon 1 0:3 (11:13, 5:11, 6:11)
3 Raghuveer Tandon - Łukasz Łada 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:5)
3 Raghuveer Tandon - Marek Stefański 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
3 Raghuveer Tandon - Jerzy Boronowicz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
4 Raghuveer Tandon - Wojciech Gabler 1 3:1 (11:6, 12:14, 11:3, 11:7)
4 Raghuveer Tandon - Justyna Mamcarz 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:4)
4 Raghuveer Tandon - Łukasz Turlej 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:9)
5 Grzegorz Ogrodnik - Raghuveer Tandon 1 2:3 (11:8, 11:6, 5:11, 6:11, 6:11)
5 Borys Massalski - Raghuveer Tandon 1 1:3 (6:11, 11:7, 11:13, 7:11)
5 Mateusz Burakowski - Raghuveer Tandon 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
6 Raghuveer Tandon - Emil Orłowski 1 2:3 (11:3, 6:11, 8:11, 11:8, 7:11)
6 Raghuveer Tandon - Jakub Orłowski 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
6 Raghuveer Tandon - Dominik Kluczewski 1 3:1 (11:7, 12:14, 11:9, 11:8)
7 Sławomir Mikołajewicz - Raghuveer Tandon 1 1:3 (4:11, 11:6, 10:12, 8:11)
7 Marcin Borucki - Raghuveer Tandon 1 0:2 (9:11, 5:11, 6:11)
7 Radosław Jastrzębowski - Raghuveer Tandon 1 1:3 (11:9, 8:11, 3:11, 7:11)
8 Raghuveer Tandon - Barbara Płaskonka 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:5)
8 Raghuveer Tandon - Szymon Grabarski 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
8 Raghuveer Tandon - Adam Grabarski 1 3:0 (11:5, 11:6, 13:11)
9 Jerome Jonah - Raghuveer Tandon 1 3:2 (11;5, 11:6, 8:11, 13:15, 11:5)
9 Damian Świerczek - Raghuveer Tandon 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:9)
9 Marek Osiński - Raghuveer Tandon 1 0:3 (4:11, 9:11, 5:11)
10 Raghuveer Tandon - Kamil Borowy 1 3:1 (14:12, 7:11, 11:4, 11:7)
10 Raghuveer Tandon - Zbigniew Skrzypczak 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:9)
10 Raghuveer Tandon - Tomasz Walkiewicz 1 3:1 (12:10, 11:6, 11:13, 11:7)
11 Piotr Karpienia - Raghuveer Tandon 1 1:3 ((12:10);(8:11);(9:11);(6:11))
11 Robert Pędziak - Raghuveer Tandon 1 1:3 ((11:9);(8:11);(2:11);(7:11))
11 Krystian Marek - Raghuveer Tandon 1 3:0 ((11:6);(11:5);(11:8))
12 Raghuveer Tandon - Mateusz Jóźwiak 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
12 Raghuveer Tandon - Mariusz Regulski 1 1:3 (8:11, 12:10, 10:12, 6:11)
13 Emil Orłowski - Raghuveer Tandon 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:2)
13 Dominik Kluczewski - Raghuveer Tandon 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
14 Wojciech Gabler - Raghuveer Tandon 1 0:3 (13:15, 6:11, 6:11)
14 Łukasz Turlej - Raghuveer Tandon 1 3:0 (11:8, 11:7, 12:10)
15 Raghuveer Tandon - Damian Świerczek 1 0:3 (8:11, 5:11, 2:11)
15 Raghuveer Tandon - Grzegorz Pławski 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 5:11)
16 Tomasz Walkiewicz - Raghuveer Tandon 1 3:1 (11:9, 15:13, 9:11, 15:13)
16 Cezary Walczak - Raghuveer Tandon 1 0:3 (8:11, 12:14, 1:11)
16 Igor Zaytsev - Raghuveer Tandon 1 3:2 (11:3, 11:9, 9:11, 9:11, 11:8)