Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Karpienia
KS Kobyłka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 kwietnia 1962 r.
34
Występy
9
Zwycięstwa
25
Porażki
26.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maciej Jar - Piotr Karpienia 1 3:1 (11:2, 11:13, 11:8, 11:9)
1 Adam Ertman - Piotr Karpienia 1 2:3 (11:5, 10:12, 8:11, 11:8, 9:11)
2 Piotr Karpienia - Mateusz Burakowski 1 1:3 ((10:12);(11:3);(5:11);(10:12))
3 Hubert Bodzon - Piotr Karpienia 1 3:2 (14:12, 11:4, 11:13, 4:11, 11:7)
3 Bartosz Rzepczyński - Piotr Karpienia 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:4)
4 Piotr Karpienia - Sławomir Mikołajewicz 1 1:3 ((5:11);(10:12);(11:4);(11:13))
4 Piotr Karpienia - Krzysztof Kubkowski 1 3:0 ((13:11);(11:8);(11:3))
5 Aleksandra Bogacka - Piotr Karpienia 1 3:1 (12:10, 6:11, 11:5, 11:4)
5 Szymon Grabarski - Piotr Karpienia 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
6 Piotr Karpienia - Piotr Kutek 1 3:2 ((11:9);(9:11);(7:11);(11:6);(11:6))
6 Piotr Karpienia - Grzegorz Pławski 1 2:3 ((8:11);(13:15);(13:11);(11:5);(9:11)
6 Piotr Karpienia - Damian Świerczek 1 0:3 ((7:11);(4:11);(0:11))
7 Kamil Borowy - Piotr Karpienia 1 3:1 (13:11, 9:11, 11:7, 11:6)
7 Igor Zaytsev - Piotr Karpienia 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
8 Marek Stefański - Piotr Karpienia 1 2:3 (10:11,5:11,11:6,11:9,10:12)
10 Artur Smarzyk - Piotr Karpienia 1 3:1 (11:5, 11:4, 7:11, 11:3)
10 Mariusz Regulski - Piotr Karpienia 1 3:1 (11:3, 6:11, 11:2, 11:4)
11 Piotr Karpienia - Raghuveer Tandon 1 1:3 ((12:10);(8:11);(9:11);(6:11))
11 Piotr Karpienia - Maciej Lewandowski 1 0:3 ((7:11);(7:11);(8:11))
11 Piotr Karpienia - Karol Wojtasik 1 0:3 ((7:11);(7:11);(8:11))
13 Piotr Karpienia - Szymon Grabarski 1 2:3 ((11:8);(11:6);(4:11);(8:11);(4:11))
13 Piotr Karpienia - Wojciech Grabarski 1 1:3 ((8:11);(6:11);(11:7);(10:12))
13 Piotr Karpienia - Aleksandra Bogacka 1 1:3 ((7:11);(11:4);(5:11);(10:12))
12 Jaromir Domurad - Piotr Karpienia 1 2:3 (11:9, 11:8, 10:12, 7:11, 10:12)
12 Dariusz Kuźmicz - Piotr Karpienia 1 0:3 (6:11, 8:11, 2:11)
14 Piotr Karpienia - Ryszard Gołyński 1 1:3 ((11:7);(6:11);(11:13);(10:12))
14 Piotr Karpienia - Andrzej Rybaczuk 1 3:0 ((11:7);(11:7);(11:5))
14 Piotr Karpienia - Marek Stefański 1 0:3 ((10:12);(9:11);(9:11))
15 Rafał Hresiukiewicz - Piotr Karpienia 1 2:3 (9:11, 12:10, 10:12, 11:7, 10:12)
15 Mikołaj Massalski - Piotr Karpienia 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:4)
15 Tomasz Ogrodnik - Piotr Karpienia 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:9)
16 Marcin Borucki - Piotr Karpienia 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:1, 4:11, 11:8)
16 Sławomir Mikołajewicz - Piotr Karpienia 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 9:11, 14:16)
16 Krzysztof Kubkowski - Piotr Karpienia 1 3:1 (9:11, 13:11, 11:4, 11:8)